Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

Kuş Türlerine ve Boyutlarına Özel En İyi Kalitedeki Suluklar

Kuşlar, pek çok kişinin severek baktığı hayvanlardır. Kuşların sağlıklı ve huzurlu bir hayat yaşaması için hijyenik bir kafese, kaliteli yemlere taze suya ve bakıma gereksinimleri vardır. Kuşların su ihtiyacını karşılamak için, kafeslerine uyum sağlayacak kuş suluğu kullanmak gerekir. Kuş sulukları kesinlikle kuşların konforla su içebileceği, suyun tazeliğini koruyacağı ve rahat modellerde olmalıdır. Bu tür kuş suluk ürünlerini cabukmama.com adresimizden kolayca bulabilirsiniz.

Muhabbet kuşu suluk modellerimiz birbirinden farklı malzemeler ve tasarımlarda üretilir. Kuşlar için üretilen suluklar plastik olabileceği gibi metal de olabilir. Plastik kafes suluğu hafif, ucuz ve darbelere dayanıklıdır. Cabukmama sitemizden temin edebileceğiniz muhabbet kuşu suluğu modelleri şu şekildedir;

  • 125 ml Dayang kuş suluk
  • 250 ml Dayang kuş suluk
  • 500 ml Dayang kuş suluk
  • 80 ml Dayang kuş suluk
  • Bioiline büyük kanarya suluğu
  • 500 ml taşınabilir suluk

Kafes sulukları büyüklüğü kafeste yaşayacak kuş sayısına göre farklılık gösterir. Kuşunuzun büyüklüğüne ve sayısına göre suluk boyutu tercih edebilirsiniz. Ayrıca kuş su kabı alacağı kapasite de önemli bir detaydır. Muhabbet kuşu suluk çeşitleri, kuşunuzun bir günde ihtiyacı olabilecek düzeyde su kapasitesine sahip olmalıdır. Güvercin yemliği şekli, konik ya da dikdörtgen şeklinde uyarlanabilir. Sulukların rengi de birbirinden farklıdır. Genelde şeffaf renkler tercih edilse de sarı ve mavi gibi canlı renkler de kullanılabilir. Muhabbet suluk tasarımı kişinin zevkine göre modern ya da şirin olabilir.

İlaç hazneli suluk kafesin içine de dışına da monte edilebilir. Ancak kafesin içine monte ederseniz kuşunuz daha rahat su içebilir. Kafesin dışına takılan muhabbet kuşu suluğu, kafesten yer kazandırarak kafes içinin daima temiz kalmasını sağlar. Papağan suluk montajı genelde kancalı olacak şekildedir fakat vantuzlu modeller de kullanılabilir.

Sultan papağan sulukları kuşların daha hijyenik olması ve rahat su içmesi için atlanmaması gereken bir aksesuardır. Büyük kuş suluğu modellerini cabukmama.com adresimizden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Kuşunuz İçin Çeşitli Suluk Seçenekleri

Kuşlar için çeşitli kanarya suluk seçenekleri mevcuttur. Otomatik kuş sulukları kuşların gagalarının uzunluğu göz önünde bulundurularak üretilir. Yukarıda liste olarak belirttiğimiz gibi farklı dizaynlarda kuşlar için suluk tasarımlarımız mevcuttur. Kanaryalar için büyük kuş suluğu ayrı, muhabbet kuşları için ayrı tasarımlarda ürünlerimiz vardır. Akıllı kuş suluğu modellerinin renk ve şekilleri de birbirinden farklıdır. Kuşunuzun ihtiyacına yönelik en güzel suluk modellerini sitemiz üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Birbirinden konforlu muhabbet kuşları için suluk sayesinde siz de kuşunuzun çok daha rahat koşullarda su içmesini sağlayabilirsiniz. 80 ml gibi küçük ölçülerde üretilen suluk modellerimiz yavru kuşların günlük su ihtiyacını karşılayabilecek kapasitededir. Kuşunuz büyüdüğü zaman da daha büyük boyutlara geçebilir, büyük boy kuş su kap modellerini de sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

