₺84,30 KDV Dahil
₺86,46 KDV Dahil
₺34,22 KDV Dahil
₺35,10 KDV Dahil
₺34,81 KDV Dahil
₺35,70 KDV Dahil
₺36,08 KDV Dahil
₺37,00 KDV Dahil
₺19,68 KDV Dahil
₺20,18 KDV Dahil
₺23,26 KDV Dahil
₺23,86 KDV Dahil
₺118,48 KDV Dahil
₺131,64 KDV Dahil
₺94,50 KDV Dahil
₺105,00 KDV Dahil
₺24,26 KDV Dahil
₺24,88 KDV Dahil
₺28,96 KDV Dahil
₺29,70 KDV Dahil
₺70,07 KDV Dahil
₺71,86 KDV Dahil
₺60,57 KDV Dahil
₺62,12 KDV Dahil
₺54,12 KDV Dahil
₺55,51 KDV Dahil
₺54,12 KDV Dahil
₺55,51 KDV Dahil
₺63,11 KDV Dahil
₺64,73 KDV Dahil
₺59,72 KDV Dahil
₺61,25 KDV Dahil
₺171,13 KDV Dahil
₺190,14 KDV Dahil
₺46,08 KDV Dahil
₺47,26 KDV Dahil
₺27,67 KDV Dahil
₺28,38 KDV Dahil
₺26,56 KDV Dahil
₺27,24 KDV Dahil
₺12,85 KDV Dahil
₺13,18 KDV Dahil
₺296,36 KDV Dahil
₺370,45 KDV Dahil
₺361,09 KDV Dahil
₺481,46 KDV Dahil
₺361,09 KDV Dahil
₺481,46 KDV Dahil
₺419,82 KDV Dahil
₺559,76 KDV Dahil
₺47,84 KDV Dahil
₺49,07 KDV Dahil
Sonraki Sayfa
Kalan ürün sayısı : 1484
1 2 3 ... 54 >

Köpek Tasma Modelleri 

Köpek dostlarımız gezintilere çıktıklarında elbette özgür olmak ister. Ama aynı zamanda onların çevresel etkenlere karşı korunması da gerekir. Köpek tasması çeşitlerimiz dostlarımızın hem çok rahat hem de özgür olmasını sağlarken bizlerin de onları kolaylıkla kontrol etmesine yardımcı olur.

İşlevsel tasarıma sahip tasmalarla köpek dostumuzu, keyfini bozmadan birlikte gezebilirsiniz. Her köpeğin kendi anatomisine, ağırlığına veya hareket özelliklerine göre tasma tercih edilmelidir. Göğüs tasmaları, bel tasmaları ya da boyun tasmaları gibi farklı modeller arasından köpek dostumuzun özelliklerine göre seçim yapabilirsiniz. 

Eğitim evrelerinde eğitim tasması kullanmak önemlidir. Bahçede kalan köpekler için bahçe tasması tercih edilmelidir. Güçlü, iri ve saldırgan köpekler için özel zincirli tasmalara bakabilirsiniz. Köpek tasmaları arasından seçim yaparken, bu değerli arkadaşımızın sağlıklı, keyifli ve konforlu olmasını sağlayacak kaliteli tasma seçeneklerimize güvenebilirsiniz.

En iyi Markaların Kaliteli Köpek Tasması Çeşitleri

Pet ihtiyaçlarında belli ürünlerde belli markalar öne çıkar. Mamalarda olduğu gibi tasma çeşitlerinde de sadece sağlıklı, kaliteli ve güvenilir markaların ürünlerini inceleyebileceğiniz olanaklar sunuyoruz. Tasma seçimi köpek sağlığı ve gelişimi için oldukça önemlidir.

Köpek dostumuzla kurduğunuz ilişkiyi belirleyen seçimlerden biridir. Bu nedenle köpek sağlığını destekleyen, rahat ve kaliteli ürünleri tercih etmelisiniz. Köpek boyun tasması seçerken köpeğin boynuna zarar vermeyecek materyalden tasma tercih etmek gerekiyor. Tüm dünyada tasma tasarım ve üretiminde kalitesiyle öne çıkan Karlie, Bobo, Ezydog, Polo, Eastland gibi markaların güvenilir tasma çeşitlerini avantaj ve indirimler ile sitemizden sipariş verebilirsiniz.

