Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER
3 4
Toplam 22 ürün bulunmaktadır.

Kaplumbağa Beslenmesinde Öncelik: Çeşitli Yem Seçenekleri

Kaplumbağalara bakıldığında kara ve su kaplumbağası olarak 2 çeşit kaplumbağa türü mevcuttur. Kara kaplumbağaları genellikle 60 yıla kadar yaşamakta olup su kaplumbağaları ise genellikle 15 ile 20 arası ömürlere sahiptir. Bu nedenle bakımları da oldukça önemlidir. Bakımları diğer evcil hayvanlara göre daha olaydır. Sessiz hayvanlar olmaları ile birlikte bakımları ise oldukça kolaydır. Tam olarak bir ev hayvanları olmaları ile birlikte bakım süreçleri de ev bakımına uygun hayvanlar statüsünde yer almaktadır.  Her iki kaplumbağa türü de suya ihtiyaç duymaktadır. Bunun nedeni ise su kaplumbağalarının suda yaşama durumları, kara kaplumbağalarının ise su içme, dinlenme gibi temel ihtiyaçlarının karşılayabilecekleri bir su birikintisine ihtiyaç duymalardır.

Kaplumbağa yemi seçimleri de su ve kara kaplumbağalarına göre ayrılmaktadır.  Evcil olan kaplumbağa türleri için evde belenmeleri konusunda oldukça dikkatli ve özenli seçimler yapılmalıdır. Bunun nedeni gerekli besin değerlerini alabilmeleri durumu kaynaklıdır. Kaplumbağa yemleri seçilirken yüksek enerji verecek protein içeriğine sahip ürünler tercih edilmeli ve aynı zamanda kaliteli ürünler olmalarına da oldukça dikkat edilmelidir. Kalitesiz ve güvenilir olmayan ürünler tercih edilesi halinde kaplumbağalarımızın ömürlerinde kısalma, sağlıksız ve verimsiz beslenme gibi durumları beraberinde getirebilmektedir. En iyi kaplumbağa yemleri ve en kaliteli kaplumbağa yemleri için internet sitemiz üzerinden kolaylıkla tüm ürün çeşitlerimize ulaşabilirsiniz.

Kaplumbağaların Özellikleri Nelerdir ?

Kaplumbağalar bilindiği üzere oldukça yavaş hareket eden canlılardır. Yavaş hareket etmelerinden de yola çıkarak gelişim ve büyüme süreçleri de oldukça yavaş olarak ilerlemektedir. Kara kaplumbağaları yaklaşık olarak 60 yıllık bir ömürde hayat sürdürebilirlerken su kaplumbağaları ise yaklaşık olarak 15 ile 20 yıllık yaşam sürelerine sahiptirler. Her iki kaplumbağa türü de suya ihtiyaç duymaktadır. Su kaplumbağaları su içerisinde yaşarken kara kaplumbağaları için ise suyun önemi oldukça büyüktür. Su içerisinde serinleme, ferahlama, içme dinlenme gibi aktivitelerini sürdürmektedirler. Çok sık uyuyabilen bir yapıya sahiptirler ve uykuları oldukça uzundur. Bazı kaplumbağa türleri ise soğuklar gelmesi ile birlikte daha sık uyuma eğilime girmektedirler.

Su Kaplumbağası İçin En İyi Yemler ve Fiyatlar

Su kaplumbağası yemi arayışında olmanız halinde internet sitemiz üzerinden geniş ürün stoklarımıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Evcil hayvanlarını ve özellikle kaplumbağalarınız için tüm ürün çeşitlliği internet sitemiz üzerinde mevcuttur. Ahm kaplumbağa yemi çok sık bulunan ancak kalite açısından kaliteli ve güvenilir ürünlerde az bulunan ürünler arasında yer almaktadır. Ahm kaplumbağa yemleri karidesli olmak üzere özenle üretilmiş eşsiz ürünlerden bir tanesidir.. Kaplumbağa türlerine özel olan yemlerden olan kaplumbağa karides yemi internet sitemiz üzerinde kalite ve güven ile birlikte satışa sunulmuştur. Jbl kaplumbağa yemi ise diğer bir en çok tercih edilen ürünler arasında yer almakta olup çok satanlar içerisinde kolaylıkla bulabilirsiniz. En iyi su kaplumbağası yemi için şu anda doğru adreste olduğunuzu bilmenizi isteriz. Yem seçimlerinde sera kaplumbağaları için farklı ürünler bulunabilmektedir. Sera kaplumbağa yemi ürünlerimiz de stoklarımızda yer alan eşsiz ürünlerden bir tanesi olup satın alımınıza sunulmaktadır. Yetişkin kaplumbağa ürünlerinin yanında aynı zamanda minik dostlarımızın yavruları için yavru kaplumbağa yemi stoklarımıza eklenmiş kalite ve güven esnasında hayranlık uyandıracak nitelikte olan bir üründür.

Su kaplumbağası yemi fiyatları güncel fiyat çizelgesine bakıldığında internet sitemiz üzerinden uygun ve avantajlı bir şekilde daha ekonomik fiyatlar ile birlikte satın alım işlemi yapabilirsiniz. Kaplumbağa yemi fiyatları uygun fiyatlı olarak stoklarımıza alınmış olup, her bütçeye hitap edebilecek düzeyde olacak şekilde özenle belirlenmiştir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.