Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4
Toplam 29 ürün bulunmaktadır.

Akvaryum Bitkileriniz İçin İdeal Hagen Bitki Kumu

Akvaryum canlıları özenli bakımı gerektiren canlılardır. Bir fanus ya da akvaryum içerisinde yaşamaları nedeni ile yaşam alanları oldukça sınırlıdır. Bu sınırlı yaşam alanlarını ise bir dünyaya çevirmek bizlerin elindedir. Bu dünyayı yaratırken ise kaliteli ürünler kullanmak akvaryum canlılarımızın sağlıkları ve uzun ömürlü aynı zamanda kaliteli bir yaşam sürmelerinde oldukça etkilidir.

Hagen kumu akvaryum içerisi için tercih edebileceğiniz eşsiz bir üründür. Tamamen akvaryum canlılarınıza ve akvaryuma yönelik üretilmiş olan bu kum tamamen sağlık dostu bir üründür. Akvaryum bitkileri için ve akvaryum içi için özenle üretilmiş olan Hagen bitki kumu bitkilere özel üretilmiş bir üründür. Akvaryum içerisin için ise özel üretilmiş ürünümüz olan Hagen akvaryum kumu ürünümüzü internet sitemiz üzerinden kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

Hagen kum ürünlerimiz akvaryum ve akvaryum içi bitkilere yönelik üretilmekte olup akvaryum canlılarımızın sağlıkları ve ömürlerini kaliteli bir şekilde uzun bir ömür şeklinde geçirebilmeleri için büyük bir titizlikle üretim sürecine dahil olmuştur. Akvaryum bitki kumu Hagen üretim harikası bir üründür. Balıklarınızın içerisinde rahatça yaşayabilecekleri yeri geldiğinde kum içerisinde saklanarak oyunlar oynayabilecekleri ve kum içerisinde nefes almalarının çok rahat olabileceği bir üründür. Akvaryum kumu Hagen markasını tercih etmeniz ile hem akvaryum bitkileri için hem de akvaryum canlıları için büyük bir şans niteliğinde ürün tercih ettiğinizi gözleriniz ile göreceğinizden emin olabilirsiniz.

Ürünlerimizin faydaları sayılmak ile bitmezken kalite ve güven esasına dayalı üretim ilkemize sonsuz güvenebilirsiniz. Ürünlerimiz son derece kaliteli ve sağlıklı ortamlarda üretilirken kalite esası ilk sırada yer almaktadır. Aynı zamanda sizlerin güvenilirliği ve memnuniyeti açısından da titizlikle bir üretim ve satış sürecine dahil olmuştur. Tüm bu özel üretim süreçlerinizin yanında tam olarak bir fiyat performans ürünüzdür. Hagen bitki kumu fiyat durumu piyasa koşulları ve piyasa fiyatlarının aksine oldukça uygun ve cebinizi yormayacak fiyatlandırma seçeneğine sahiptir.

Hagen Kum Temizleyicisiyle Akvaryum Bakımını Kolaylaştırın

Akvaryum kumunu manuel olarak temizlemek oldukça zor ve zahmetlidir. Bu nedenle dışarıdan bir destek almak sizler içinde akvaryum canlılarınız için de daha kolay ve sağlıklı olmaktadır. Hagen kum temizleyici sizlerin bu konuda destek olmakta ve hayatınızı kolaylaştırmaktır. Hagen kum temizleyici sizlerin ek bir katkısına gerek olmadan kolaylıkla kum temizleme özelliğine sahip özel üretim bir üründür. Manuel bir müdahaleye gerek olmaması nedeni ile sizleri yormadan kum kirlenme durumuna müsaade etmeden kum temizleme işlevini yerine getirmektedir.

Hagen Elite Mini Filtre ve Hava Motoru ile Akvaryum Su Temizliği

Kum temizliği ile birlikte akvaryum suyu temizlenme durumu oldukça önemli diğer bir konudur. Su temizleme durumu oldukça zor ve zahmetlidir. Su değişikliği yaparken akvaryum canlılarınızın yerini değiştirmek geçici bir yere almak ve bu canlıların yerinden anlık uzaklaştırmak durumunda kalınabiliyor. Bu nedenle akvaryum canlılarının yerini ve alışkanlıklarını bozmadan sizlere de bir zahmeti olmadan kolaylıkla su temizliği için Hagen elite mini filtre ya da hava motoru aracılığı ile su temizliği yapabilirsiniz.

Akvaryumunuzun büyüklüğüne göre bu ürünlerimizin çeşitlerini internet sitemiz üzerinden kontrol ederek tercihte bulunabilirsiniz. Akvaryumunuzda çok canlı yaşamıyor ve küçük bir akvaryumunuz var ise Hagen Elite Hava Motoru Tek Çıkışlı ürünümüzü tercih edebilirsiniz. Ancak akvaryumunuzdaki canlı sayısı orta düzeyde ve akvaryumunuz da orta büyüklükte ise Hagen Elite Hava Motoru Çift Çıkışlı ürünümüz sizler için oldukça faydalı olacaktır. Bazen evlerimizde ya da iş yerlerimizde büyük akvaryumlarımız olabiliyor ve içerisinde yaşayan canlı sayısı ise oldukça fazla olabiliyor. Bu durumlarda ise size önerimiz Hagen Elite Üç Çıkışlı Hava Terminali ürünümüzü kullanmanız olacaktır.

 

Hagen Elite Floresan Akvaryum Lambası ile Aydınlatma Performansını Artırın

Akvaryum canlılarının gece karanlık süreçlerde de rahat hareket etmeleri ve aynı zamanda aydınlatma olabilmesi için Hagen Elite Floresan Akvaryum Lambası tercih edebilirsiniz. Bu ürünümüz tamamen akvaryumlara özel olarak tasarlanmış eşsiz aydınlatmaya sahip seçkin bir üründür. Su içerisinde kullanımı dayanıklı olması ile birlikte uzun ömürlü bir kullanıma da olanak sağlamaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.