Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER
3 4
Toplam 22 ürün bulunmaktadır.

Konforlu ve Güvenli Seçenekleriyle Tavşan Kafesleri ve Aksesuarları

Konforlu ve güvenli seçenekleri ile tavşan kafesi tavşanlarınızın sağlıklı bir şekilde yetişmesine yardımcı olur. Kaliteli, uzun ömürlü ve dayanıklı tavşan kulübesi modelleri cabukmama.com adresimizde sizleri bekliyor. Tatlı dostumuz olan tavşanların yaşadığı alanlara kafes tavşan adı verilir. Tavşanlar günün büyük bir kısmını bu alanda geçirdikleri için en ucuz tavşan kafesleri satın alırken belli kriterleri göz önünde bulundurmalısınız.

Tavşan kafesinin büyüklüğü ve kafesin içine koymuş olduğunuz aksesuarlar da onun mutluluğunu yakından etkiler. Tavşan tasması da tavşanın büyüklüğüne göre belirlenen bir aksesuardır. Tavşanların egzersiz yapacağı bir kafes seçmeniz daha ideal olur. Çünkü bu alan sayesinde hem eğlenebilecek hem de kendini doğal yaşam alanında gibi hissedecektir. Tavşanın kafesi dışında koşup oynayabileceği ve eğlenerek vakit geçirebileceği bir alanın olmasından da emin olmalısınız. Örneğin bahçede tavşan kafesi sizin için ideal bir ürün olabilir. Böylece açık havada da rahatça oynamasına müsaade edebilirsiniz.

Tavşan için kafes ürünleri öncelikle kaliteli malzemelerden üretilmiş ve büyük çaplı olmuş olması gerekir. Ayrıca kafes dış ortamda yer alıyorsa, tavşanınızı her türlü hava şartlarına karşı koruyabilmeniz için muhafazalı kafesleri tercih etmelisiniz. Ayrıca kafes ya da tavşan kafes altlığı satın alırken yavru tavşan kafesi ile yetişkin tavşan kafesi gibi ayrıntıları da göz ardı etmemelisiniz. Standart bir kafes arıyorsanız bu kafesin ölçüleri en az 180*60*60 olmalıdır. Tavşanların yaşamına daha huzurlu ve mutlu devam edebilmesi için mutlaka kafesin onun konforuna uygun şekilde dizayn edilmesi gerekir. Örneğin tuvalet, beslenme ve eğlenme gibi alanlarının bulunması gerekir.

Tavşanınızın konforlu yaşayabilmesi için onun ölçülerine uygun şekilde bir kafes satın almanız gerekir. Çünkü tavşan malzemeleri yavrulara ve yetişkinlere özel ayrı ayrı üretilir. Tavşan eşyaları aynı zamanda kolay temizlenebilir olmalıdır. Ürün seçimi yaparken bu kritere de dikkat etmelisiniz. Bu tarz bir ürün arıyorsanız cabukmama.com adresimizden ahşap ürünleri tercih edebilirsiniz. Sitemizden yavru tavşan yemi de temin edebilirsiniz.

Tavşan ürünleri kesinlikle %100 kalitede olmalıdır. Çünkü tavşanlar bu ürünler ile neredeyse günün büyük çoğunluğunu geçirirler. Özellikle kafes seçiminde çok daha titiz olmalısınız. İstediğiniz kafesi satın aldıktan sonra tavşanın zarar görmemesi için içini havlu ya da taban altlığı ile kapatabilirsiniz. Ayrıca kullanacağınız ürünleri tavşan kesinlikle kemirmemelidir. Onların kemiremeyeceği türden eşyaları tercih etmeniz daha doğru olur. Tavşan kafesleri fiyatları en ucuz sitemizde bulabilirsiniz.

