Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER
3 4
Toplam 26 ürün bulunmaktadır.

Kuş Ödül & Kraker Çeşitleri

Atıştırmalıklar ve kuş krakerleri evcil hayvanınızı mutlu ve sağlıklı tutmaya yardımcı olur. Atıştırmalıklar ödül olarak veya gıda takviyesi olarak kullanılabilirken, diğer tamamlayıcı ürünler kuşunuzun ihtiyaç duyduğu tüm besinleri almasına yardımcı olur.

Kanarya Atıştırmalıkları

Kuş krakeri ve yiyecek çubukları normal kuş yemlerinin hoş bir tamamlayıcısıdır. Ödül, aktivite veya günlük yemeğe mükemmel bir tamamlayıcı olarak kullanılabilirler.

İnsan gıdaları, kuşlar için doğal değildir ve onları hasta edebilir. Ballı kuş yemi kuşlar için doğal bir diyet, doğal çiçekler ve böceklerden gelen nektar ve polenlerden oluşur. Özellikle çiftleşme döneminde olan kuşlar için yaygın olarak sunulan gıda kaynakları şekerli su, bal ve reçellerdir, ancak bu gıdalar beslenme dengesizliklerine ve hayatı tehdit eden komplikasyonlara yol açabilir. Bu şekerli gıdalara bağımlı hale gelebilir ve böcekler gibi doğal gıda alımını azaltabilir. Yüksek şekerli bir diyet, bu kuşlara insanlara olduğu kadar zarar verebilir. Kuşlar da insanlardan çok daha küçüktür, bu nedenle sağlanan yiyecek miktarı genellikle bu hayvanlar için gerekli günlük alım miktarını aşmamalıdır.

Krakerler Besin Takviyesidir

Ancak kuru yemler vitamin, mineral ve protein bakımından ciddi şekilde eksiktir. Aslında örneğin A vitamini içermezler. Bu nedenle evde bakılan kuşlarda kurutulmuş tohum diyetleri, gelişmekte olan her türlü sağlık sorununa karşı savunmasız bırakmaktadır. İyi kalmasına yardımcı olmak için diğer gıdaların ve takviyelerin sağlandığından emin olmak önemlidir.

Özet olarak, kuş krakerlerinin kuşlarınızı sağlık ve refahı, canlılığı, doğurganlığı, tüy kalitesi ve hastalıkların üstesinden gelme yeteneği üzerinde büyük bir etkisi olabilir. Kuş krakeri her yaştan kuşa verilebilecek birinci sınıf bir ikramdır. Darı, çoğu kokteyl krakerlerde çekici olan küçük bir yuvarlak tohumdur ve özellikle yavru kuşları sütten kesip teşvik etmek için idealdir. Ayrıca, özellikle yeni kuşlar arasında sosyalleşmeyi teşvik etmek istiyorsanız, en iyi kuş krakerleri  oyun zamanı için harika bir oyuncaktır. Quik ballı kraker gibi yapay lezzetler veya renkler içermeyen krakerleri tercih etmeniz önemlidir.  ve kuş kafesinizin kenarına kolayca tutturulabilir. Bu muamele, papağanınız için asla ana besin kaynağı olmamasına rağmen, kuşunuzu aktif ve meşgul edecek harika bir yiyecektir. Ballı kraker günlük olarak kuşunuza verilebilir.

Kuşlara Özel Ödül Yemleri ve Kuş Krakerleri

Evimize neşe katan kuşlar, mutlaka dengeli beslenmeli ve bu doğrultuda sahiplerinin onların ihtiyacı olan tüm ürünleri temin etmesi gereklidir. Muhabbet kuşu kraker de bu ürünlerden bir tanesidir. Beslenmelerinin en doğru biçimde gerçekleşmesi için kimi zaman klasik yemler yeterli gelmeyebilir. Bu durumlarda kuş krakerleri ve ödül mamalarından yardım almak gerekir. Bu ürünler kuşlar tarafından hem çok sevilir hem de besleyici içerikleri ile onların tok durmasına ve bağışıklıklarının güçlenmesine yardımcı olur. Muhabbet kuşu ödül maması ve krakerleri tamamen özel olarak formüle edilmiştir. En özel muhabbet kuş ödül mama çeşitlerini cabukmama.com adresimizden temin edebilirsiniz.

