₺1.239,84 KDV Dahil
₺1.771,20 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Hızlı Kargo
₺393,27 KDV Dahil
₺491,59 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Hızlı Kargo
₺544,12 KDV Dahil
₺680,15 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Hızlı Kargo
₺861,87 KDV Dahil
₺1.077,34 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Hızlı Kargo
₺1.072,52 KDV Dahil
₺1.532,17 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Hızlı Kargo
₺686,22 KDV Dahil
₺980,31 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Hızlı Kargo
₺1.405,15 KDV Dahil
₺2.007,36 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Hızlı Kargo
Tükendi
₺76,87 KDV Dahil
₺113,04 KDV Dahil
Tükendi
₺86,50 KDV Dahil
₺127,20 KDV Dahil
Tükendi
₺399,60 KDV Dahil
₺587,64 KDV Dahil
Tükendi
₺119,90 KDV Dahil
₺159,90 KDV Dahil
Sonraki Sayfa
Kalan ürün sayısı : 34
1 2 3 >

Köpek Yatağı Ürünlerinde %50’ye Varan İndirim!

Köpek yatakları, can dostlarımızın ev içerisinde kendilerini güvende hissetmeleri için büyük öneme sahip. Çabuk Mama olarak can dostlarımızın bu ihtiyacını biliyor ve sizlere özel ürünler sunuyoruz. Aynı gün kargo ve uygun fiyat avantajı ile farklı türden köpek yatakları sizlerle. Köpeğinizin büyüklüğünü, türünü ve karakterini dikkate alarak bunlar arasından seçim yapabilirsiniz.

Köpekler, sofistike canlılardır ve kendilerine has karakterleri ile dikkat çekerler. Her köpeğin yatma şekli dahi farklı olabilir. Buradan hareketle sizlere birbirinden farklı boyut ve şekle sahip ürünleri sunuyoruz. Renk ve tasarım olarak beklentilerinizi, köpeklerinizin de ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyoruz. Çabuk Mama olarak sahip olduğumuz bilgi birikimi ve deneyimi can dostlarımızın ihtiyaçlarını etkili olarak gidermek için kullanıyoruz. Birbirinden özel markaların farklı modellerini sitemiz üzerinden sizlere sağlıyoruz.

Köpek Yatağı Nasıl Seçilir?

Köpek yatağı seçimi yapılırken dikkate alınması gereken farklı hususlar var. Bunların tamamını dikkate almadan yapacağınız bir seçim, ne can dostunuzun ihtiyacını ne de sizin beklentilerini tam olarak karşılar. Burada ilk dikkat edilmesi gereken boyuttur. Eğer büyük bir köpeğiniz var ise buna uygun seçeneklere yönelmelisiniz. Ancak can dostunuz henüz yavru ise yavru köpek yatağı seçenekleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

Köpekler, uyurken veya dinlenirken farklı pozisyonlara geçer. Sürekli tek bir pozisyonda uyumazlar. Dolayısıyla tercihinizde burada bahsedilen hususları dikkate almanız, adeta bir zorunluluktur. Kıvrılarak uyumayı tercih eden bir can dostunuz var ise yuvarlak yataklar en doğru tercih olabilir.

Size sunulan seçenekler, genel olarak açık ve kapalı şeklinde iki kategoriye ayrılabilir. Sizin de bildiğiniz gibi bazı tür köpekler, esneme hareketini sık sık yapar. Eğer böyle bir dostunuz var ise kapalı yataklar yerine açık olanları tercih etmelisiniz. Böylece köpeğiniz, zorlanmadan esneme hareketini yapabilir ve rahatlayabilir. Ancak esneme için yeterli alan olmaması durumunda, köpeğiniz strese girebilir.

Köpek yatakları arasından seçim yaparken can dostunuzun ırkını da dikkate almanız gerekir. Eğer kısa tüylü ırklardan birine sahipseniz, özellikle soğuk mevsimde sıcak tutan modelleri tercih etmeniz gerekir. Böylece köpeğinizin sağlığını da korumuş olursunuz. Ancak tüylü bir ırka sahipseniz, tercih edeceğiniz yatak modeli daha farklı olmalı. Çünkü tüyler, can dostlarınızı soğuktan korur. Böylece onların ekstradan sıcak tutulmaya ihtiyacı olmaz.

