Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Royal Canin Pouch Poodle Irkı Özel Yetişkin Yaş Köpek Maması 85 Gr

Barkod : 9003579001653
Ürün Kodu : RCCT18648
%25
40,00 TL
30,00 TL
Fiyat Alarmı
40,00 TL
30,00 TL

Royal Canin Pouch Poodle Irkı Özel Yaş Köpek Maması 85 Gr

Akıllı, dikkatli, uyumlu ve aktif bir arkadaş olan Poodle ırkı, zarafet ve gururu yansıtan, uzun kulaklı ve kıvırcık tüylü bir köpek cinsidir. 10 aylığa kadar Poodle ırkı köpeklere uygun olan ROYAL CANIN Loaf ( Katı kıvamda ezme) Poodle yaş mama , yetişkin köpeğinizin tüm besin ihtiyaçları dikkate alınarak özel olarak formüle edilmiştir. ROYAL CANIN Loaf ( Katı kıvamda ezme) Poodle yaş mama, Poodle ırkı köpeğinizin kas tonusunun korunmasına ve fiziksel sağlığının geliştirilmesine katkıda bulunacak şekilde tasarlanmıştır. İçerdiği ideal besinler sayesinde ROYAL CANIN Loaf ( Katı kıvamda ezme) Poodle yaş Poodle ırkı köpeğinizin cilt sağlığını destekleyerek o güzel kıvırcık tüylerinin korunmasına yardımcı olur. ROYAL CANIN Loaf ( Katı kıvamda ezme) Poodle yaş mama mamanın yenilebilirliğini kolaylaştırmak ve en aceleci  Poodle ırkı köpeklerin bile iştahının açılmasına yardımcı olmak için özel olarak uyarlanmış bir kıvama sahiptir. Her köpeğin bireysel tercihlerine yanıt verebilmek amacıyla, ROYAL CANIN Poodle ırk maması çıtır ve lezzetli bir kuru mama biçiminde de sunulmaktadır. Karışık beslenme uygulamayı düşünüyorsanız, köpeğinizin ideal oranda ıslak ve kuru mama almasını sağlamak için beslenme yönergelerimizi inceleyin.

Bileşim: et ve hayvansal türevler, balık ve balık türevleri, bitkisel kökenli türevler, tahıllar, sıvı ve katı yağlar, mineraller, çeşitli şekerler.

Katkı maddeleri (kg başına): Besin katkı maddeleri: D3 Vitamini: 110 IU, E1 (Demir): 8 mg, E2 (İyot): 0,3 mg, E4 (Bakır): 2,1 mg, E5 (Manganez): 2,5 mg, E6 (Çinko) ): 25 mg.

Analitik bileşenler: Protein: %9.0 - Yağ içeriği: %5,8 - Ham kül: %2,0 - Ham lifler: %1,2 - Nem: %78,5.

 

Tüy Sağlığı

Poodle ırkı köpeğinizin kıvırcık tüylerinin sağlığının korunmasına yardımcı olan besinler içerir.

 

Kas Tonusu

Poodle ırkı köpeğinizin kas tonusunun korunmasına yardımcı olur.

 

İştah Açıcılık

Kaniş köpeğinizin iştahının açılmasına yardımcı olur.

Özel uyarlanmış kıvam

Özel uyarlanmış kıvam

Mama Grubu
Süper Premium
Tahıl Grubu
Tahıllı
Üretim Yeri
İthal
Tipi
Vücut Sağlığı
Yaş
Yetişkin
Irk
Poodle
İçerik
Kümes Hayvanlı
Paket Ağırlığı
56-85 Gr
Tür
Pouch
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.