Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4
Toplam 55 ürün bulunmaktadır.

Kedinizin Sağlıklı ve Dengeli Bir Beslenme İçin İdeal Crocus Kedi Mama Seçenekleri

Kediler tarih boyunca insanların en sadık dostlarından biri olmuştur. Evlerimizde beslediğimiz kedilerin sağlıklarına dikkat etmek onların çok daha uzun süreler sağlıklı bir şekilde yaşamasını sağlar. Evcil dostlarımızın sağlıklı bir yaşam sürebilmeleri için dikkat edilmesi gereken en önemli konu beslenmeleridir. Crocus kedi maması kedilerin sağlıklı ve dengeli beslenmesine yardımcı olur.  

Kedi maması seçimlerinde evcil dostlarınızın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmanız gerekir. Kedinizin yaşına, kısır olup olmamasına, kilosuna uygun mamalar tercih etmelisiniz. Bunun yanında kediler için mama seçerken diş sağlığı gibi faktörlerin de göz önünde bulundurulmasına dikkat edilmelidir. Kedileriniz için kalitesiz bir mama seçmeniz halinde sağlıklarında çeşitli sorunların yaşanmasına sebebiyet verebilirsiniz.

Kediler için üretilen mamalar yaş ve kuru olmak üzere iki farklı kategoriye ayrılır. Crocus mama kedilerin çok daha dengeli beslenmesine yardımcı olur. İçeriği son derece temiz olduğu için kedilerde alerji ya da hazımsızlık gibi problemler söz konusu olmaz. İçeriğinde tamamlayıcı protein ve mineraller yer alır. Bu sayede kedileriniz günlük olarak alması gereken besini kolay bir şekilde temin edebilir.

Crocus yaş mama çeşitleri de kedilerin sağlıkları ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak üretilmiştir. Kedilerin kuru mama yanında aralıklarla yaş mama tüketmesi de önemli bir konudur. Yaş mama seçimlerinde de içeriği dikkat ederek tercih yapmak gerekir. Aksi takdirde uzun vadede kedilerinizde çeşitli sağlık problemleri söz konusu olabilir. Crocus kedi maması 15 kg evinde birden fazla kedi besleyenler için ideal bir üründür.

Kedi maması çeşitleri kedilerin ihtiyaçlarına bağlı olarak değişiklik gösterir. Yavru kedi maması, kısır kedi maması, yetişkin kedi maması gibi farklı pek çok seçenek bulunur. Crocus gurme yetişkin kedi maması 15 kg tüm kediler tarafından beğenilen ve rahatlıkla tüketilebilen bir üründür. Yavru kediler için özel olarak üretilen kuru mamalar ise yavru kedilerin beslenme ihtiyaçları ve gelişimleri göz önünde bulundurularak üretilir. Sitemizde yer alan yaş ve kuru mama çeşitleri arasından size uygun olanları rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Kedi yaş mama ürünleri içeriğinin temiz olmasına dikkat edilmelidir. Bunun yanında kedi ödül mamaları da evcil dostlarımız tarafından sevilen bir besin çeşididir. Kedi ödül maması kedilerin tırnağı kesilirken, yeni bir canlıya alıştırırken, veterinere giderken hayvanlarınızın mutlu olmasını sağlar. Bu ödüller kedilerinizin bir sonraki eylemi çok daha istekli ve kolay bir şekilde yapmasına yardımcı olur.

Köpeğinizin Enerji ve Besin İhtiyaçlarını Karşılayacak Crocus Köpek Mama Seçenekleri

 

Köpekler son derece hareketli olmaları ile dikkat çekerler. Hareketli olmaları ve metabolizmalarının kedilere göre çok daha fazla çalışması nedeniyle tükettikleri mamalar da daha fazladır. Sevimli dostlarınızın besin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak istiyorsanız Crocus köpek mamaları uygun bir üründür. Yavru ve yetişkin köpekleriniz için farklı çeşitteki kuru mamalar içerisinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Crocus köpek maması 15 kg uygun fiyatlı olmasının yanında çok daha uzun süreler kullanılabileceği için tercih edilebilir.

Crocus kuzu etli pirinçli yetişkin köpek maması 15 kg yetişkin köpekler için üretilmiştir ve köpeklerinizin besin ihtiyaçlarını karşılamaya uygundur.  Bunun yanında crocus kuzu etli pirinçli yavru köpek maması 15 kg yavru kedilerinizin en iyi şekilde gelişmesine yardımcı olur.

 

Crocus Kedi Maması 15 kg'lık En Uygun Ekonomik Fiyatlarla

 

Crocus kedi maması fiyatları miktarına ve mamanın özelliklerine göre değişiklik gösterir. Tavuklu mamayı daha çok seven yetişkin kedileriniz için Crocus yetişkin kedi maması tavuklu 15 kg tercih edebilirsiniz. Crocus tavuk etli yetişkin kedi maması 15 kg kedilerinizin ihtiyacı olan protein ve mineralleri karşılayacaktır. Crocus tavuk etli yavru kedi maması 15 kg ise yavru kedilerinizin daha iyi bir şekilde gelişim göstermesine yardımcı olur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.