Kanarya suluk çeşitleri tasarımlarımızda sulukların içine pislik girmemesi için özel olarak dizayn ederiz. Kuşlarınızın sağlığını düşündüğümüz için her türlü ince detaya yer vererek ürün skalası sunarız. Sizler de kuşlarınızın daha sağlıklı bir şekilde hayatını devam ettirebilmeleri için bizlerle görüşerek alışveriş yapabilirsiniz. Renkler de kuş kafesi için suluk seçiminde önemli bir faktördür. Sitemizde pembe ve mavi ağırlıklı tonlarda kuş suluk modelleri bulmanız mümkündür. Kafes rengine, kuşun cinsine ve zevkinize bağlı olarak renk kuşlar için akıllı suluk tercihi yapabilirsiniz.

Kafes içinde bulunan kuş sayısına bağlı olarak kuşlar için otomatik suluk modeli tercih edebilirsiniz. mesela bir kafeste 2den fazla kuş varsa buna otomatik suluklar daha alternatif olacaktır. Böylece gün aşırı su doldurmak yerine birkaç gün su doldurmaktan kurtulabilirsiniz. Kuş suluğu modeli seçimi yapmak gerçekten büyük dikkat ve titizlik gerektirir. Bu nedenle kuşunuza muhabbet kuşu suluk alırken her türlü faktörü göz önünde bulundurmanız gerekir. Gereken tüm detaylara dikkat etmeniz durumunda cabukmama.com adresimizden birbirinden güzel kuş suluğu modellerine ulaşabilirsiniz.

Sitemizde tüm ürünler kuşların refahı üzerine tasarlanmıştır. Bu nedenle aklınıza hiçbir soru işareti gelmeden, endişe duymadan ürünlerimizi güvenle satın alabilirsiniz. Çünkü bizler otomatik kuş suluğu gibi teknoloji uyumlu kuş suluğu satışı da yapmaktayız. Amacımız kuşlarınızın rahatını düşünerek sizlerin de konforla zorlanmadan kuşlarınızın bakımını gerçekleştirmenizdir. Ürünler ne kadar pratik olursa kuşlarınıza bakmak da o kadar kolay olur. Bu nedenle sitemizi ziyaret ederek birbirinden güzel ürünleri temin edebilirsiniz.

Bütçenize Uygun Kuş Suluk Fiyatları

Kuş suluğu fiyatları ürünün ölçüsüne, büyüklüğüne, şekline ve kalitesine göre farklılık gösterir. Cabukmama.com adresimizde her müşteriye özel, herkesin beklentisini karşılayacak şekilde kuş suluğu modelleri mevcuttur. Sitemizdeki geniş ürün seçenekleri arasından siz de kuşunuz için en uygun modeli tercih edebilirsiniz. Sitemizde beğendiğiniz ürün modellerini filtreleme ile bakabilir, hoşunuza giden modeli kolayca sipariş edebilirsiniz. Ayrıca güvercin suluk fiyatları da sitemizden görüntüleyebilirsiniz.

Sitemizde zaman zaman indirim dönemleri de olur. Eğer uygun fiyatlardan faydalanmak istiyorsanız kampanyalarımızı da takip edebilirsiniz. Uygun fiyatlı ürün seçeneklerimiz sayesinde kafesinizin boyutuna ve zevkinize göre kuş suluğu seçimi yapabilir, alışverişinizi güvenli ödeme yöntemlerimiz ile tamamlayabilirsiniz. Cabukmama.com adresimiz sayesinde petshop mağazalarını tek tek gezmeden aradığınız tüm kuş suluğu ürünlerini sayfamızda bulabilirsiniz. Detaylı bilgi ve sipariş için telefon numaramız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.