₺816,00 KDV Dahil
₺1.020,00 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Hızlı Kargo
₺752,00 KDV Dahil
₺940,00 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Hızlı Kargo
1

Mystic Kedi ve Köpek Maması

Köpek dostumuzun sağlıklı bir şekilde gelişimini tamamlayıp büyüdüğünü görmek muhteşem hissettirir. Büyüyene kadar yaşanılan zorluklar deneyim olarak kalır. Bir köpeği daha bir kaç haftalık yavru iken sahiplenmek büyük sorumluluklar getirir. Maması, tuvaleti, tasması, oyunu vs. hepsi başlı başına birer zorluk sürecidir. Bu süreçlerin en önemlisi, beslenme alışkanlıklarını geliştirme sürecidir. Çünkü yeterli ve düzenli beslenen köpek, sağlıklı gelişir ve her eğitime hazır olur. Köpek dostumuzun ilk aylarından itibaren güvenle verebileceğiniz Mystic mamalar ile gerekli olan beslenme düzenini yakalayabilirsiniz. Tahıllı kuzu etli Mystic yavru kedi maması ile onların ihtiyaç duyabileceği besin değerlerini almasını sağlayabilirsiniz. Sayfamızda sizlere sunulan Mystic köpek maması 15 kg ve Mystic kedi maması 15 kg seçenekleri de fazla mama alarak depolamak için seçenek sunar. Çabuk Mama olarak bu kaliteli markanın mama seçeneklerine uygun fiyatlarla ulaşmanızı sağlıyoruz.

Yavru Köpeklerin Büyüme Dönemleri Mystic Mama Seçenekleri

Yavru köpeklerin büyüme süreci, köpeğin ırkına ve büyüklüğüne göre değişiklik gösterse de genel olarak iki aşamadan oluşur. Doğumundan 6. aya kadar çok hızlı gelişme gösterir. Bu sırada iskelet sistemi güçlenir ve günlük kilo alımı hızlı olur. Köpekler 6. aya geldiklerinde sindirim sistemleri henüz tam gelişmemiştir. Bu süreçte yavaş yavaş katı gıdaya alıştırılır. Bu zorlu sürecin en azından beslenme kısmını tam anlamıyla gerçekleştirebilmek için Mystic yavru köpek maması kullanabilirsiniz. Onların yetişkinlik dönemine sağlıklı bir şekilde hazırlamanın en güvenli yolu budur. Köpekler 15. aydan itibaren büyüme hızı yavaşlamaya başlar. İskelet sistemi güçlenmiş ve kasları gelişmiş olur. Yetişkinlik döneminde de bu kaliteli markanın köpek maması ile onun direncinin artmasını sağlayabilirsiniz. Bu değerli dostlarımızın ihtiyacı olan vitamin ve mineral takviyeleriyle onların daha sağlıklı bir yaşam geçirmelerine katkı sağlayabilirsiniz. Sayfamızda köpek dostlarımız için mamadan tasmaya, vitaminden oyuncaklara kadar ihtiyacı olan her şeyi bulabilirsiniz. Evinizin rahatlığında uygun fiyatlı online alışveriş keyfi sizi bekliyor.

Mystic Mamalar ile Köpeklerde Sağlıklı Beslenme

Köpeklerin ev yemeği, mama artığı veya sürekli ödüllerle beslenmesi kesinlikle doğru bir davranış değildir. Köpeklerin ihtiyaç duyduğu tüm maddeleri bir araya getirip ev ortamında onlara yemek hazırlamak mümkün değildir. Bu yüzden, köpekler için özel olarak üretilen ve iyi formüle edilmiş kaliteli mamalar daha sağlıklıdır. Üstelik bu mamalar bütün ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra sindirim sistemlerini de düzenler. Köpeklerin ihtiyaçlarını dikkate alan Mystic, sunduğu birçok mama çeşidi ile hem köpekleri destekler hem de köpek sahiplerini mama derdinden kurtarır. Mystic köpek maması ve Mystic kedi maması çeşitlerini sayfamızdan inceleyerek, dostlarımızın ihtiyacı olan bu kaliteli markanın mamalarını uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR