Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Royal Canin German Shepherd Yetişkin Köpek Maması 11 Kg

Barkod : 3182550715744
Ürün Kodu : RCCT18621
%35
3.199,99 TL
2.080,00 TL
Fiyat Alarmı
3.199,99 TL
2.080,00 TL

ROYAL CANIN GERMAN SHEPHERD IRK KÖPEK MAMASI

 

Eşsiz mama tanesi şekli ve dokusu, Alman Çoban Köpeğinizin uzun, güçlü dişleri için özel olarak tasarlanmıştır ve onları çiğnemeye teşvik eder. Yüksek oranda sindirilebilir proteinler ve spesifik lifler, bu cins için düşük dışkı kalitesine sahip olma eğiliminde olduğundan sindirim sağlığını korur. Özel besinler cilt bariyerini güçlendirir. Balık yağından elde edilen EPA ve DHA cilt ve tüy sağlığının korunmasına yardımcı olur. Glukozamin ve kondroitin, büyük, atletik yapılar için sağlıklı kemikleri ve eklemleri desteklemeye yardımcı olur.

 

İÇİNDEKİLER : Pirinç, kurutulmuş kümes hayvanları proteini, hayvansal yağlar, bitkisel protein izolat*,  mısır unu, hidrolize hayvansal proteinler, bitkisel lifler, mineraller, pancar küspesi, soya yağı, balık yağı, kurutulmuş hindistan cevizi yağı, hidrolize maya (mannan-oligo-sakkarit kaynağı), hidrolize edilmiş kabuklu hayvanlar (glukozamin kaynağı), kadife çiçeği özü (lutein kaynağı), hidrolize edilmiş kıkırdak (kondroitin kaynağı).

İlaveler (her kg için): Beslenmeye dayalı ilaveler: Vitamin A: 28500 IU, Vitamin D3: 800 IU, E1 (Demir): 51 mg, E2 (İyot): 5,1 mg, E4 (Bakır): 15 mg, E5 (Manganez): 66 mg, E6 (Çinko): 145 mg, E8 (Selenyum): 0,11 mg – Teknolojik ilaveler: Sedimanter kökenli klinoptilolit: 10 g - Organoleptik ilaveler: Cay özü (polifenoller kaynağı): 150 mg - Koruyucular - Antioksidanlar.

 

Analitik bileşenleri: Protein: %24,0 - Yağ: %19,0 - Kül: %6,5 - Diyetsel lif: %4,0 – EPA/DHA: 4 g/kg.

 

YARARLARI : 

Sindirim sistemi sağlığı

İçeriğindeki yüksek kaliteli ve sindirilebilirlikli proteinler  German Shepherd ırkı köpeklerin sindirim hassasiyetini dikkate alarak, sindirim sistemi sağlığını desteklemeye katkıda bulunur. Özel seçilmiş lifler, dengeli bağırsak florası oluşumunu desteklerken bağırsak fermantasyonunu sınırlandırır. 

 

Deri ve tüy sağlığı

EPA&DHA ile zenginleştirilmiş bu özel formül, derinin bariyer görevinin desteklenmesine ve deri sağlığının korunmasına yardımcı olur.

 

Kemik ve eklem sağlığı

EPA&DHA ile zenginleştirilmiş bu özel formül, kemik ve eklem sağlığının desteklenmesine ve ideal kilonun korunmasına yardımcı olur.

 

Özel tasarlanmış kuru mama tanesi

German Shepherd Adult mamasının içerdiği mama tanelerinin şekli, boyutu, yapısı ve formülü ile German Shepherd ırkı köpekler için özel olarak hazırlanmıştır.

Mama Grubu
Süper Premium
Tahıl Grubu
Tahıllı
Üretim Yeri
İthal
Tipi
Vücut Sağlığı
Yaş
Yetişkin
Irk
Alman Çoban Köpeği
İçerik
Kümes Hayvanlı
Paket Şekli
Yuvarlak
Paket Ağırlığı
6-11 Kg
BENZER ÜRÜNLER
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.