Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Jbl Proaqua Tesy Cu Akvaryum Test Kiti - 1
450 TL ve Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava
Ankara İçi (12:00'a kadar) Aynı Gün Teslimat
Jbl

Jbl Proaqua Tesy Cu Akvaryum Test Kiti

Barkod : 4014162241146
Ürün Kodu : JBLL11066
%25
1.608,44 TL
1.206,34 TL
Fiyat Alarmı
Teslimat Tarihi 11.04.2024
1.608,44 TL
1.206,34 TL

Doğaya yakın koşullara sahip sağlıklı akvaryum / havuz
Doğru su değerleri akvaryum / havuzdaki balık sayısına ve bitkilere bağlıdır. Su temiz görünüyor olsa bile kirlenmiş olabilir. Kötü değerlerle birlikte akvaryumda / havuzda hastalık veya yosun oluşabilir. Doğaya yakın koşullara sahip sağlıklı bir akvaryum / havuz suyu elde etmek çin su değerlerini düzenli olarak kontrol etmek ve ayarlamak önemlidir.

Her bir su analizi için JBL, hızlı test veya renk kontrol testleri şeklinde su testleri sunmaktadır. Bunlar bir seferde belirli bir değeri veya birkaç değeri belirler.Su testleri ile alg problemlerini tespit edebilir ve negatif nitrat, nitrit, potasyum, magnezyum değerleri ölçebilirsiniz.

Neden test yapmalıyım?
Bakır, bitki ve hayvan organizmaları için iz element olarak gerekli olan ağır bir metaldir. Öte yandan, aşırı konsantrasyonların bir sitotoksin olarak yıkıcı bir etkisi olabilir. Bakır genellikle akvaryuma musluk suyundaki ağır metaller veya sudaki metal nesneler vasıtasıyla girer. Ve bakır alaşımlarından yapılmış oluklarla havuzlara girer. İyi su koşullandırıcıları, bakırı bağlayabilir. Fakat bakır balık hastalıklarıyla savaşmak için yararlı olabilir.

JBL Çevrimiçi Laboratuvarı
Doğaya yakın koşullara sahip sağlıklı bir akvaryum / havuz için düzenli kontrol gerekir. Su değerlerinizi JBL Çevrimiçi Laboratuarına girin ve saniyeler içinde değerlerinizi derinlemesine analiz edin.

Önerilen bakır içeriği:
Genel olarak, akvaryumlar ve havuzlarda bakır ölçüm seviyesinin altında olmalıdır.
Tatlı su ve deniz suyunda ölçülen herhangi bir bakır içeriği ölümcül olabilir!
Sadece bakır içeren ilaçlar 0.3 mg / l'lik bir terapötik doz içermelidir; bunun ayarlanması ve daha sonra Cu testi ile kontrol edilmesi gerekir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.