Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Jbl Proclean Aqua In-Out Musluk Ağzı - 1
450 TL ve Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava
Ankara İçi (12:00'a kadar) Aynı Gün Teslimat
Jbl

Jbl Proclean Aqua In-Out Musluk Ağzı

Ürün Kodu : JBLL17412
%25
1.365,23 TL
1.023,92 TL
Fiyat Alarmı
Teslimat Tarihi 18.04.2024
1.365,23 TL
1.023,92 TL

Basit montaj
Su püskürtme pompasını bir musluğa takın. Uzun hortumun bir ucunu su püskürtme pompasına, diğer ucunu döküntü emme ağızlığına takın. Döküntü emme ağızlığını akvaryuma salın. Su püskürtme pompasındaki kesme musluğunu geçiş konumuna getirin. Musluğu iyice açın. Pompadan geçen su akvaryum suyunu emer. Emme işlemi sırasında döküntü emme ağızlığı ile akvaryumun tabanını temizleyin. Akvaryumu tekrar doldurmak için su püskürtme pompasındaki vanayı kapatın ve pompadan gelen temiz suyla akvaryumu doldurun.

Su püskürtme pompası esas olarak JBL PROCLEAN AQUA IN-OUT su değiştirme setinin bileşeni olmakla birlikte, ayrı olarak da temin edilebilir. Bu durumda bir vida dişli adaptör (kapsama dahil değildir) aracılığıyla musluğun dişli ağzına monte edilmesi gereklidir. Ayrıca, su püskürtme pompasından akvaryuma giden ve ucuna döküntü emme ağızlığı (zemin temizleyici) takılan bir hortuma (12/16) ihtiyaç vardır.

Düzenli kısmi su değişimi
Yem, bitki artıkları ve metabolizma ürünleri akvaryum suyuna zarar verir. Akvaryum filtreleri bu maddeleri sudan tamamen ayıramadığından ve kirin büyük bir kısmı akvaryumun zemininde toplandığından, suyun bir kısmı düzenli olarak değiştirilmelidir (2 haftada bir su içeriğinin 1/3'ü gibi). Kısmi su değişimi her zaman zemin toprağındaki kirin emilmesiyle birleştirilmelidir. Kısmi su değişiminden sonra, yeni musluk suyunu balıklara uygun bir şekilde hazırlamak için mutlaka JBL Biotopol gibi iyi bir su hazırlayıcı kullanılmalıdır.

Üretim Yeri
İthal
Özellik
Plastik
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.