Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4
Toplam 13 ürün bulunmaktadır.

Kedinizin ve Köpeğinizin Sağlıklı Beslenmesi İçin Animal World Mama Çeşitleri

Kedi ve köpeklerin dengeli ve düzenli beslenmesi gerekir. Evcil hayvanların sağlıklı ve dengeli bir yaşam sürebilmeleri adına beslenmelerine dikkat edilmesi önemli konuların başında gelir. Doğru bir şekilde beslenen evcil dostlarımızın hem enerjileri yüksek olur hem de bağışıklık sistemleri güçlenir. Bunun yanında tüy ve deri sağlıkları da bu durumdan olumlu bir şekilde etkilenir. Kedi ve köpeklerin her zaman protein ağırlıklı olarak beslenmesine dikkat edilmelidir. Aksi takdirde çeşitli sağlık problemleri meydana gelebilir. Köpeklerin beslenmesi konusunda farklı besin seçenekleri bulunurken kedilerinki çok daha kısıtlıdır. Animal world mama evcil dostlarınız beslenme ihtiyaçlarına uygun bir şekilde üretilmiştir.

Kedilerin beslenmelerinin de protein ağırlıklı olmasına dikkat edilmelidir. Kediler için mama seçimi yapılırken yaşları, fiziksel durumları, ırkları, kısır olup olmamaları dikkate alınmalıdır. Doğru bir şekilde beslenen evcil dostlarınızın bağışıklık sistemleri de çok daha güçlü olacaktır. Animal world kedi maması, kedilerin özellikleri dikkate alınarak titiz bir şekilde üretilmiştir. Eğer kedinizin yavruysa yavru kediler için özel olarak üretilen mamaları tercih etmeniz sağlıkları açısından önemlidir.

Animal world yavru kedi maması yavru kedilerinizin ihtiyaçlarına uygun bir şekilde üretilmiştir. Animal world kısır kedi maması kısır kediler için özel olarak üretilen ürünlerdir. Kısır kedilerde farklı mama tüketimlerinde fazla kilo alma, böbrek problemleri gibi çeşitli hastalıklar görülebilir. Bu nedenle kısırlaştırılmış olan kedilerin özel formüllü mamaları tüketmesi son derece önemlidir.

Köpekler için mama seçimleri çok daha geniş bir yelpazededir. Pek çok köpek mamasının içeriklerinin kontrol edilmesi mümkündür. Animal world köpek maması geniş ürün yelpazesi ile ön plana çıkar. Animal world yavru köpek maması yavru köpeklerinizin ihtiyaçlarına uygun bir şekilde üretilmiştir. Kedi ve köpeklerin belirli aralıklarla yaş mama tüketmesine de dikkat etmek gerekir. Animal world yaş mama çeşitleri kedi ve köpekler için son derece sağlıklıdır.

Uzun Süreli ve Ekonomik Bir Besleme Çözümü İçin Animal World 15 Kg Mama Çeşitleri

Özellikle köpekler çok fazla kuru mama tüketir. Bunun yanında evinde birden fazla evcil hayvana sahip olan kişilerin mamaları kiloluk olarak alması çok daha ekonomik olacaktır. Kuru mama seçimlerinde uygun fiyatlı ürün seçerken içeriklerine dikkat edilmelidir. Bu sayede kedi ve köpeklerinizin sağlıklı ve uzun bir ömür sürmesi mümkün olacaktır. Sitemizde Animal world kedi ve köpek mamalarını uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Animal World kedi maması 15 kg evinde birden fazla kedi besleyen kişiler için uygun bir üründür. Kısır kediler için de Animal World kısır kedi maması 15 kg seçenekleri bulunur.  Balıklı mama seven kedileriniz için Animal world sterilised somonlu kısırlaştırılmış kedi maması 15 kg ürünleri satın alabilirsiniz. İnternet sitemizden farklı çeşitlerdeki mamaları inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Animal world kitten kedi maması yavru kedilerinizin sağlıklı bir şekilde beslenmesine olanak sağlar. Kedi ve köpeklerinizin dengeli bir şekilde beslenmesi son derece önemli bir konudur. Köpeklerin metabolizması çok daha hızlı bir şekilde çalıştığından kedilere göre almaları gereken mama miktarları çok daha fazladır. Animal world köpek maması 15 kg farklı ürün çeşitleri ile dikkat çeker. Bu ürünler içerisinden köpeğinize en uygun olanları rahatlıkla seçebilirsiniz.

Animal World Mamaları ile En Uygun ve Ekonomik Beslenme Fiyat Seçenekleri

15 kilogramlık paketler son derece uygun fiyatlı olması nedeniyle evlerinde birden fazla hayvan besleyen kişiler bu ürünleri tercih edebilirler. Bunun yanında kedi ve köpek mamalarının fiyatları özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösterir. Animal world kedi maması en ucuz ürünler sitemizde yer alır.  

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.