Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

Kuş Türlerine ve Boyutlarına Özel En İyi Kalitedeki Suluklar

Kuşlar, evde bakılabilecek sevimli ve eğlenceli hayvanlardır. Kuşların sağlıklı ve mutlu olmaları için temiz bir kafes, kaliteli bir yem, taze bir su ve ilgiye ihtiyaçları vardır. Kuşların su ihtiyacını karşılamak için, kafeslerine uygun bir kuş suluğu takmak gerekir. Suluklar kuşların rahatlıkla su içebileceği, suyun tazeliğini ve temizliğini koruyan, kolay temizlenebilen ve dayanıklı bir ürün olmalıdır. Bu tür kuş suluk ürünlerini cabukmama.com adresimizden kolayca bulabilirsiniz.

Muhabbet kuşu suluk modellerimiz farklı malzeme, boyut, şekil, renk ve tasarımlarda üretilir. Kuş suluklarının malzemesi plastik, cam, seramik veya metal olabilir. Plastik kafes suluğu hafif, ucuz ve darbelere dayanıklıdır. Cabukmama sitemizden temin edebileceğiniz muhabbet kuşu suluğu modelleri şu şekildedir;

  • 125 ml Dayang kuş suluk
  • 250 ml Dayang kuş suluk
  • 500 ml Dayang kuş suluk
  • 80 ml Dayang kuş suluk
  • Bioiline büyük kanarya suluğu
  • 500 ml taşınabilir suluk

Kafes sulukları boyutu, kuşların türüne ve sayısına göre değişir. Küçük kuşlar için küçük, büyük kuşlar için büyük suluklar tercih edilmelidir. Ayrıca kuş su kabı su kapasitesi de önemlidir. Muhabbet kuşu suluk çeşitleri, kuşların günlük su ihtiyacını karşılayacak kadar su almalıdır. Güvercin yemliği şekli, yuvarlak, kare, dikdörtgen, silindir, konik, muz, damla gibi farklı olabilir. Sulukların rengi, beyaz, siyah, kırmızı, mavi, yeşil, sarı, pembe gibi canlı veya pastel tonlarda üretilir. Muhabbet suluk tasarımı, basit, şık, modern, klasik, sevimli, eğlenceli gibi farklı tarzlarda kişiye özeldir.

İlaç hazneli suluk montajı, kafesin içine veya dışına yapılabilir. Kafesin içine monte edilen suluklar, kuşların daha rahat su içmesini sağlar. Kafesin dışına monte edilen muhabbet kuşu suluğu, kafesin içinde yer kazandırır ve daha temiz kalır. Ancak kuşların su içmesi için bir delikten geçmesi gerekir. Papağan suluk montajı, kancalı, vantuzlu, vidalı, yapışkanlı, askılı, otomatik, nipel, şamandıralı gibi farklı yöntemlerle yapılabilir.

Sultan papağan sulukları kuşların sağlığı ve mutluluğu için önemli bir aksesuardır. Büyük kuş suluğu modellerini cabukmama.com adresimizden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Kuşunuz İçin Çeşitli Suluk Seçenekleri

Kuşlar için çeşitli kanarya suluk seçenekleri mevcuttur. Otomatik kuş sulukları kuşların gagalarının uzunluğu göz önünde bulundurularak üretilir. Yukarıda liste olarak belirttiğimiz gibi farklı dizaynlarda kuşlar için suluk tasarımlarımız mevcuttur. Kanaryalar için büyük kuş suluğu ayrı, muhabbet kuşları için ayrı tasarımlarda ürünlerimiz vardır. Akıllı kuş suluğu modellerinin renk ve şekilleri de birbirinden farklıdır. Kuşunuzun ihtiyacına yönelik en güzel suluk modellerini sitemiz üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Özel ve kontrol edilebilir muhabbet kuşları için suluk sayesinde siz de kuşunuzun çok daha rahat koşullarda su içmesini sağlayabilirsiniz. 80 ml gibi küçük ölçülerde üretilen suluk modellerimiz yavru kuşların günlük su ihtiyacını karşılayabilecek kapasitededir. Kuşunuz büyüdüğü zaman da daha büyük boyutlara geçebilir, büyük boy kuş su kap modellerini de sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