Taşanlar İçin Kafes ve Aksesuar Çeşitleri

Tavşan için gerekli malzemeler arasında kafes aksesuarları da yer almaktadır. Tavşanlar çeşitli oyuncaklar sayesinde sadece zihinsel gelişim göstermezler. Aynı zamanda keyifli bir şekilde vakit geçirirler. Cabukmama.com adresimizden temin edeceğiniz tavşan gezdirme tasması da bu ürünlerden bir tanesidir. Bu tasma sayesinde dışarı çıktığınızda tavşanınızı kaybolma riski olmadan rahatça gezdirebilirsiniz. Kafes içine koyabileceğiniz kaydırak, dönence, salıncak gibi oyuncakları da tercih edebilirsiniz. Ayrıca kafes içine koyabileceğiniz tavşan mama kabı çeşitlerimiz de vardır.

Tavşan ürünleri arasında yer alan oyuncaklar gün içinde onların aktif olmasını sağlar. Bir tavşan ne kadar aktif olursa o kadar sağlıklı bir hayat geçirir. Tavşan yem kabı bu ürünlere örnek gösterilebilir. Bu nedenle cabukmama.com adresimizden tavşanınızın ihtiyacı olabilecek aksesuarları satın alabilirsiniz. Tavşan için malzemeler kategorimizden ihtiyacınız olan ürünün fiyatlarını da inceleyebilirsiniz.

Tavşanlar sadece kafes ve kafes aksesuarlarına da ihtiyaç duymazlar. Aynı şekilde tavşan bakım malzemeleri de son derece önemli eşyalardır. Özellikle tavşanlar çok sık kulak kirletirler. Kulak temizliği için onlara özel üretilmiş ürünleri tercih etmeniz daha iyi olacaktır. Kulak temizleme solüsyonları bu ürünler arasında ilk sıradadır. Bu solüsyon sayesinde tavşanlarınızın kulak bakımını daha iyi yerine getirebilirsiniz.

Tavşan aksesuarları kategorisinde yer alan tüy bakım ürünleri de sizlere kolaylık sağlayacaktır. Sağlıklı ve canlı bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız kemirgen ürünleri arasında yer alan tüy bakım setlerine de göz atabilirsiniz. Tüyleri taramak da çok önemlidir. Ne sıklıkta tüyleri tararsanız o kadar sağlıklı görünürler ve bit pire gibi canlıların onlara yaklaşması o kadar zorlaşır. Sitemizden tavşan tüy bakımı gibi ürünleri de temin edebilirsiniz. Bu kategoriden tavşan bakım malzemeleri araştırması yapabilirsiniz.

Tavşan İçin Gerekli Malzemeler ve Tavşan Yem Fiyatları

Tavşan için gerekli malzemeler yukarıda saydığımız gibidir. Kafesler, aksesuarlar, yemler ve daha fazlası cabukmama.com adresimizde satılmaktadır. Tavşan yemi fiyatları da sitemizde görüntülenmektedir. Temin edeceğiniz en iyi tavşan yemi türüne bağlı olarak fiyatlar değişkenlik gösterir. Bu nedenle önce ürünü inceleyip sonra fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Tavşan kafes fiyat seçenekleri de hayvan severler tarafından çok merak edilir. Kafes fiyatları da kafesin büyüklüğüne, özelliklerine ve malzemesine göre farklılık gösterir. Büyük kafesler biraz daha pahalıdır. Ancak yine de cabukmama.com adresimizden bütçenize uygun kafesler bulmanız mümkündür.

En iyi tavşan yemi arıyorsanız yine sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz. Yem fiyatları da diğer ürünler gibi yem çeşidine ve boyutuna göre belirlenmektedir. Örneğin tavşan yemi 50 kg ile tavşan yemi 20 kg arasında fiyat farkı vardır. Sitemizdeki ürünleri görüntüleyerek yem fiyatları hakkında daha gerçekçi bilgilere sahip olabilirsiniz. Sitemizden ihtiyacınız olan tavşan yemi siparişini vererek güvenli alışveriş deneyimleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.