Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

Ginepig Ürünleri

Eğer evinizde ginepig besliyorsanız, ya da besleyecekseniz, mutlaka gerekli malzemelerinizin olması gerekiyor. Küçük ve sevimli olan bu canlılar pek çok renkte olabilmektedir. Kobay fareleri olarak da adlandırılan bu canlıların yatak, kafes, suluk, yem gibi temel bir takım ihtiyaçları bulunmaktadır. Sorumluluk sahibi bir evcil hayvan sahibi olarak sizlerin de evcil hayvanlarınız için bu ürünleri temin etmeniz gerekiyor. Sayfamız, tam da bu açıdan sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır!

Her evcil hayvanın da olduğu gibi Ginepi'lerin de yemeğe ihtiyacı vardır. Onlara özel olarak üretilen ginepig yemleri sayesinde, hayvanınızın temel gıda ihtiyacını karşılamış olacaksınız. Bu canlılar genellikle satın alındıktan sonra ihtiyaçları karşılanmaya çalışılmaktadır. Ancak öncelikle ginepig fiyatları, ihtiyaçları, yemleri ve sulukları gibi konuları hem araştırıp hem temin ederseniz, bu sevimli dostunuzun rahatı için de oldukça pratik olacaktır. Sayfamız aracılığıyla tüm ürünlere tek tıkla ulaşım sağlayabilirsiniz!

Ginepig Yem Çeşitleri ile Mutlu Kemirgenler Yetiştirin

Tavşanlar ve fareler kendilerine özgü beslenme çeşidine sahiptir. Son derece uysal ve sevimli olan canlılar Ginepig yem ile sağlıkla yetişebilir. Hazır pakette sunulan bu yemlerde pek çok taze meyve ve sebze bulabilirsiniz. Tek yönlü beslenme tarzı tüm canlılarda olduğu gibi ginepiglerde de oldukça sakıncalıdır. Bu nedenle günde bir öğün hazır ginepig yemi verilirken diğer ürünlerde taze meyve, sebze ve ot vermeye özen göstermelisiniz.

Beslediğiniz canlıların her daim sağlıklı beslenmesini ve doğal içerikli yemler ile yaşamına devam etmesini sağlamanız onların daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Ginepigler yemeyi oldukça fazla seven hayvanlardır. Bu nedenle yem verilirken düzenli aralıklarda verilmeli ve mama kapları sık sık temizlenmelidir. Cabukmama.com adresimizden temin edeceğiniz ginepig yem çeşitleri sayesinde hayvanlarınızın hem daha sağlıklı olmasını sağlayabilir hem de bağırsaklarının düzenli çalışmasına yardımcı olmasını sağlayabilirsiniz.

Ginepig Yem Çeşitleri Nelerdir?

Ginepiglerin beslenme tarzına uygun pek çok çeşitte ginepig yemi bulunur. Örnek vermek gerekirse karışık ginepig yemi içinde kurutulmuş sebzeler barındırır ve tamamen doğal içeriklidir. Aynı şekilde Nature Plan Ginepig yemi de tamamen doğa içeriklerden oluşmuştur. Cabukmama.com adresimizin sizlere özenle sunduğu ginepig yemleri sayesinde siz de daha sağlıklı canlılara sahip olabilirsiniz.

Yonca bitkileri, kemirgen krakerleri de ginepiglerin severek tükettiği gıdalar arasındadır. Sebze içerikli, tahıllı ve otlu olan bu yem türleri ile hijyenik bir şekilde canlılarınızın beslenmesini sağlayabilirsiniz. Natürel ve karışık ginepig yemleri canlılarınızın sindirim sistemi ve diş etleri için de oldukça sağlıklı ürünlerdir. Arada bir atıştırmalık olarak ödül yemleri de verebilirsiniz. Tüm yem çeşitlerini güvenle temin etmek istiyorsanız cabukmama.com adresimizi tercih edebilirsiniz.

Ginepig Yemleri

Son dönemlerde ülkemizde hızlı bir şekilde yayılmaya başlamış olan kemirgen canlıların beslenmesi ve bakımı son derece kolaydır. Özellikle ilk önce sevimli dostunuzun ginepig yemi yemesi için bir mama kabı alarak işe başlayabilirsiniz. Bu kapla beraber dostunuzun kalabileceği ve artık evi sayılabileceği guinea pig kafesi ürünlerine yönelmelisiniz. Kafesi büyük tercih ederseniz, kafes içerisinde mama ve suluk kaplarını dökülmeyecek ve dostunuza zarar vermeyecek bir şekilde konumlandırabilirsiniz.

Ginepig'lerinize kafes alacaksanız, hayvanlarınızın egzersiz yapması gerektiğini aklından çıkarmamalısınız. Bu şekilde egzersiz için gerekli olan özgür alanın sağlanması bu şekilde mümkün olacaktır.

Ginepig Yem Fiyatları

Ginepig yem fiyatları pek çok etkene bağlı olarak farklılık gösterir. Çünkü her bir yem çeşidinin içeriği ve gramajı farklıdır. Öncelikle ginepiglerinizin sevdiği yem türünü belirlemeli ve buna uygun bir yem çeşidi seçmelisiniz. Sonrasında cabukmama.com adresimizi inceleyerek ihtiyacınız olan yem çeşidini ekonomik fiyatlarımız doğrultusunda temin edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.