Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Jbl Protemp Cool Control - 1
Jbl Protemp Cool Control - 2
Jbl Protemp Cool Control - 3
450 TL ve Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava
Ankara İçi (12:00'a kadar) Aynı Gün Teslimat
Jbl

Jbl Protemp Cool Control

Barkod : 4014162604392
Ürün Kodu : JBLL17407
%25
2.346,10 TL
1.759,57 TL
Fiyat Alarmı
Teslimat Tarihi 18.04.2024
2.346,10 TL
1.759,57 TL

Tüm JBL Cooler soğutma fanları için 18 ile 36 °C arasında ayarlanabilen bir sıcaklık ayarına sahiptir. Ayarlanan sıcaklık aşıldığında soğutma fanının otomatik aktivasyon özelliği devreye girer.

  1. Kurulumu kolay:

JBL Cool Control bağlantı kablosunu JBL Cooler'a takın. JBL Cooler'ın güç kaynağı ünitesini JBL CoolControl'e takın. İstenilen sıcaklığı seçin ve cihazı açın.

  1. Paket içeriği:

Sıcaklık sensörlü thermostat, JBL Cooler'a giden 132 cm bağlantı kablosu, 90 cm kablo uzunluğuna sahip sıcaklık sensörü ve bağlantı için çift taraflı yapışkan bant.

  1. Sıcaklık kontrolü:

Akvaryumdaki su sıcaklığını etkileyen iki önemli faktör vardır. Birincisi oda sıcaklığı ve ikincisi doğrudan güneş ışığıdır. Yaz aylarında oda sıcaklığı önemli ölçüde artarsa, akvaryumdaki sıcaklığın düzenli olarak kontrol edilmesi önemlidir. Sıcaklık 24-26 °C olmalıdır. 30 °C'nin üzerindeki sıcaklıklar bir problemdir ve balıklara ve bitkilere önemli zararlar verebilir. Ayrıca akvaryumlar asla doğrudan güneş ışığına maruz bırakılmamalıdır. Sıcaklık ne kadar yüksek olursa, hayvanlar için hayati önem taşıyan oksijen o kadar az etkin bir şekilde çözülür.

  1. Buharlaşma ile soğur:

Tatlı su ve deniz akvaryumları için JBL soğutucuları, çapraz akışlı fanların yardımıyla 2-4 °C arasında soğutur. Hava akımı nedeniyle ılık su, su yüzeyinde buharlaşır ve böylece buharlaşmalı soğutma meydana gelir. Bu, rüzgara maruz kalan ıslak bir vücut parçasının buharlaşmasıyla soğutulmasıyla karşılaştırılabilir.

  1. Çalışma Prensibi:

JBL ProTemp Cooler'ı JBL ProTemp CoolControl ile genişleterek, CoolControl'de ayarlanan sıcaklık 18 ile 36 °C arasında aşılırsa, soğutucu otomatik olarak çalıştırılabilir. Sıcaklık düşüşüne ulaşıldığında veya aşıldığında, soğutucu tekrar kapanır.

  • Not: Soğutma Fanı ürüne dahil değildir. Ürünün amacı soğutma fanını istenilen sıcaklıklar için kontrol etmektir.
Üretim Yeri
İthal
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.