Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER
3 4
Toplam 102 ürün bulunmaktadır.

Kedi Kumu Çeşitleri ve Fiyatları

Çabuk Mama olarak kedi kumu seçeneklerini en uygun fiyat garantisi ve aynı gün ücretsiz kargo imkanı ile sizlere sunuyoruz. Can dostlarımız olan kedilerinizle yaşam alanlarınızı paylaşırken kedi kumu sizin en büyük kurtarıcınız olacak. Kedilerin tuvalet ihtiyaçlarını karşılayacakları ortamlar oluşturmanın en iyi yolu kedi kumudur. İlk defa 1940’lı yıllarda kullanılmaya başlayan bu ürünler kedilerin dışkılarını kapatma, idrarlarını ise emme özelliklerine sahiptir. Geçmişten günümüze sürekli gelişim gösteren kedi kumları günümüzdeki haliyle beklenti ve ihtiyaçları en üst seviyede karşılıyor.

Çabuk Mama olarak her kedinin özellikleri ve ihtiyaçlarının farklı olduğunu biliyoruz. Bunun için kedilerinize farklı türde kum seçenekleri sunuyoruz. Bunlar arasında kediniz için uygun olanı tercih edebilir ve tuvalet sorununu kalıcı olarak çözebilirsiniz.

Kedi kumu üretilirken kedilerin ihtiyaçları kadar ortama olan etkileri de dikkate alınıyor. Bundan dolayı üretim sırasında kum içerisinde farklı materyaller ekleniyor. Bunların bir kısmı tamamen doğal olurken, bir kısmı ise yapay maddelerden oluşabiliyor. Burada temel hedef hem kedilerin konforlu ve rahat bir şekilde tuvalet ihtiyaçlarını gidermesi, hem de kumların kolay bir şekilde temizlenmesidir.

Çabuk Mama olarak sizlere sunmuş olduğumuz seçenekler beklentilerinizi en üst düzeyde karşılayacaktır. Sunduğumuz kedi kumu çeşitleri, kedilerinizin rahat bir şekilde tuvalet ihtiyacını gidermesine imkan veriyor. Kumların içerisindeki maddeler kesinlikle kedilere zarar vermiyor. Üstelik bunların yanında kumların temizlenmesi de çok kolay.

Kedi kumu kullanımında zorlanan müşterilerimiz için ürünlerimizin arkasında kullanıma dair detaylı bilgiler veriyoruz. Ürünün özellikleri ve teknik detaylar yine bu bölümde yer alıyor. Böylece kedi kumunu doğru bir şekilde kullanmanızı sağlıyor ve can dostlarımız olan kedilerin tuvalet ihtiyaçlarını sorunsuz olarak gidermesine imkan veriyoruz.


Kedi Kumu Fiyatları

Çabuk Mama olarak ülkemizde ve dünyadaki popüler ve tercih edilen markaların ürünlerini sizlere uygun fiyat avantajları ile sunuyoruz. Sunmuş olduğumuz kedi kumu çeşitleri arasından uygun olanı tercih ederek kedilerinizin yaşam alanlarınızda sorunsuz bir şekilde bulunmasını sağlayabilirsiniz. Kedi kumu, sürekli kullanılması gereken ürünlerdendir. Sürekli olan bu ihtiyacınızı en uygun maliyetle karşılamanızı sağlıyoruz.

Bütün ürünlerde olduğu gibi kedi kumlarının fiyatlarında da farklılıklar vardır. Fiyatlar kumun üretildiği madde ve içerisindeki diğer yardımcı maddelere göre değişiyor. Topaklanan, peler ve silika kedi kumu türlerinin fiyatları farklı seviyededir. Markaların fiyat politikası da bu süreçte oldukça etkilidir. Ancak Çabuk Mama olarak sizlerin can dostlarınızın ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak istediğinizi biliyoruz. Bunu sağlamak ve size bir nebze olsun yardım edebilmek için kedi kumu fiyatları seviyesini en uygun düzeyde tutuyoruz. Böylece kendi bütçenizi çok fazla zorlamadan, kedilerinizin ihtiyaçlarını karşılamanızı sağlıyoruz.

En İyi Kedi Kumu Markaları

En iyi kedi kumu markaları, Çabuk Mama garantisi ile sizlere sunulmaktadır. Kum seçiminde önceliğin her zaman kaliteye verilmesi gerekiyor. Tuvalet ihtiyacının karşılanması sürecinde kedilere rahatlık sağlayan ve temizlenmesi kolay olan markaların ürünlerini sizlere sunuyoruz. Dünyada en fazla tercih edilen ve memnuniyet seviyesi yüksek olan markaları sitemizden sipariş edebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kedi kumu markaları arasından seçim yaparken içeriğe önem vermeniz gerekiyor. Çünkü içeriğe bağlı olarak kedi kumlarının işlevleri farklı şekilde olabiliyor. Markalar ise bazen kendi içlerinde farklı türden kumları kullanıcılara sunarken bazen de tek bir türden olan kumların satışını yapabiliyor. Bunun için ihtiyaç ve beklentilerinizi dikkate aldıktan sonra marka seçimi yapmanız daha doğru olacaktır.