Burada dikkat edilmesi gereken hususlardan birisi de temizliktir. Nihayetinde köpekler, tüy dökebilen canlılardır. Eğer can dostunuz tüy döküyorsa, pelüş modellerden uzak durmalısınız. Çünkü bunların temizliği daha zor olacaktır. Yatağını sürekli kirleten bir köpeğiniz var ise yıkanabilir köpek yatağı tam size uygun bir model. Yıkanabilir türlerden birisini tercih ederek temizlik sorununu büyük ölçüde çözebilirsiniz. Çabuk Mama tarafından sunulan yıkanabilir modelleri periyodik olarak yıkayabilir ve yorulmadan temizlik problemini atlatabilirsiniz.

Minder Köpek Yatağı Rahatlığı

Köpek yatakları ile ilgili bir araştırma yaptığınızda, karşınıza farklı türden seçenekler çıktığını görürsünüz. Bu seçenekler arasında minder köpek yatağı da bulunur. Minder tipi olan yataklar, oldukça yaygındır ve çok fazla tercih ediliyor. Minder tipi yataklar hem küçük hem de büyük ırklar için uygun. Farklı şekillere sahip olan ürünler arasından seçim yapmadan önce köpeğinizin boyutunu dikkate almayı unutmayın.

Minder köpek yataklarının da kendi içinde farklı türleri var. Keçe, hafızalı köpük, polyester ve havlu kumaş gibi farklı tip kumaşlardan üretilen bu ürünler, farklı kalınlıklara sahip. Köpeğinizin ırkı ve ihtiyaçlarını dikkate alarak, uygun olan seçenekleri tercih edebilirsiniz.

Çabuk Mama, farklı tür köpek yatağı seçeneklerini sizlere sunuyor. Köpeklerinizin ne kadar hassas olduklarını ve onlara ne kadar önem verdiğinizi biliyoruz. Can dostlarımız hakkında büyük bir deneyim ve bilgi birikimine sahibiz. Sahip olduğumuz birikimleri, onların ihtiyaçlarını etkili olarak karşılamak için kullanıyoruz. Bunun için Youtube kanalımız üzerinden bilgilendirme videoları yayınlıyor ve sizlerin doğru tercihte bulunmanıza yardım ediyoruz. Bilinen ve güvenilen markaların öne çıkan modellerini sizlere sunuyoruz. Bunlar arasından köpeğinize uygun olan seçeneği, aynı gün kargo ve uygun fiyat avantajı ile hemen sipariş edebilirsiniz.

Kapalı Köpek Yatakları

Kapalı köpek yatakları, köpeklerin kendilerini güvende hissettiği modellerdir. Özellikle ilk defa yatak kullanmaya başlayan ve güven problemi olan köpekler için tercih edilir. Köpekler, kapalı alanda kendilerini güvende hisseder ve zaman içerisinde bulundukları ortama alışmaya başlar.

Kapalı olan modeller arasından tercih yaparken, can dostlarımızın boyutlarını dikkate almayı unutmayın. Büyük köpek yatakları, iri olan köpekler için uygundur. Ancak burada köpeklerinizin yatak üzerinde farklı pozisyonlara geçeceğini ve bundan dolayı hareket alanına sahip olması gerektiğini de dikkate almak gerekiyor. Çabuk Mama olarak ürünler hakkında bilgi verirken, buradaki hususlara da değiniyor ve sizleri, merak ettiğiniz konularda aydınlatmayı hedefliyoruz.

Dayanıklı ve sağlıklı malzemelerden üretilen kapalı köpek yatakları, ayrıca farklı tasarımları ile dikkat çekiyor. Evinizin farklı noktalarına yerleştirebileceğiniz bu ürünler, dekoratif kaygılarınıza cevap verecek niteliklere sahip.

Kapalı köpek yatakları ve sizlere sunmuş olduğumuz diğer seçenekler, can dostlarımıza bir alan oluşturma noktasında etkili sonuçlar veriyor. Can dostunuz, evde kendisine ait bölgeyi öğreniyor ve evin diğer alanlarına zarar vermiyor.

Çabuk Mama olarak köpeklerinizin ihtiyaçlarını biliyor ve buna uygun çözümler sunuyoruz. Kaliteli, sağlıklı ve uzun ömürlü malzemelerden üretilen bu özel ürünler, beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR