Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4
Jbl Jbl Cp E1901-2 Kova
3.178,44 TL
2.383,84 TL
Jbl Jbl Manado Bitki Kumu 10 Lt
1.955,26 TL
1.466,44 TL
Jbl Jbl Manado Bitki Kumu 5 Lt
1.472,28 TL
1.104,20 TL
Toplam 433 ürün bulunmaktadır.

İhtiyaca Uygun Besleyici ve Lezzetli JBL Yemler

Akvaryum, Genellikle cam ya da yüksek kalitedeki plastikten yapılmış olan saydam maddelerden oluşan ve içerisinde genellikle balıkların yaşaması ya da omurgasız hayvanların yaşaması için de kullanılan bir yapıdır. Deniz memelileri ya da sürüngenler gibi su içerisinde yaşayan hayvanlar ya da bitkiler içinde akvaryum tercih edilebilmektedir. Jbl akvaryum ürünü, akvaryum canlıları için birebir olarak tasarlanmış eşsiz ürünlerdir.

Akvaryum seçimi ardından balıklarınızın sağlıkları ve uzun yaşam sürmeleri için JBL akvaryum ürünlerini tercih edebilirsiniz. JBL Akvaryum ısıtıcısı olmazsa olmaz bir üründür. Bunun nedeni akvaryumlarınızın içerisinde yaşayan akvaryum canlıları için düzenli olarak belirli bir sıcaklıkta olması gerekiyor. Bu sıcaklıkları manuel olarak ayarlamak oldukça zordur ancak bir ürün desteği ile birlikte canlıların sağlıkları için doğru sıcaklığı kolaylıkla ve pratik olarak ayarlayabilirsiniz. Bununla birlikte yaz aylarında özellikle akvaryumlarınızın ideal sıcaklığa ulaşabilmesi içiin JBL Akvaryum soğutucu ürünümüzü inceleyerek satın alabilirsiniz. Genel olarak su düzenleme işlemi için tek bir ürün almak istemeniz halinde ise JBL Su düzenleyici ürünümüzü incelemenizi öneririz. Bu ürünümüz suyun düzenlenmesinde oldukça yardımcı bir üründür.

Balık yemleri belirli bir sistem ve düzen içerisinde verilmelidir balık cinslerine göre verilecek yem türleri ve günde ne kadar verileceği değişkenlik gösterebilmektedir. Balıklar genellikle doyma duyusu olmayan canlılar olmaları nedeniyle düzenli aralıklarla bizler tarafından beslenmeleri gerekmektedir. Aşırı beslenmeleri durumunda ise ölümle sonuçlanabilecek durumlarla karşılaşılması olasıdır. Bu tarz durumlarla karşılaşılmaması için hem yemlerin düzenli seçime hem de sistemli ve düzenli bir şekilde yem verilmesi gerekmektedir. jbl yem çeşitleri oldukça geniş bir çeşitliliğe sahiptir.

 jbl tablet yem en çok tercih edilen yem türlerinden bir tanesidir. jbl balık yemi ürünlerimizde farklı balık türleri için de seçenekler mevcuttur. Örneğin jbl japon balığı yemi bu ürünlerimizden bir tanesidir. JBL yem olup olabilecek en besinli ve en kaliteli marka üründür. Akvaryum canlılarınıza bitkisel olarak bir tablet vermek ve kimyasallardan uzaklaştırmak istemeniz halinde Jbl novo fect bitkisel tablet yem ürünümüzü internet sitemiz üzerinden kolaylıkla bulabilir, sipariş verebilirsiniz.

 

 Akvaryumlarda yalnızca balıklar yaşamamaktadır. Kaplumbağa ya da lepistes türleri de yaşam sürdürmektedir. Bu nedenle yem arayanlar için ise jbl lepistes yemi önerilmektedir. Kaplumbağalar için ise jbl kaplumbağa yemi ürünümüzü öneriyoruz.

 

Balıklarınızın Beslenmesini Kolaylaştıran JBL Otomatik Yemleme Sistemleri

Balıklarınızın otomatik yemleme sistemi ile birlikte düzenli ve sistematik olarak beslenmesi oldukça önemlidir. Bunun nedeni balıkların doyma hissinin neredeyse olmamasıdır. JBL otomatik yemleme cihazları ile birlikte balıklarınızın sağlığı için düzenli ve sistematik bir yemleme süreci için kullanım yapabilir, ürünümüze internet sitemiz üzerinden kolaylıkla ulaşarak sipariş verebilirsiniz.

Akvaryumunuz İçin Etkili Hava Dolaşımı Sağlayan JBL Hava Motor Çeşitleri

 

Akvaryum seven insanlar ya da akvaryumu olan insanların genellikle akıllarına hava motoru gerekli midir şeklinde bir soru takılmaktadır hava motoru akvaryum için gerekli olan ekipmanların başında gelen en önemli malzemedir. Hava moturu arayışında iseniz tam da doğru adrestesiniz. jbl prosilent a400 hava motoru en çok tercih edilen hava motoru ürünlerinden bir tanesidir. Diğer bir ürünümüz ise jbl prosilent a300 hava motoru çeşidimizdir. Her iki ürünümüzde çok satanlar arasında yer alıp bir akvaryum içerisinde olmazsa olmaz malzemelerden ilk sırada yer alan malzeme çeşitidir. JBL hava motoru üstün performans ve kalitesinin yanında uygun fiyat durumu ile de oldukça bilinen ve tercih edilen bir ürün markasıdır.

 

JBL Akvaryum Kum Seçenekleriyle Akvaryumunuzun Zeminini Süsleyin

Akvaryumlarımız hem canlıların yaşam alanları olup hem de evlerimiz ya da iş yerlerimizin güzel görünmesine yardımcı olan bir dekor ürünüdür. Bu nedenle akvaryumlarımızı süslemek hem çerisinde yaşayan canlılar için hem de dekor açısından süslemek bizler için önemlidir. Sus bitkilerini yerleştirmek için ilk önce JBL akvaryum kumu tercih etmenizi öneririz. Bu kum türü hem canlıların rahat etmeleri hem de bitkiler için de uygun statüde olmaları ile bilinmektedir. JBL bitki kumu olarak da bilinen ürünümüz hem bitkiler hem de canlılar için uygun bir şekilde üretilmiştir. Karides yetiştirmek istemeniz halinde ise JBL karides kumu ürününü tercih edebilirsiniz.

 

Daha farklı ürün tercih etmek istemeniz halinde ise JBL Manado ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. JBL manado bitki kumu ürünümüz özel imalat ürünü olup eşsiz bir ürün niteliğindedir. JBL Manado 10 lt bitki kumu olarak almanız halinde ise daha avantajlı ve ekonomik koşullardan faydalanmış olacaksınız. Jbl manado akvaryum bitki kumu özel reçeteli ve özel üretim ürünüdür. Ürünlerimizde eğer akvaryumunuz küçük boyutlu ise JBL manado 5 lt ürünümüzü tercih edebilirsiniz. Ancak akvaryumunuz orta boyutlarda ise sizlere önerimiz JBL manado 10 lt ürünümüz olacaktır. Akvaryumunuzun büyük boyutlarda olması halinde ise JBL manado 25 lt ürünümüzü tercih edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.