En fazla tercih edilen kedi kumu çeşitleri arasında topaklanan türler bulunuyor. Kedileriniz tuvalet ihtiyacını kumların üzerine giderdiğinde kumlar topaklaşıyor. Böylece hem kokuyu hapsediyorlar, hem de temizlik konusunda avantaj sağlıyorlar. Topaklanan kedi kumu içerisinde bentonit, sepiloit ve diatomit gibi maddeler bulunuyor. Ayrıca topaklanan kumların kendi içinde ince veya kalın seçenekleri de vardır.

Silika kedi kumu olarak da bilinen kristal kedi kumu bir diğer türdür. İçerisinde emici özellikte bir jel vardır. Bu özelliğinden dolayı klasik kedi kumlarından daha farklı görünür. Farklı markaları üretmiş olduğu bu ürünü sitemiz üzerinden sipariş edebilirsiniz.

Bir diğer seçenek ise pelet kedi kumu olup tamamen doğal maddelerden üretilmektedir. Gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bu ürünün de, diğer seçenekler gibi kedilerinize herhangi bir zararı yoktur. En iyi kedi kumu markaları arasından seçin yapmanız için ürünlerle ilgili detaylı bilgiler veriyoruz. Size vermiş olduğumuz bilgileri dikkate alarak seçimizi yapabilirsiniz. Ayrıca Youtube kanalımızdaki bilgilendirici videolardan da yararlanabilirsiniz.Rokko Kedi Kumu Çeşitleri

Dünya genelinde en fazla tercih edilen markalardan birisi olan Rokko, Çabuk Mama farkı ile sizlere sunuluyor. Kendi içinde farklı türleri olan Rokko kedi kumu çeşitleri, kedilerin tuvalet ihtiyaçlarını büyük bir konfor ile gidermelerini sağlıyor. Kedilere sunulan rahatlık, aynı şekilde size de sunuluyor. Temizliği zorlanmadan istediğiniz zaman yapabiliyorsunuz. Topaklaşan kedi kumu türlerinden birini seçerek koku sorununu da çözebilirsiniz.

Rokko, her ne kadar kokuyu hapseden yapıya sahip olsa da sizlere sabunlu, bebek pudralı ve natürel gibi farklı seçenekler sunuyor. Bunlardan dilediğinizi tercih ederek koku sorununu kalıcı olarak çözebilirsiniz.
Ever Clean Kedi Kumu Çeşitleri

Ever Clean kedi kumu çeşitleri, ülkemizde ve dünyada yoğun olarak tercih ediliyor. Çabuk Mama olarak bu özel markanın farklı ürünlerini sizlere sunuyoruz. Farklı büyüklükteki ürün seçenekleri ile uzun süreli kullanım ihtiyacınızı gideriyoruz. Üstelik hızlı topaklaşan ve patilere yapışmayan özellikte olan ürünler ile yaşadığınız sorunları da çözüyoruz.

Koku önleyici yapısı ile Ever Clean markasının ürünlerinden memnun kalacaksınız. Ayrıca lavanta ve okyanus esintisi gibi konu seçenekleri de sizlere sunuluyor. Bütün bu seçeneklerden fazlasıyla memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz.
Lindo Cat Kedi Kumu Çeşitleri

Lindo Cat kedi kumu çeşitleri arasında sabun kokulu, bebek parfümlü ve kokusuz olan seçenekler yer alıyor. Topaklaşma özelliği sayesinde kısa sürede kokuyu hapsediyor ve temizlik konusunda büyük bir kolaylık sağlıyor. Böylece kedilerinizin yaşam alanlarınızda özgürce yer almasına imkan veriyor. Çabuk Mama farkı ile sizlere sunulan bu ürünler kedilerinizin sağlığına herhangi bir olumsuz etki yapmıyor.

Kedilerin tuvalet ihtiyaçlarını gidermesi için Lindo Cat kedi kumu seçeneklerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Siparişlerinizi aynı gün kargoya veriyor ve sizlere kısa bir süre içinde ulaşmasını sağlıyoruz.
Sanicat Kedi Kumu Çeşitleri

Sanicat kedi kumu çeşitleri ile kedilerinizin tuvalet ihtiyacını sorunsuz olarak gidermesini sağlıyoruz. Vanilya ve mandalina kokulu seçeneklerimiz olduğu gibi Marsilya sabunu kokulu seçeneklerimiz de bulunmaktadır. Bu seçeneklerden istediğinizi tercih edebilir ve can dostlarınızın rahat etmesini sağlayabilirsiniz.

Uygun fiyat ve aynı gün kargo imkanlarıyla sizlere sunmuş olduğumuz kedi kumları, topaklaşan yapıdadır. Kedileriniz tuvaletini yaptığında kedi kumu hızlı bir şekilde topaklaşır. Böylece kokuyu içine hapseder ve temizliği kolaylaştırır.
Vancat Kedi Kumu Çeşitleri


Vancat kedi kumu çeşitleri, aktif karbonlu yapısıyla dikkat çekiyor. Ekonomik kullanıma sahip ve beyaz tanelerden oluşan bu ürün, çok hızlı topaklaşıyor. Kullanımı kolay ve farklı seçenekleri bulunan bu ürüne sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Böylece kedilerinizin büyük bir ihtiyacını gidermiş olacaksınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.