Kuş ödül maması içerisinde onların temel beslenme ihtiyaçlarını giderecek önemli besin değerleri vardır. Pek çok çeşidi ile cabukmama.com adresimizde muhabbet kuşu krakeri mevcuttur. Kuşunuzun damak yapısına uygun seçeneklerde en iyi kraker türünü sitemizden temin edebilirsiniz. Sitemizde pek çok çeşitte muhabbet kuşu krakeri vardır. Bunlardan bazıları şöyle gösterilebilir;

  • Papağan krakeri
  • Ballı kraker muhabbet kuşu
  • Muzlu yumurtalı kuş krakeri
  • Sade kuş krakeri
  • Meyveli muhabbet kuşu krakeri

Sitemizde yukarıda belirttiğimiz türden krakerleri güvenle temin edebilirsiniz.

Kuşlar İçin Sevindirici ve Besleyici Krakerler ile Ödül Mamaları

Muhabbet kuşu ödül yemi kuşlar için hem çok sevindirici hem de besleyicidir. Kuşların sağlıklı beslenmesinin temel anahtarı besinlerinin %60’ının besleyici değerde olmasıdır. Eksiksiz ve dengeli bir şekilde beslenmelerine özen göstermek gereklidir. Beslenmesinin %30’luk kısmı taze sebze ve meyvelerden oluşabilir. Geri kalan %10’luk kısım ise gerçek ödül mamaları, fındık, fıstık, kraker, küçük ekmek parçaları ve ballı kuş krakeri olabilir.

Tıpkı insanlar gibi kuşlar da ödül almayı çok severler. Bazı yemler kuşlar için ödül niteliğinde olup aynı zamanda beslenmelerine ve bağışıklıklarına çok katkıda bulunur. Bu ödül mamalarına sultan papağanı ödül maması örnek gösterilebilir. Davranış eğitimi yaptırırken kuşlarınıza kuşlar için ödül maması sunabilirsiniz. Bu sayede sizi çok daha iyi anlayacaktır ve ödül kapmak için öğretmeye çalıştığınız davranışı çok daha hızlı kavrayacaktır. Özellikle muhabbet kuşlarına konuşmayı öğretirken bu yöntem çok etkilidir.

Papağan ödül maması da papağanlara konuşmayı öğretirken etkili bir yöntemdir. Kuşlarınıza vereceğiniz ödül maması ikramları onları hem mutlu eder hem de pek çok davranışını pekiştirir. Beslenmesine de çok büyük katkıda bulunurken onları hastalıklara karşı korumayı başarır.

Lezzetli ve Eğlendirici Kuş Krakerleri Fiyatları

Ballı muhabbet kuşu krakeri gibi pek çok kraker türünün fiyatı kuş sahipleri tarafından çok merak edilir. Bu krakerlerin fiyatları temin edeceğiniz markaya, gramajına ve aromasına bağlı olarak farklılık gösterir. Bu nedenle kuşunuzun büyüklüğüne, sayısına ve türüne göre bir kraker belirleyip fiyat araştırması yapmanız daha doğru olacaktır. Ancak cabukmama.com adresimiz üzerinden birbirinden uygun fiyatlı ve lezzetli kuş krakerleri bulmanız mümkündür. Aynı zamanda papağan ödül maması fiyatları da sitemizde güncel haliyle mevcuttur. Tüm ürün skalamızda önceliği müşteri memnuniyetine ve kuşların sağlıkla beslenmesine vermekteyiz. Bu nedenle bizler için fiyattan çok kuşlarınızın dengeli beslenmesini sağlamak önce gelir. Siz de güvenilir alışveriş imkanı elde etmek istiyorsanız cabukmama.com adresimizi tercih edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.