Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Kediniz veya Köpeğinizin için En Uygun Rokus Kedi ve Köpek Mama Çeşitleri

 

Kedi ve köpeklerimizin mama tercihleri oldukça önemli bir husustur. Kedi ve köpeklerimiz mama yemeleri esnasında eğer damak tatlarına uygun olmayan ve istemedikleri besin ürünlerine sahip içeriklerde olan mamaları kesinlikle yeme eğilimine girmektedirler. Bu nedenle mama seçimlerinde dikkatli bir şekilde ürün detaylarından besin özelliklerini ve tat durumlarını da kontrol ederek satın alma işlemi yapmalıyız.

 Rokus mama üretimleri esnasında gıda mühendisleri ve veteriner hekim kadrosu ile birlikte özenle üretilmiş olan eşsiz bir gıda ürünüdür. Hem Kedi hem de köpekleriniz için özenle üretimi sürecine konu olmuştur. Rokus Kedi maması kaliteli ve gücenilir esaslara damakta olup kedilerimizin beğenisini almış tamamen sağlık dostu bir üründür. Hem kuru hem de Kedi yaş mamaları lezzet ve kalite açısından onay almış olunarak satışa sunulmuştur. Rokus yaş mama ürünlerimiz çok satan ürünler içerisinde ilk sıralarda gelmektedir.

Yaş mama tercihlerinin köpekleriniz için olması halinde ise köpekleriniz için özel üretilmiş kuru ve Rokus Köpek mamaları için yaş mama ürünlerimiz de bulunmaktadır tavuk et gibi seçeneklere sahip olan Köpek yaş mamaları oldukça tercih edilmektedir. Rokus yaş mama Köpek türleri ve cinleri için de özel üretime tabii tutulmuştur.

Kediniz veya Köpeğiniz İçin Rokus Konserve Mamalarıyla Taze ve Lezzetli Seçenekler

 

Rokus Konserve ürünlerimiz tamamen sağlık dostu ürünler olup taze ve Lezzetli bir şekilde sevimli dostlarımızın yemesine sunulmak için özenle üretilmiştir. Rokus kedi Konserve ürünleri tamamen tazelik esasına ve sağlıklı bir yapı üretimine dayanarak alanında uzman kişiler tarafından içerikleri hazırlanarak, titizlikle üretilmiştir. Kedileriniz yaş mama yemeğe oldukça düşkün canlılar olup içerikleri dolayısı ile de çok fazla sevmektedirler.

Konserve yaş mamaları kedilerinize sunulduğunu onların gözündeki heyecan ve mutluluğu kolaylıkla görebilirsiniz.  Köpeklerimiz de kedilerimiz gibi konserve ve yaş mamaları çok düşkün hareketli ve sevimli canlılardır. Rokus yaş mama köpek cinslerine ve boyutlarına göre ürün içerikleri de dikkate alınarak üretime dahil olmuş ve satışa sunulmuştur.

 

Rokus Kedi ve Köpek Mamaları ile En Uygun ve Ekonomik Beslenme Fiyat Seçenekleri

 

Rokus Kedi ve Köpek Mamaları en uygun fiyatlandırmalar ile ekonomik bir şekilde satışa sunulmaktadır. Fiyat performans ürünü denilse dahi kontrol edildiğinde fiyat performans ürünü olmayan çok marka ve ürünle karşılaşmaktayız. Tüm bunların aksine Rokus markamız üretilen ürünlerimiz ve fiyatlandırmalarımız tam olarak fiyat performans ürünleridir. Hem lezzet hem de sağlık açısından özel reçeteler ile üretilmiş olan yaş mama ve konserve mama ürünlerimiz, değerli ve kıymetli evcil hayvanlarının için özenle üretilerek satışa sunulmuştur . Tüm mama ürünlerimiz ve detaylarına internet sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.