₺2.139,44 KDV Dahil
₺3.056,34 KDV Dahil
₺2.139,44 KDV Dahil
₺3.056,34 KDV Dahil
₺176,82 KDV Dahil
₺235,76 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Hızlı Kargo
₺229,92 KDV Dahil
₺306,56 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Hızlı Kargo
₺200,01 KDV Dahil
₺266,68 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Hızlı Kargo
₺120,18 KDV Dahil
₺160,24 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Hızlı Kargo
₺192,75 KDV Dahil
₺257,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Hızlı Kargo
₺2.835,72 KDV Dahil
₺3.780,96 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Hızlı Kargo
₺7.377,24 KDV Dahil
₺10.538,92 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Hızlı Kargo
₺352,23 KDV Dahil
₺469,64 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Hızlı Kargo
₺122,43 KDV Dahil
₺174,90 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Hızlı Kargo
Tükendi
₺2.835,72 KDV Dahil
₺3.780,96 KDV Dahil
Tükendi
₺774,38 KDV Dahil
₺1.032,50 KDV Dahil
Sonraki Sayfa
Kalan ürün sayısı : 4
1 2 >

Kedi Taşıma Çantası

Kedi taşıma çantası, kedilerin güven içinde farklı noktalara taşınmasını sağlayan ürünlerdir. Bu ürünler, kedilerin güvende olmalarını sağladığı gibi rahat etmelerine de imkan verir. Böylece kedi taşıma kabı içerisinde can dostlarımız olan kediler, psikolojik olarak kendilerini baskı altında hissetmezler. Böylesine işlevsel ve kullanışlı ürünleri, Çabuk Mama farkıyla sizlere sunuyoruz. Bilinen ve güvenilen markaların farklı model taşıma kutularını hemen sitemizden alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Taşıma kutuları, aynı zamanda kedilerin evi olarak da kabul edilebilir. Kediler buranın kendisine ait olduğunu bilir ve zihinsel olarak rahat eder. Kedilere zarar vermeyen ve onları rahatsız etmeyen malzemelerden yapılan bu özel tasarım kedi taşıma çantaları, kedilerinizin bütün ihtiyaçlarını karşılayacak. Ayrıca sizlerin beklentilerine de cevap vereceğine emin olabilirsiniz.

Çabuk Mama olarak sizlere sunmuş olduğumuz kedi taşıma kutusu ve benzer niteliklerdeki diğer ürünlerimiz, kolay temizlenme özelliğine sahiptir. Bu ürünleri, kolayca temizleyebilir ve kedilerinizin hijyenik bir ortamda yolculuk yapmasını sağlayabilirsiniz. Temizleme işini kısa sürede yapacak ve kesinlikle yorulmayacaksınız. Özel malzemeleri sayesinde zor kirlenen ve kolay temizlenen bir yapıda olan kedi taşıma kutusu çeşitleri, bu konuda sizi fazlasıyla memnun edecektir.

Kedi Taşıma Çantası ile Kedilerinizi Güvende Tutun

Kedi taşıma çantası, kullanımı kolay ürünlerdir. Kaliteli ve dayanıklı malzemeden üretilen bu çantalar, sizlere uzun ömürlü kullanım imkanı sunar. Bilinen markaların, kullanımı kolay olan ürünlerini Çabuk Mama farkı ile sizlere sunuyoruz. Aynı gün kargo ve uygun fiyat avantajı ile bu ürünlerden istediğinizi hemen alabilirsiniz.

Kedi taşıma sırt çantası seçeneklerimiz ile kedilerinizi çok daha kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz. Sırt çantası şeklindeki bu ürünler ile kedilerinizi taşıdığınızı fark etmeyecekseniz. Hafif ve portatif olan bu ürünleri kedileriniz çok sevecek ve benimseyecek. Çantaların ve taşıma kutularının içinde kendilerini rahatsız hissetmeyecek.

Kediler, sofistike canlılardır ve bulundukları ortam onlar için oldukça önemlidir. Kedilerinizi taşırken kesinlikle onlara güven vermeli ve strese girmemelerini sağlamalısınız. Bu ise ancak özel olarak geliştirilen kedi taşıma kutusu ile mümkün olur. Adeta kedilerin evi gibi dizayn edilen bu ürünler, kedilerin ihtiyaçları ve hareket alanları dikkate alınarak geliştirilmiştir. Kaliteli, sağlam, dayanıklı ve hafif malzemelerden üretilmiş olması, kedileriniz kadar sizleri de memnun edecektir.

Kedi Taşıma Sırt Çantası ile Taşıma Kolaylığı

Can dostlarımız olan kedilerimiz, evimizin neşesi ve bizlerin mutluluk kaynağıdır. Temel yaşam alanları evlerimizdir. Ancak bazen kedilerimizi farklı noktalara götürmemiz gerekebilir. İşte böyle durumlarda kedilerimizi, uygun şekilde taşımamız çok önemlidir. Herhangi bir önlem almadan kedilerimizi dış dünyadaki uyaranlarla muhatap etmek, ciddi riskleri de beraberinde getirir. Bizim tahmin edemeyeceğimiz uyarıcılar, kedilerimizi etkiler ve onların beklenmedik davranışlar göstermesine neden olabilir. İşte bundan dolayı kedilerimizi kedi taşıma çantası veya kedi taşıma sırt çantası gibi ürünlerle taşımamız gerekir.

Kedi taşıma sırt çantası, kedileri güven içinde taşıyabileceğiniz ürünlerdir. Kediler için güvenli bir alandır ve dış uyaranlara karşı kedileri önemli ölçüde korur. Kediler, taşıma çantasına onları sizin yerleştirdiğinizi bilir ve kendilerini güven içinde hisseder. Güvende olduğunu bilen kediler ise strese girmez ve beklenmeyen hareketler yapmaz.

Çabuk Mama olarak sizlere farklı türde taşıma sırt çantaları sunuyoruz. Bunlardan beğendiklerinizi, hemen sipariş edebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Ancak kedi taşıma çantası seçimi yapmadan önce kedinizin özelliklerini, zevklerini ve ihtiyaçlarını da dikkate almayı unutmayın. Böylece tercih ettiğiniz kedi taşıma çantası, kedilerinizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak ve onları rahat ettirecektir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR