Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Jbl

Jbl Proaqua Fe Demir Test Kiti

Barkod : 4014162241160
Ürün Kodu : JBLL11063
%25
1.771,19 TL
1.328,39 TL
Fiyat Alarmı
1.771,19 TL
1.328,39 TL

Doğal koşullara sahip sağlıklı akvaryum / havuz
Doğru su değerleri, balık sayısına ve akvaryumdaki/havuzdaki bitkilere bağlıdır. Su temiz görünüyor olsa bile, kirlenmiş olabilir. Kötü değerlerle akvaryumda/havuzda hastalıklar veya algler oluşabilir. Sağlıklı bir akvaryumu/havuzu doğaya yakın koşullarla sürdürmek için su değerlerini düzenli olarak kontrol etmek ve ayarlamak önemlidir.

Her su analizi için JBL hızlı testler veya renk karşılaştırma testleri şeklinde su testleri sunmaktadır. Bunlar bir seferde belirli bir değeri veya birkaç değeri tespit edebilir. Bu su testleri ile alg problemlerini ve negatif nitrat, nitrit, potasyum, magnezyum gibi değerleri belirleyebilirsiniz.

Yeterli CO2 kaynağına ek olarak, su bitkileri için demir ve iz elementler de gereklidir. Hızlı büyüyen su bitkileri, sürekli olarak demir ve diğer iz elementlere ihtiyaç duyar; bunlar, modern gübre preparatlarında (örn. JBL Ferropol, JBL Fe + Mikroelementler) bulunan şelatlara sınırlı bir süreyle açık bulunurlar. Bu nedenle gübreleme ile birlikte JBL Demir Testi Fe ile düzenli takip gereklidir. Havuz sahipleri, havuzları için kullanmadan önce kuyularını demir için kontrol etmelidir. Çok yüksek demir içeriği havuzda sorunlara yol açabilir.

JBL Online Laboratuvarı
Doğaya yakın koşullara sahip sağlıklı bir akvaryum / havuz için düzenli kontrol. Su değerlerinizi JBL Çevrimiçi Laboratuarına girin ve saniyeler içinde değerlerinizi derinlemesine analiz edin.

Önerilen demir içeriği:
Tatlı su akvaryumu (topluluk akvaryumu): 0.05-0.2 mg / l
Malawi / Tanganyika gölü akvaryumu: 0.05-0.2 mg / l
Birkaç balık ile bitki akvaryum (aquascaping): 0.1-0.5 mg / l
Deniz akvaryumu: 0.002-0.05 mg / l
Havuz: 0.05-0.1 mg / l

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.