Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4
Toplam 122 ürün bulunmaktadır.

Geniş Seçenekleri ve Besleyici İçerikleri ile AHM Balık Yemleri

Tüm canlılar gibi balıklar da yaşamlarını devam ettirmek adına doğru besinlere ihtiyaç duyar. Balıklarınız için en doğru besin kaynağını elde etmek istiyorsanız ahm balık yemi temin edebilirsiniz. AHM markası tarafından sunulan besin içeriklerinin neredeyse tamamı akvaryum balıklarına özel olarak sunulur. Ayrıca marka tarafından sunulan yem çeşitleri akvaryum ya da fanus içinde yaşayan balıkların ihtiyaç duyacağı tüm besin değerlerini içerisinde barındırır. AHM japon balık yemi doğru dozda uygulandığı sürece istenen verim elde edilebilir.

Akvaryum içinde yaşayan bir diğer canlılar da kaplumbağalardır. Aynı şekilde sağlıklı beslenme stilini yansıtmak zorunda olan su kaplumbağalarınız için de AHM kaplumbağa yemi temin edebilirsiniz. Kaplumbağalarınızın sağlıklı bir şekilde yaşamını sürdürebilmeleri için akvaryum içine AHM yemlerinden yeterli miktarda atmak doğru olanıdır. Paketlerin üzerlerinde ne kadar dozda yem atmanız gerektiği de yazmaktadır. Siz de balıklarınız ve kaplumbağalarınız için en doğru yem seçeneğini cabukmama.com adresimizden temin edebilirsiniz.

Balık Cinslerine Göre Kaliteli ve Besleyici AHM Balık Yemleri Çeşitleri

Evcil hayvanların insanların yaşamına neşe katan varlıklardır. Balıklar da her ne kadar sesleri çıkmasa bile eve neşe katar ve bir sorumluluk getirir. Bu nedenle evimizde sahiplendiğimiz canlılara en iyi şekilde bakmamız gerekir. Balıklarınıza en iyi şekilde bakmak istiyorsanız ve onların daha uzun yıllar boyu sizlere eşlik etmesini istiyorsanız AHM yem alabilirsiniz.

Kullanıcıların tüm taleplerini ve balıkların ihtiyaç duyduğu tüm besin kaynaklarını bir araya toplayan AHM Guppy Granulat Lepistes Balık yemi 250 ml, gerekli olan vitamin değerlerini de içerisinde barındırır. Balık sahipleri bu vitaminli mamaları kullandıktan hemen sonra oldukça verim aldığını dile getirir. Sizler de cabukmama.com adresimizden balığınızın ihtiyacı olan yemleri kolaylıkla temin edebilirsiniz. Sitemizden belirli zamanlarda tercih edilen ödül mamalarını da güvenle satın alabilirsiniz. Ödül mamaları da balığınızın belli periyotlarda gerekli mineral ve vitaminleri almasını sağlayacaktır.

Sağlıklı ve Besleyici AHM Kaplumbağa Yemleri

Kaplumbağa yemleri, akvaryumda yaşayan kaplumbağalar için temel besin kaynağıdır. Ancak kaplumbağa ve balıklarımıza yem alırken içerisindeki mineral ve vitamin değerlerine dikkat etmek şarttır. Siz de kaplumbağalarınızın ve balıklarınızın sağlıkla uzun ömürlü olmalarını sağlamak istiyorsanız AHM kaplumbağa yemlerinin yanı sıra AHM Koi Goldfish Mix Pond Sticks balık yemi 1 kg temin edebilirsiniz. Oldukça yüksek gramaja sahip olan bu yem sayesinde ekonominize de katkıda bulunabilirsiniz. Balıklar yapılarından ötürü bol bol yem tüketmedikleri için bu yem size uzun süre yeterli gelecektir. Cabukmama.com adresimizden dilediğiniz her türlü balık yemine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Besleyici ve Ekonomik Seçenekleriyle En Uygun AHM Yem Fiyatları

Besleyici ve ekonomik seçenekleriyle AHM Koi Goldfish Natural pond sticks balık yemi 1 kg fiyatları kullanıcılar tarafından çok merak edilir. Yukarıda bahsettiğimiz gibi balık yemleri pek çok çeşide sahiptir. AHM markası da kaplumbağa ve balık yemleri üzerine çok geniş yelpazede ürün skalası sunduğu için bu yemlerin fiyatları değişir. Alacağınız mama türüne ve boyutuna göre fiyat araştırması yapmanız daha doğru olacaktır. cabukmama.com adresimizden tüm AHM balık yemi türlerini ve fiyatlarını incelemeniz mümkündür. Sitemiz üzerinde bulunan ürünleri sepete eklemeniz ve ardından tercih edeceğiniz ödeme yöntemi ile alışverişi tamamlamanız yeterlidir. Sizler de %100 kaliteli ve güvenilir AHM  balık yemleri için bizi tercih edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.