Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

Sürüngen Mama ve Su Kapları

Sürüngen mama kabı ve sürüngen su kabı oldukça önemli ürünlerdir. Her hayvanın temiz kaplardan yemek yemesi gerekir. Sürüngenler için de aynı kural geçerlidir. Sürüngen kapları onların gereksinim duyacağı besinleri tüketmesine yardımcı olan ürünlerdir. Kaplumbağa kabı gibi farklı kap modelleri kuru mama ya da canlı yem gibi ürünleri taşımak için idealdir. Cabukmama.com adresimizden sürüngen hayvanlarınız için çeşitli mama kabı modellerine ulaşabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden temin edebileceğiniz sürüngen beslenme gereçleri şu şekilde gösterilebilir;

  • Large sürüngen su kabı
  • Orta boy sürüngen su kabı
  • Xlarge sürüngen mama kabı
  • S beden sürüngen yem kabı
  • Sürüngen suluğu
  • Plastik şeffaf mamalık

Sürüngen hayvanlarınızın ihtiyaç duyacağı mama kap modelleri bu şekilde gösterilebilir. Sizler ne tür hayvan beslediğinize bakarak onun ağız şekline ve büyüklüğüne göre bu ürünleri tercih edebilirsiniz.

Sürüngen Mama Kabı Çeşitleri

Yılan, kaplumbağa, kertenkele, timsah ve bukalemun gibi sürüngen hayvanların günlük yaşantısında kullanabileceği pek çok tasarımda mama kabı vardır. Evinizde beslediğiniz hayvanın durumuna göre mama kabı bulmanız idealdir. Örneğin su kaplumbağa kabı ile kertenkele mama kabı aynı özelliklere sahip değildir. Sadece evde hayvan bakanlar için değil, sektörel anlamda veterinerlik yapan, petshop işleten kişiler de sürüngen mama kabı çeşitlerine ihtiyaç duyar. Ziyaretçilere, minik dostlarımıza en iyi şekilde deneyim yaşatmak için hagen exxo terra gibi çeşitli ürünlere yer vermek gerekir.

Kaplumbağa taşıma kabı ürünlerinde dış bölümlerinde kaya kaplama olması onları kendi doğal yaşam alanında gibi hissettirir. Kapların iç tarafındaki kabuklu ve oyuksuz kısımlar sürüngenler için idealdir. Küçük, orta ve büyük genişliklerde üretilen mama kapları, sürüngen hayvanın yemini en iyi şekilde yiyebilmesi için tasarlanmıştır. Bu beden ölçümünü yaparken evde baktığınız veya sürüngen mama kabı alacağınız hayvanın özelliklerini incelemelisiniz.

Sürüngen Su Kabı Seçenekleri

Sürüngen su kabı seçenekleri oldukça geniş bir yelpazede incelenir. Sürüngenlerin temel ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak potansiyelde üretilen su kapları hijyenik bir şekilde tasarlanır. İşlevsel olması sürüngenler için ayrı bir avantajdır. Sürüngen su kabı boyutları ve yükseklikleri kabı kullanacak hayvana göre farklılık gösterir. Örneğin su kaplumbağaları için çok yüksek boy kaplar tercih edilmez fakat farklı sürüngenler için geniş su kapları tercih edilebilir.

Sürüngen su kabı seçeneklerine göz atarken en çok dikkat etmeniz gereken konu alacağınız su kabının sürüngen hayvanınızın ağız yapısına ve boyun uzunluğuna uygun standartta olmasıdır. Boyut ve çeşitlilik açısından sürüngenlere uygun olmasının yanı sıra malzemesinin dayanıklı ve kaliteli olması da olmazsa olmaz kriterler arasındadır. Çizilmelere, darbelere ve vuruşlara karşı dayanıklı olması o kabı uzun ömürlü hale getirir. Tüm bunlara eş olarak satın alacağınız mama ve su kabının üretildiği materyali de kaliteli ve hayvanın kullanımına uygun olmalıdır. Bu şekilde sürüngeninizin sağlığını en iyi şekilde koruyabilirsiniz. Cabukmama.com adresimizden en iyi materyaller ile üretilmiş, sürüngenlerin kullanımı için özel olarak tasarlanmış sürüngen mama ve su kabı ürünleri bulunmaktadır.

Sürüngen Mama ve Su Kabı Fiyatları

Sürüngen mama ve su kabı fiyatları tercih edeceğiniz ürüne göre değişiklik gösterir. Ayrıca tek bir ürün kategorisinde seçeceğiniz kabın büyüklüğü de fiyatlarda etkendir. Ancak cabukmama.com adresimizde bütçenize uygun kaplar bulabileceğinize emin olabilirsiniz. Çünkü bizler her zaman müşteri memnuniyeti için uygun fiyat politikası ile çalışmaktayız. Sitemizden güvenle ürün tedarik edebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.