Kanarya suluk çeşitleri tasarımlarımızda sulukların içine pislik girmemesi için özel olarak dizayn ederiz. Kuşlarınızın sağlığını düşündüğümüz için her türlü ince detaya yer vererek ürün skalası sunarız. Sizler de kuşlarınızın daha sağlıklı bir şekilde hayatını devam ettirebilmeleri için bizlerle görüşerek alışveriş yapabilirsiniz. Renkler de kuş kafesi için suluk seçiminde önemli bir faktördür. Sitemizde pembe ve mavi ağırlıklı tonlarda kuş suluk modelleri bulmanız mümkündür. Kafes rengine, kuşun cinsine ve zevkinize bağlı olarak renk kuşlar için akıllı suluk tercihi yapabilirsiniz.

Kafes içerisinde kaç adet hayvan bulunduğuna bağlı olarak kuşlar için otomatik suluk boyutu düşünebilirsiniz. Örneğin aynı kafes içinde 3-4 tane kuş varsa 500 ml gibi büyük su kaplarını düşünebilirsiniz. Böylece gün aşırı su doldurmak yerine birkaç gün su doldurmaktan kurtulabilirsiniz. Kuş suluğu modeli seçimi yapmak gerçekten büyük dikkat ve titizlik gerektirir. Bu nedenle kuşunuza muhabbet kuşu suluk alırken her türlü faktörü göz önünde bulundurmanız gerekir. Gereken tüm detaylara dikkat etmeniz durumunda cabukmama.com adresimizden birbirinden güzel kuş suluğu modellerine ulaşabilirsiniz.

Sitemizde tüm ürünler kuşların refahı üzerine tasarlanmıştır. Bu nedenle aklınıza hiçbir soru işareti gelmeden, endişe duymadan ürünlerimizi güvenle satın alabilirsiniz. Çünkü bizler otomatik kuş suluğu gibi teknoloji uyumlu kuş suluğu satışı da yapmaktayız. Amacımız kuşlarınızın rahatını düşünerek sizlerin de konforla zorlanmadan kuşlarınızın bakımını gerçekleştirmenizdir. Ürünler ne kadar pratik olursa kuşlarınıza bakmak da o kadar kolay olur. Bu nedenle sitemizi ziyaret ederek birbirinden güzel ürünleri temin edebilirsiniz.

Bütçenize Uygun Kuş Suluk Fiyatları

Kuş suluğu fiyatları ürünün ölçüsüne, büyüklüğüne, şekline ve kalitesine göre farklılık gösterir. Cabukmama.com adresimizde her müşteriye özel, herkesin beklentisini karşılayacak şekilde kuş suluğu modelleri mevcuttur. Sitemizdeki geniş ürün seçenekleri arasından siz de kuşunuz için en uygun modeli tercih edebilirsiniz. Sitemizde beğendiğiniz ürün modellerini filtreleme ile bakabilir, hoşunuza giden modeli kolayca sipariş edebilirsiniz. Ayrıca güvercin suluk fiyatları da sitemizden görüntüleyebilirsiniz.

Sitemizde zaman zaman indirim dönemleri de olur. Eğer uygun fiyatlardan faydalanmak istiyorsanız kampanyalarımızı da takip edebilirsiniz. Uygun fiyatlı ürün seçeneklerimiz sayesinde kafesinizin boyutuna ve zevkinize göre kuş suluğu seçimi yapabilir, alışverişinizi güvenli ödeme yöntemlerimiz ile tamamlayabilirsiniz. Cabukmama.com adresimiz sayesinde petshop mağazalarını tek tek gezmeden aradığınız tüm kuş suluğu ürünlerini sayfamızda bulabilirsiniz. Detaylı bilgi ve sipariş için telefon numaramız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.