₺298,08 KDV Dahil
₺443,90 KDV Dahil
%33 İndirim
%33İndirim
Ücretsiz Kargo
₺68,43 KDV Dahil
₺101,90 KDV Dahil
₺199,58 KDV Dahil
₺297,22 KDV Dahil
%33 İndirim
%33İndirim
Ücretsiz Kargo
₺382,84 KDV Dahil
₺570,12 KDV Dahil
%33 İndirim
%33İndirim
Ücretsiz Kargo
₺142,30 KDV Dahil
₺211,91 KDV Dahil
₺355,88 KDV Dahil
₺529,98 KDV Dahil
%33 İndirim
%33İndirim
Ücretsiz Kargo
₺165,63 KDV Dahil
₺246,65 KDV Dahil
%33 İndirim
%33İndirim
Ücretsiz Kargo
₺307,93 KDV Dahil
₺384,92 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
₺325,11 KDV Dahil
₺406,39 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
₺494,66 KDV Dahil
₺618,32 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
₺247,89 KDV Dahil
₺309,87 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
₺283,39 KDV Dahil
₺354,24 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
₺315,11 KDV Dahil
₺393,88 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
₺749,16 KDV Dahil
₺936,45 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
Sonraki Sayfa
Kalan ürün sayısı : 1042
1 2 3 ... 39 >

Onlarca Farklı Çeşit Köpek Tasması

Köpek tasması, köpeğinizin güvenliğini sağlamanız ve onu sorunsuz bir şekilde gezdirmeniz için geliştirilmiş bir üründür. Bu özel ürünün seçeneklerini, Çabuk Mama farkıyla satın alabilir ve can dostlarınız köpeklerinizde kullanmaya başlayabilirsiniz. Güvenilir ve tanınan markaların birbirinden kaliteli ürünleri, aynı gün kargo ve uygun fiyat avantajıyla sizlerle.

Köpeğinizin en önemli ihtiyaçlarından biri olan tasmaların kendi içinde farklı seçenekleri var. Köpeğinizin türü, büyüklüğü ve özelliklerine bağlı olarak bunlardan uygun olanı tercih edebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Tek bir tasma alarak ev ve dışarıda bunu kullanabileceğiniz gibi ev için ayrı dışarı için ayrı tasma da alabilirsiniz. Dışarıda isimli köpek tasması kullanabilir ve köpeğinizin sahipli olduğunu daha net bir şekilde herkese gösterebilirsiniz. Köpek gezdirme tasması da tercih edebilir ve köpeğinizi dışarıda sorunsuz bir şekilde gezdirebilirsiniz. Bütün seçenekleri sizler için sunuyor ve köpeğinizin kendisini güvende hissetmesine imkan veriyoruz.

Doğru Köpek Tasması ile Köpeğinize Güven Verin

Köpek tasması, dışarıdan bakıldığında basit bir ürün gibi gelebilir. Ancak her ne kadar basit bir ürün gibi gözükse de, işlevi ve etkileri oldukça fazladır. Bundan dolayı tasma seçimi yapılırken dikkatli olunması çok önemlidir. Çabuk Mama olarak sizlerin doğru tasmaları seçmesi için ürünlerimizde detaylı bilgilendirmeleri kullanıyor ve bütün ayrıntıları açıklıyoruz. Ayrıca Youtube kanalımızda sizler için bilgilendirme videoları da yayınlıyoruz. Bunlardan yararlanarak doğru köpek boyun tasması seçimini yapabilirsiniz.

Köpek tasmaları arasından seçim yaparken köpeğinizin yaşı, boyutu, hareket özellikleri ve alışkanlıklarını mutlaka dikkate almalısınız. Köpek göğüs tasması, bütün vücudu saran bir üründür ve köpeğinize kesinlikle acı vermez ve vücudunda tahrişler oluşturmaz. Ayrıca göğüs tasması sayesinde köpeğinizi daha rahat bir şekilde kontrol edebilir ve onu istediğiniz yerlere daha rahat götürebilirsiniz.

Göğüs tasması her ne kadar etkili bir ürün olsa da, özellikle büyük boyutlu ve tüylü köpekler için çok uygun değildir. Küçük ırklarda kullanılması daha uygundur. Köpeğinizin türü ve göğüs tasmasıyla kendisini nasıl hissettiği, bu noktada önemli detaylar. Çabuk Mama içerisinde yer alan birbirinden kaliteli ürünler arasından tercihinizi yaparak, bu özel ürünleri kullanabilirsiniz.

