Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4

Rico Kedi ve Köpek Mama Çeşitleri

Kedi ve köpekler yavru dönemlerinde öncelikle süt ile beslenirler bir süre sonra ise yavru kedi ve köpek mamaları kullanımlarına geçerler. Bu süreç yavruluk sürecinden çıkmaları ardından yetişkin mama kullanımlarına başlanmalıdır. Özellikle kedilerde kısırlaştırma dönemi tamamlanması halinde ise kısırlaştırılmış kedi maması ve köpek maması kullanımına geçilmelidir. Bu süreç içerisinde mama tercihinde marka faktörü hayvan dostlarımızın tercih ettikleri besin çeşitleri oldukça önemlidir. Besinler tercih edilirken kırmızı et, kuzu eti, dana eti, tavuklu, tuna balıklı ya da somonlu gibi birçok seçeneği içerisinde barındırmaktadır. Hayvan dostlarımızın ağız tatlarına göre tercih edilebilmektedir.

Rico köpek maması seçimlerinizde marka tercihinizi iyi yapmanızı öneririz. İyi marka seçimi hayvan dostlarımızın yaşam kalitesini arttıran niteliktedir. Rico kedi maması içinde aynı durum geçerlidir. Kedi ve köpeklerimiz oldukça hassas yapıya sahiptir. Bünyelerine sağlık açısından yararlı ve özenle üretilmiş ürünler tercih edilmesi sağlıklarını etkilemesi nedeni ile hayvan dostlarımızın ömürlerini uzatmak ve bu süreçleri en sağlıklı şekilde geçirmesinde oldukça etkilidir.

Kedi ve köpekler gibi özellikle evde ya da bahçede beslenen ve sahipleri tarafından özenle bakılan hayvan dostlarımızın gereksinim ve ihtiyaçları oldukça fazladır. Bunların arasında ise başlıca ihtiyaçları beslenme ihtiyaçlarıdır. Hayvan dostlarımızın günlük yaşamlarına devam edebilmeleri ve enerji depolayabilmeleri için kullanılan mamaların sağlıklı olması oldukça önemlidir. Farklı içerik ve besinlerde sunulan bu beslenme kaynakları hayvanlar için en uygun şekilde tasarlanarak üretilmelidir. Fiziki yönden ve cins bazında ise mamalarda farklı içerikler aranabilmektedir. Bu konuda lezzetlerinin yanında içerisinde kullanılan besin özellikleri ve besin değerleri de önemli bir rol oynamaktadır.

 

Rico Kedi ve Köpek Maması: 15 kg'lık Ekonomik Seçenekler

Mama alımlarınızda toplu olarak alımlarınız için Rica kedi ve köpek mamalarında 15 kg olarak almanız halinde daha ekonomik fiyatlandırmalar ile karşılaşılmaktadır. Markamız olarak 15 ürünlerde ekonomik süreç bazında değerlendirildiğinde oldukça uygun fiyatlandırmalar söz konusu olmaktadır. Rico köpek maması 15 kg alımlarınız tüm ürün ve içerikler için mevcuttur. Ürünlerin ve besinlerin içerisinde bulunan besin maddelerine bağlı olarak tavuklu ya da etli gibi tüm ürünlerin 15 kg seçenekleri mevcuttur. Rico kedi maması 15 kg için de aynı durum geçerli olmaktadır. Tüm ürünlerin ve çeşitlerin 15 kg seçeneklerini internet sitemiz üzerinden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Rico Kedi ve Köpek Mama Fiyatları

Kedi ve köpek mamaları alımlarınızda güncel fiyatlara baktığınızda oldukça uçuk fiyatlandırmalar ile karşılaşabilirsiniz. Bu fiyatlandırmalarda ürünlerimiz güncel fiyatlandırmalarınızın aksine bütçenize yarar sağlayacak düzeyde oldukça ekonomik ürünle olarak satışa sunulmuştur. Kedi kuru maması indirimlerimiz ve ekonomik ürün satış portföyümüz oldukça geniştir. Kedi kuru maması haricinde aynı zamanda kuru köpek maması içinde bu durum markamız açısından farklılık göstermemektedir. Kedi ve köpek mamalarında fark etmeksizin her zaman hayvan dostlarımıza avantajlı fiyatlandırmalar sunmaktayız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.