Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Resun Yüzer Mıknatıslı Silecek(l) - 1
450 TL ve Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava
Ankara İçi (12:00'a kadar) Aynı Gün Teslimat

Resun Yüzer Mıknatıslı Silecek(l)

Barkod : 6933163305054
Ürün Kodu : RESN16878
%25
522,14 TL
391,61 TL
Fiyat Alarmı
Teslimat Tarihi 11.04.2024
522,14 TL
391,61 TL

Asla düşmez, mükemmel temizler.

8-15 mm camlar için.

Ürün Ebatları 10 x 6 cm yükseklik : 6.2 mm

DİKKAT: Temizleyeceğiniz camın çizilmemesi için, camın iç ve dış yüzeyi üzerinde sert partiküllerin bulunmamasına dikkat ediniz. Ürünün güçlü manyetik parçalarının kullanım sırasında parmaklarınıza zarar vermemesi için,

dış yüzeyde kullanılacak olan parçayı 90 derece çevirerek ürünü ayırınız ya da birleştiriniz.

KULLANIM: 1. Ürünün iç yüzeyi temizleyecek olan parçasını suya atınız. Akvaryum camının dış tarafına dış yüzeyde kullanılacak olan parçayı yanaştırınız. İki parça birbirine yapışacak, cam iki parçanın arasında kalacaktır.

2. Düzgün ve yavaş hareketlerle ürünü yatay bir şekilde kaydırarak camı temizleyiniz.

3. Eğer temizlik sırasında ürünün iki parçası birbirinden ayrılırsa, akvaryum içindeki parça dikey olarak suya düşecek ve dikey pozisyonda kalacaktır. Dış yüzeyde kullanılan parçayı su içindeki parçaya yanaştırdığınızda iki ürün tekrar birbirine yapışacaktır.

4. Akvaryum içindeki parçanın akvaryumun ortasına düşmesi ve alınmasının zor olduğu durumlarla karşılaşmamak için, dış yüzeyde kullanılan parçanın ucundaki ip, iç  yüzeyde kullanılacak parçaya bağlanabilir. Dış yüzeyde kullanılan parça suya sokulup diğer parçaya yaklaştırıldığında iki parça birbirine yapışacaktır. Sonrasında birinci ve ikinci adımlar kullanılarak temizlemeye devam edilebilir.

 

BENZER ÜRÜNLER
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.