Köpek boyun tasması, günümüzde en fazla tercih edilen ürünlerden biridir. Hem iç mekan hem de dış mekan için etkili çözümler üreten bir üründür. Kullanımı oldukça pratiktir. Sizlere sunmuş olduğumuz boyun tasmalarının takması ve çıkarması çok kolaydır. Hızlı bir şekilde köpeklerinize bu taslamaları takabilir ve çıkarabilirsiniz. Ayrıca can dostunuz olan köpeğinize ilk defa tasma takıyorsanız, boyun tasmasını tercih etmeniz daha doğru olabilir. Özellikle tasmaya alışma sürecinde olan köpekler için boyun tasması daha etkili sonuçlar veriyor. Eğer köpeğiniz yavru ise yavru köpek tasması tercih edilmelidir.

Güvenli Köpek Tasması ile Köpeklerinizi Koruyun

Köpek tasmaları, köpeklerin boyutuna ve türüne uygun olarak seçilmediğinde onlara zarar verir. Hareketli ve heyecanlı köpekler, dışarıya çıktığında etrafı keşfetmek ister. Bunun için sağa sola sürekli koşturur ve sizi de peşinden sürüklemek ister. İşte böyle durumlarda, kullandığınız köpek tasması, köpeğinizin cildinde farklı sorunlara neden olabilir. Yanlış tercih, köpeklerin cildinin tahriş olmasına ve yaralanmasına neden olur. Bu tür olumsuzluklar köpeklerin gelişimleri ve sağlıkları açısından oldukça risklidir. Dolayısıyla köpek tasması seçimi, kesinlikle özenli ve dikkatli bir şekilde yapılmalıdır.

Kullanmış olduğunuz köpek bel tasması veya diğer tasma çeşitleri, insanlar üzerinde de etkiye sahiptir. Nihayetinde köpeklerden korkan insan sayısı azımsanmayacak kadar fazladır. Köpeklerinizi dışarıda gezdirirken insanların tedirgin olmaması için doğru tasma seçimi önemlidir. Örneğin; köpek göğüs tasması tercihi, can dostların güvenli olduğunu dışarıya ileten bir üründür. Can dostunuz için böyle bir ürün tercih ettiğinizde, çevredeki insanlar can dostunuzun kolay kontrol edilebileceğini ve çevresine zarar vermeyeceğini anlar. Böylece tedirginlikleri azalır.

Otomatik köpek tasması seçenekleri de bu noktada tercih edilebilecek ürünler arasında yer alır. Kullanımı oldukça kolay olan bu ürünler, can dostlarınızın kendilerini özgür hissetmesine imkan verir. Uzayabilen ipi ile köpekler, özgürce çevrelerini keşfeder, ancak bu süreçte kontrol siz de olur. Mesafeyi istediğiniz gibi ayarlayabilir ve köpeğinizi, istenmeyen bölgelerden uzak tutabilirsiniz. Dış çevre için tasarlanan bu özel ürünlerin farklı seçeneklerini sitemizde bulabilirsiniz. Aynı gün kargo ve uygun fiyat avantajıyla bu ürünlerden istediğinizi satın alabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Renkli ve Farklı Köpek Tasması Tasarımları ile Özel Hissedin

Köpek tasmaları, can dostların güvenlikleri için önemli bir üründür. Ancak bunun yanında kullanılan tasmalar, can dostlarımızın aksesuarlarıdır. Çabuk Mama olarak bu durumun farkındayız ve sizlere farklı renk ve tasarıma sahip ürünler sunuyoruz. Köpeğinizin türünü ve cinsiyetini dikkate alarak bu ürünlerden istediğinizi tercih edebilir ve onların daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz.

Kullanmış olduğunuz tasmaya bir de künye ekleyebilirsiniz. Tasmanın uygun bir yerine ekleyeceğiniz künye ile can dostlarınızın kaybolmasını engelleyebilir ve olası bir kaybolma durumunda hızla sizi ulaşılmasını sağlayabilirsiniz. Çabuk Mama olarak bu tür olumsuzluklarda can dostlarınıza hemen kavuşmanız için farklı tasarım ürünleri sizlere sunuyoruz.

Seçiminizde estetiği ve can dostunuza yakışan seçenekleri dikkate almanız önemli. Böylece bir tasmadan çok daha fazlasını kullanmaya başlayacaksınız. Çabuk Mama olarak sizlere sunmuş olduğumuz birbirinden şık ürünler arasından istediğinizi alabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.