Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Jbl Proaquatest K Potasyum Testi - 1
450 TL ve Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava
Ankara İçi (12:00'a kadar) Aynı Gün Teslimat
Jbl

Jbl Proaquatest K Potasyum Testi

Ürün Kodu : JBLL11086
%25
2.189,80 TL
1.642,34 TL
Fiyat Alarmı
Teslimat Tarihi 21.04.2024
2.189,80 TL
1.642,34 TL

Doğala yakın koşullara sahip sağlıklı akvaryum / havuz

Doğru su değerleri akvaryumdaki / havuzdaki balık sayısına ve bitkilere bağlıdır. Su temiz görünüyor olsa bile, kirlenmiş olabilir. Kötü değerlerle birlikte akvaryumda / havuzda hastalık veya yosun oluşabilir. Sağlıklı bir akvaryuma / havuza bakmak için su değerlerini düzenli olarak kontrol etmek ve ayarlamak önemlidir.

Her bir su analizi için JBL, hızlı testler veya renk değişimi testleri şeklinde su testleri sunmaktadır. Bunlar bir seferde belirli bir değeri veya birkaç değeri belirler. Bu testlerle alg sorunlarını tespit edebilir ve negatif nitratlar, nitrit, potasyum, magnezyum gibi değerleri öğrenebilirsiniz.

Neden test yapmalıyım?
Potasyum, tatlı su bitkileri tarafından birkaç saat içinde hızlı ve etkili bir şekilde emilen ve belli bir süre depolanabilen makro elementlerden biridir. Büyüyen bitkiler, akvaryum düzenli bir şekilde gübrelense bile diğer elementlerden çok potasyuma ihtiyaç duyar. Şebeke suyundaki potasyum seviyeleri, doğal kalsiyum ve magnezyum konsantrasyonlarına bağlı olarak doğal biyotoplara göre genellikle çok düşüktür.

Önerilen potasyum değerleri:
Tatlı su akvaryumu (topluluk akvaryumu): 10-30 mg / l
Malawi / Tanganyika gölü akvaryumu: 10-30 mg / l
Birkaç balık ile bitkili akvaryum (aquascaping): 10-30 mg / l
Deniz akvaryumu: Bu test ile potasyum içeriği ölçülebilir değildir.

 

 

 

 

Ürün no:2413000
EAN Kodu:4014162241306
uygunluk:25 Tests
Paket hacmi:0.8 l
Brüt ağırlık:123 g
Net ağırlık:72 g
Ağırlık faktörü:0
Paket ebatları (u/y/g):43/175/106 mm

 

Hayvanın türü: Aksolotl, Arowana balığı, Balon balıkları, Betalar, Canlı doğuranlar, Danioninler, Deniz balıkları, Dikenli yılan balıkları, Diskus balığı, Flowerhorn, Guppy, Gök kuşağı balıkları, Japon balığı, Kabuklu hayvanlar, Karakeçi balıkları, Karidesler, Kaval balıkları, Kedi balıkları, Kelebek balıkları, Killifishler, Labirentli balıklar, Mercanlar, Midyeler, Panchaxlar, Salyangozlar, Tetra, Tül kuyruklar, Yavru balıklar, Çiklitler, Çopra balıkları
Hayvanın büyüklüğü: Tüm hayvan boyları için
Hayvanın yaş grubu: Tüm akvaryum balıkları
Materyal: Cam ve/veya plastik şişe içinde reaktif maddeler+plastik ve/veya cam aksesuarlar. YEDEK: aksesuarsız reaktif maddeler
Renk: beyaz / saydam / siyah
Dozaj: Kullanım talimatlarını inceleyiniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.