Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Royal Canin Pug Junior Yavru Köpek Maması 1,5 Kg

Barkod : 3182550813082
Ürün Kodu : RCCT18582
%35
621,53 TL
404,00 TL
Fiyat Alarmı
621,53 TL
404,00 TLSON KULLANIM TARİHİ: 12.2024pug-puppy-banner.jpg (42 KB)
ROYAL CANIN PUG PUPPY YAVRU IRK KÖPEK MAMASI

 

Özel mama taneleri, Pug'ınızın kısa ağzı için özel olarak tasarlanmıştır, bu da onların çiğnemesini kolaylaştırır. E vitamini de dahil olmak üzere özel bir antioksidan karışımı, gelişen bağışıklık sistemlerini destekler ve vücutlarının güçlenmesini sağlar. Balık yağından elde edilen EPA ve DHA gibi temel besinler, sağlıklı deri ve tüyleri beslemeye yardımcı olur. Ve yüksek kaliteli proteinler ve prebiyotikler, sağlıklı sindirimi ve optimal dışkı kalitesini destekler. 

 

İÇİNDEKİLER : Kurutulmuş kümes hayvanları proteini, pirinç, mısır, hayvansal yağlar, pancar küspesi, mısır unu, bitkisel protein izolat,  mısır gluten, hidrolize hayvansal proteinler, balık yağı, mineraller, soya yağı, frukto-oligo-sakkaritler (%0,34), hidrolize maya (mannan-oligo-sakkarit kaynağı), maya ekstratları (beta-glukan kaynağı), hodan yağı, kadife çiçeği özü (lutein kaynağı).

İlaveler (her kg için): Beslenmeye dayalı ilaveler: Vitamin A: 29500 IU, Vitamin D3: 800 IU, Vitamin E: 600 mg, E1 (Demir): 38 mg, E2 (İyot): 3,8 mg, E4 (Bakır): 12 mg, E5 (Manganez): 50 mg, E6 (Çinko): 135 mg, E8 (Selenyum): 0,07 mg - Teknolojik ilaveler: Sedimanter kökenli klinoptilolit: 10 g - Organoleptik ilaveler: Yukka ekstratı: 125 mg - Koruyucular - Antioksidanlar.

 

Analitik bileşenleri: Protein: %29,0 - Yağ: %18,0 - Kül: %7,6 - Diyetsel lif: %,1,5 – EPA/DHA: %0,3.

 

YARARLARI : 

Bağışıklık sistemi desteği

Büyüme, köpeğinizin hayatındaki en önemli süreçlerden biridir. Bu dönem büyük değişimlerin, keşiflerin ve ilklerin dönemidir. Bu önemli süreç boyunca, yavru köpeğinizin bağışıklık sistemi yavaş yavaş güçlenir. Pug Puppy, patentli antioksidan kompleksi ve E Vitamini içeriği sayesinde yavru köpeğinizin bağışıklık sistemini destekler.

 

Sindirim sistemi sağlığı

Dışkı kalitesinin iyileştirilmesine yardımcı olan, sindirim sistemi sağlığını ve bağırsak florası dengesini destekleyen, yüksek kaliteli ve sindirilebilirlikli protein ve prebiyotikler içeren besin ögesi kombinasyonu içerir. 

 

Deri sağlığı

EPA&DHA ile zenginleştirilmiş özel formül, derinin bariyer görevinin desteklenmesine ve deri sağlığının korunmasına yardımcı olur.

 

Özel tasarlanmış kuru mama tanesi: Brakiosefalik çene

Pug ırkı yavru köpeğinizin, mama tanesini kolayca almasını ve çiğnemesini teşvik edecek şekilde özel olarak tasarlanmıştır.

 

Mama Grubu
Süper Premium
Tahıl Grubu
Tahıllı
Üretim Yeri
İthal
Tipi
Bağışıklık Destekleyici (İmmune)
Yaş
Yavru
Irk
Pug
İçerik
Karışık
Paket Şekli
Yuvarlak
Paket Ağırlığı
1-5 Kg
BENZER ÜRÜNLER
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.