Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4
Toplam 144 ürün bulunmaktadır.

Kedinizin ve Köpeğinizin Eğlenceli ve Aktif Olmasını Sağlayan AFP Oyuncakları

AFP (All For Paws) markası, kedi ve köpekler için çeşitli eğlenceli ve interaktif oyuncaklar sunar. Bu oyuncaklar, evcil hayvanınızın fiziksel ve zihinsel uyarımını artırarak onların mutlu ve sağlıklı kalmasına yardımcı olur. AFP’nin bazı popüler oyuncakları ve özellikleri:

Kedi Oyuncakları

AFP kedi oyuncakları şu şekildedir;

·        Interaktif Oyuncaklar: Kedilerin avcılık içgüdülerini harekete geçiren ve onları aktif tutan oyuncaklardır.

·        Teasers & Wands: Kedilerin zıplamasını ve hareket etmesini teşvik eden çubuk ve tüylerle donatılmış oyuncaklardır.

·        Scratchers: Kedilerin tırnaklarını bilemeleri için tasarlanmış, dayanıklı malzemeden yapılmış tırmalama panolarıdır.

·        Balls & Chasers: Kedilerin kovalamaca oynamasını sağlayan, hareket eden toplar ve oyuncaklardır.

Köpek Oyuncakları

AFP köpek oyuncakları şu şekildedir;

·        Soft Toys: Köpeklerin ısırması ve oynaması için yumuşak ve dayanıklı peluş oyuncaklardır.

·        Fetch Toys: Köpeklerin at-ve-getir oyunları için tasarlanmış, fırlatılabilen ve zıplayabilen oyuncaklardır.

·        Chew Toys: Köpeklerin çiğneme ihtiyacını karşılamak için güçlü ve güvenli malzemelerden yapılmış oyuncaklardır.

·        Rope & Tug Toys: Köpeklerin çekiştirme oyunları oynaması için dayanıklı ip oyuncaklardır.

AFP oyuncakları, evcil hayvanınızın eğlenmesini ve enerjisini harcamasını sağlarken aynı zamanda onların zihinsel ve fiziksel gelişimine de katkıda bulunur. Evcil dostunuzun kişiliğine ve oyun tercihlerine göre çeşitli AFP oyuncakları arasından seçim yapabilirsiniz.

AFP Şık ve Fonksiyonel Aksesuarları ile Kedi ve Köpeğinizin Bakımını Kolaylaştırın

AFP köpek aksesuarları oldukça çeşitlidir. Aynı şekilde markanın kediler için sunmuş olduğu bakım ürünleri de mevcuttur. AFP  kedi ve köpek aksesuarları gerçekten de sahiplerinin hayatını kolaylaştırır. Çünkü her biri hem şık hem de fonksiyonel özelliğe sahiptir. Markanın ürettiği kedi ve köpek oyuncaklarına örnek vermek gerekirse AFP köpek ayakkabısı diyebiliriz. Bu ayakkabı modeli sayesinde köpeğiniz dışarı gezintiye çıktığında ayakları üşümez, hasar görmez ve yaralara maruz kalmaz. Birbirinden şık AFP köpek ayakkabısı modelleri için cabukmama.com adresimize bakabilirsiniz.

Markanın ürettiği aksesuarlardan bir diğeri de AFP köpek tasması diyebiliriz. Köpek tasmaları değişik desenlerde ve modellerde üretilir. Bu nedenle kullanımı kolay, her zevke hitap eden değişik fonksiyonlara sahiptir. Tasma modelleri ile köpeğinizin güvenliğini sağlayabilir, sahipli olduğunu gösterebilirsiniz.

Kedi ve Köpeğinizin Beslenme İhtiyaçlarını Karşılamak İçin Sağlam ve Hijyenik Mama ve Su Kapları

Kedi ve köpeğinizin beslenme ihtiyacını en doğru biçimde karşılamak istiyorsanız hem sağlam hem de hijyenik mama ile su kaplarına ihtiyacınız vardır. AFP köpek mama ve su kabı sahiplerine gerçekten yüksek avantaj sunar. Farklı fonksiyonlara sahip mama ve su kapları sayesinde onların en iyi şekilde beslenmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede zorluk çekmeden gerekli tüm besin değerlerini almalarına yardımcı olabilirsiniz. AFP köpek mama kabı ve AFP köpek su kabı modellerine en iyi şekilde ulaşmak için cabukmama.com adresimizi tercih edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.