Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4

Otomatik ve Kapalı Catit Kedi Tuvalet Seçenekleri

Catit, Amerika’da üretilmiş ve kedilerin ihtiyacı olabilecek her türlü ürün seçeneklerini sunan bir markadır. Kedi maması, kedi kumu ve kedi suluğu hatta kedi tuvaleti gibi pek çok ilgili ürün seçeneği sunar. Kedi sahiplenmeden önce bütün ihtiyaçlarını yerine getirmek gerekir. Tıpkı yeni doğacak bebeğe nasıl hazırlık yapılıyorsa kedilerde de aynı mantık geçerlidir. Aksi taktirde kedi kendini güvende ve rahat hissedemez. Bunun için siz de kedi sahipleneceğiniz zamanlarda tüm ihtiyaçlarını en doğru marka ile halletmek istiyorsanız Catit kedi tuvaleti alarak işe başlayabilirsiniz.

Catit markası sadece tuvalet ihtiyacını değil kedilerin barınma, beslenme ve eğlenme gibi ihtiyaçlarını giderecek farklı ürün skalası da bulundurur. Catit kedi taşıma çantası buna örnek gösterilebilir. Kedilerinizi bir yerden farklı bir yere götürürken onu kaybetmemek için bir taşıma çantasına ihtiyaç duyarsınız. Bu çanta modelleri sayesinde kedinizi kolay bir şekilde dilediğiniz yere götürebilirsiniz. İhtiyacınız olacak kedi taşıma çantasını Catit markasından güvenle temin edebilirsiniz. Aynı şekilde kedinizin rahatça su içebilmesi ve güvenle günlük su ihtiyacını giderebilmesi için Catit kedi suluğu da alabilirsiniz.

Güvenli ve Konforlu Yolculuklar İçin Catit Kedi ve Köpek Taşıma Çantası

Catit Cabrio kedi ve köpek taşıma çantası çok fonksiyonlu çantalardır. Bu markanın çantalarında bulunan üst kısım tutma sapı optimum düzeyde güvenlik sunar. Plastik kapıya sahip olan bu çantalar oldukça kullanışlıdır. Kolay bir şekilde açılıp kapanma sunarlar. İçinde çift yiyecek kasesi bulunur böylece kedi ve köpeklerinizin beslenme ihtiyacını gidermek için kapıyı her seferinde açıp kapatmanıza gerek kalmaz.

Catit Cabrio taşıma çantası içerisinde optimum havalandırma sistemi de bulunur. Aynı şekilde ısı kaynağını önlemek için hava kaynağı boşluklar da bulunur. Catit markasına ait taşıma çantaları ile evcil hayvan taşımak son derece basittir. Hem evcil hayvanınız için hem de kendiniz için stresi azaltabilirsiniz. Güvenlik kilidinin bulunması sayesinde de kapısı içeriden açılamaz. Siz de son derece güvenilirlik sunan bu markadan kedi taşıma çantası alabilirsiniz. Aynı güvenlik sistemine sahip olan

Otomatik ve Hijyenik Catit Kedi Suluğu ile Su İçme Sistemi

Catit otomatik kedi suluğu da alarak su içme ihtiyacını da pratik bir şekilde giderebilirsiniz. Kediler gerekli ekipman bulunmaması halinde çok zor su içerler. Bu nedenle otomatik kedi suluğu alarak onların konforlu bir şekilde su içme ihtiyacını giderebilirsiniz. Otomatik kedi sulukları sahipleri için de kediler için de %100 rahatlık sunduğu gibi hijyenik bir seçenektir. Etrafın kirlenmesi ya da kedinizin ıslanması veya enfeksiyon kapması gibi durumlar söz konusu değildir. Siz de gönül rahatlığı ile Catit markasına ait otomatik suluk modellerini temin edebilirsiniz.

Cabukmama.com adresimizden Catit markasına ait her türlü ürünü bulabilirsiniz. Catit otomatik kedi tuvaleti en çok talep gören ürünlerimiz arasında yer alır. Çünkü otomatik kedi tuvaleti seçenekleri kedilerin kumlarını dışarı atmasını önler ve kumu daha verimli şekilde kullanmalarına yardımcı olur. Tuvalet ihtiyacının giderilmesinin ardından Catit kedi tuvaleti otomatik seçeneği temiz kumu öne çıkararak kirli kumu aşağı çeker ve kedinizin bir sonraki seferde temiz kuma tuvaletini yapmasını sağlar. Bu da evcil hayvan sahipleri için ekstra konfor sağlar. Otomatik kedi tuvaleti seçeneklerine yüklü miktarda ücret ödemek istemiyorsanız Catit kapalı kedi tuvaleti de tercih edebilirsiniz. Sitemizi ziyaret ederek bu ürünlerin ücretlerini güncel olarak takip edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.