Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Jbl

Jbl Proaquatest Ph 7.4-9.0 Su Testi

Ürün Kodu : JBLL17375
%25
1.286,52 TL
964,88 TL
Fiyat Alarmı
1.286,52 TL
964,88 TL

Doğala yakın koşullara sahip sağlıklı akvaryum / havuz
Doğru su değerleri balık sayısına ve akvaryum / havuzdaki bitkilere bağlıdır. Su temiz görünüyor olsa bile, kirlenmiş olabilir. Kötü değerlerle birlikte akvaryumda / havuzda hastalık veya yosun oluşabilir. Doğaya yakın koşullara sahip sağlıklı bir akvaryum / havuz sağlamak için su değerlerini düzenli olarak kontrol etmek ve ayarlamak önemlidir.

Her bir su analizi için JBL, hızlı testler veya renk değişimi testleri şeklinde su testleri sunmaktadır. Bunlar bir seferde belirli bir değeri veya birkaç değeri tespit edebilir. Bu su testleri ile alg problemleri ile negatif nitrat, nitrit, potasyum, magnezyum gibi değerleri ölçebilirsiniz.

Neden test yapmalıyım?

Akvaryum ve havuz sakinlerinin refahı ve su bitkilerinin sağlıklı gelişimi büyük ölçüde pH seviyesinin mümkün olduğu kadar sabit tutulmasına bağlıdır. pH seviyesi, suda çözünmüş birçok maddeyi de etkileyebilir. pH seviyesindeki dalgalanmalar kesinlikle önlenmelidir.

JBL Çevrimiçi Laboratuvarı
Doğala yakın koşullara sahip sağlıklı bir akvaryum / havuz için düzenli kontrol. Su değerlerinizi JBL Çevrimiçi Laboratuarına girin ve saniyeler içinde değerlerinizi derinlemesine analiz edin.

Önerilen pH değerleri:
Tatlı su akvaryumu (topluluk akvaryumu): 6.5-7.5
Malawi / Tanganyika gölü akvaryumu: 7.8-9.2
Birkaç balık ile bitki akvaryum (aquascaping): 6.0-7.0
Deniz akvaryumu: 7.9-8.5
Havuz: 7.5-8.5

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.