Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4
Jbl Jbl Tempset L-U-W 35 W Du
3.133,98 TL
2.350,48 TL
Toplam 106 ürün bulunmaktadır.

Sürüngen ve Kemirgen Ürünleri 

Evcil dostlarımız arasında kedi ve köpekler çok daha fazla öne çıksa da biliyoruz ki kaplumbağa, hamster ya da bukalemun gibi birçok farklı evcil dostlar da severek sahiplenilir. Tüm evcil hayvanlarda olduğu gibi sürüngenler ve kemirgenler için de uygun yaşam alanları, besinler ve diğer ürünleri sağlamak önemlidir. Bu şekilde daha huzurlu ve rahat bir hayat sürerler. Çabuk Mama olarak, sürünen dostlarımız ile hayatı paylaşanlar için sağlıklı ve kaliteli sürüngen malzemeleri sunuyoruz. Doğal yaşamlarında ihtiyaç duydukları yaşamsal ortamı yaratabileceğiniz ürünler sitemizde geniş seçeneklerle yer alır. 

Tavşanlar ve hamsterlar için lezzetli yemleri veya sürüngenler için teraryum setlerini uygun fiyatlara sitemizden sipariş edebilirsiniz. Hamster topu, kaplumbağa adası, iguana yemi gibi birçok farklı ürüne firmamız güvencesiyle kolay ulaşabilirsiniz. Ayrıca yaşam alanlarının kalitesini yükseltmek için gerekli aparatları da bulabilirsiniz. Mesela, yağmur ormanı teraryumları için ışınımlı spot güneş lambası gibi ürünleri sayfalarımızda bulmak çok kolaydır. Kemirgen dostlarımız için ahşap kemirgen evi, mineral taşı, kemirgen talaşı veya oyun parklı kafes gibi ürünleri uygun fiyat avantajları ile satın alabilirsiniz.

Sürüngen Dostlarımız İçin Doğal Yaşam Ortamı Yaratacak Sürüngen Malzemeleri

Bu tür evcil dostlarımız en özel yaşamsal ihtiyaçları olan üyelerdir. Onların hayatta kalmak için belli ortam koşullarına ihtiyacı vardır. Sıcaklık, nem veya ışık gibi detaylar çok önemlidir. Severek beslediğiniz bu hayvanlarımız için en doğal ortamı yaratacak sürüngen eşyalarını, farklı seçenek alternatifleri ile sayfalarımızda bulabilirisniz.

Onlar için oluşturulan doğal yaşam ortamlarına teraryum adı verilir. Teraryumlar onların doğal ortamlarında yaşadıkları alanları yaratan çevresel koşulları sağlarlar. Sürüngen teraryum malzemeleriyle onların doğal yaşam ortamlarını yaratabilirsiniz. Komple çözüm sunan ışık-ısı-uv koşullarını yaratan, teraryum özel lambaları onların ihtiyaç duydukları nem, ısı ve güneş ışığı ortamını doğru şekilde ayarlama imkânı sunar. Beslenme kayası, dijital ısı-nem ölçer, ısıtıcı, lamba veya kumu gibi yaşadıkları teraryumlar için gereken tüm malzemeleri ve diğer pet ürünlerini sayfalarımızda bulabilirsiniz.

Sürüngen ve Kemirgenler İçin Sağlıklı ve Doğal Yem Çeşitleri

Doğal hayatın kendi kuralları vardır. Her canlı ihtiyaçlarına göre doğadaki farklı besinlerle beslenir. Örneğin, kaplumbağalar çok yavaş hareket ettiklerinden metabolizmalarına uygun besinlere ihtiyaç duyar. Kaplumbağ yemi çeşitlerimiz kaplumbağaların doğal yaşamda yedikleri besin içeriklerine sahiptir. Mesela, su kaplumbağaları da karides ve böcek içerikli doğal yemlerle beslenmelidir. Sayfalarımızda su kaplumbağası yemi çeşitleri arasında sağlıklı ve doğal içerikli su kaplumbağası besinlerini kolaylıkla bulabilirsiniz.

Sürüngenler ise canlı beslenirler ancak kalsiyum desteği, multivitamin desteğine ihtiyaç duyarlar. Kalsiyum tozu ile bu desteği sağlayabilirsiniz. Tavşanlar beslenmelerinde çok seçidir. Her şeyi yedikleri sanılsa da tavşanlar sadece şifalı besinlerle beslenir. Sitemizde tavşanların doğal yaşamda aradıkları besinlerden oluşan tavşan yemi seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.