Köpek eğitim tasması seçeneklerinde performans ve kalite açısından çok beğenilen seçenekleri inceleyebilir, led ışıklı silikon tasma ucu gibi modern aparatları da sitemizde bulabilirsiniz. Köpek dostumuzun tarzına göre şirin, cool, eğlenceli seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Köpek gezdirme tasması seçerken ürün detaylarından fonksiyonel özelliklerine bakarak çok daha iyi seçim yapabilirsiniz.

 

Köpek Tasması Fiyatlarında Çabuk Mama Avantajları

Pet ihtiyaçlarını yüksek kalite standartlarında karşılarken ekonomik fiyat olanakları sunuyoruz. Yavru köpek tasması gibi farklı fonksiyonel özellikleri olan tasma çeşitlerinde indirimli fiyat avantajları sağlarken, minik dostlarımız hayata ilk adımlarını atarken sağlıklı ve keyifli olsun istiyoruz. 

Farklı köpek ırklarına ve kontrol zorluk derecesine göre tasma modellerini sitemizde bulabilir. En özel köpekler için bile farklı ürün seçeneklerine sayfalarımızdan ulaşmak çok kolay. Mesela, pitbull kontrolünü kolaylaştıran pitbull tasması seçeneklerini uygun fiyat olanaklarıyla sipariş edebilirsiniz. Rahat ve fonksiyonel tasarımlarda farklı ihtiyaçlara hitap eden tasma seçeneklerini en uygun köpek tasması fiyatları ile sayfalarımızda yer alan pet ürünleri arasında bulabilirsiniz.

Köpek Tasması Çeşitleri Nelerdir?

Köpek dostlarımızın her biri ayrı bir karakter, fiziki yapı ve aktivite tarzı gibi farklı özelliklere sahiptir. Çabuk Mama olarak köpek dostlarımızla birlikte daha uyumlu bir hayata sahip olmanız için fiziki özelliklere, aktiviteye ve tarza göre köpek tasması çeşitleri sunuyoruz. Genel olarak farklı amaçlara ve niteliklere göre çok fazla tasama çeşidi bulunur. Sayfalarımızda yer alan geniş ürün seçenekleri sayesinde aradığınız ve ihtiyacınız olan tüm tasmalara kolayca ve uygun fiyatlarla ulaşabilir, güvenle satın alabilirsiniz. Köpek dostlarımızın kendini iyi hissedeceği kalitede ve rahatlıkla göğüs tasması ve boyun tasmalarına sayfalarımızdan kolay şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz. Onlara bir şeyler öğretmek için eğitim tasması ya da havlamasını kontrol edebilmek için havlama tasması tercih edebilirsiniz. Köpek dostlarımızın ırkına göre büyük ırk köpek tasması seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Gezmelerin daha keyifli ve rahat olması için özel gezdirme tasmalarına bakabilirsiniz. Onların dış mekânlarda daha kolay kontrol etmek için otomatik tasmalara da göz atabilirsiniz. Küçük ırk bir tatlı köpekle birlikteyseniz de küçük ırk köpek tasması çeşitlerini sayfalarımızdan inceleyebilir, güvenle ve uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. 

Köpek Tasması Nasıl Olmalıdır?
Köpek Tasmaları Öncelikle Emniyetli Ve Sağlam Olmalıdır. Gezdirme Anında Ani Hareket yada Köpek Saldırısı Gibi Durumlarda Köpeğinize Tam Hakimiyet Sağlamanız Olmazsa Olmaz Kuralların Başında Gelmektedir.

Köpek Tasması Ne İşe Yarar?
Köpek Tasması Köğeğin Sahibi İle Tek Vucut Olarak Hareket Etmesini Sağlar. Ayrıca Tüm Dış Tehlike ve Köpeğinizin Tehlikeli Ani Hareketlerini Sınırlamanızı Sağamaktadır.

Köpek Tasması Ne İşe Yarar?
Köpek Tasması Köğeğin Sahibi İle Tek Vucut Olarak Hareket Etmesini Sağlar. Ayrıca Tüm Dış Tehlike ve Köpeğinizin Tehlikeli Ani Hareketlerini Sınırlamanızı Sağamaktadır.

Yavru Köpek Tasması Nasıl Olmalıdır?
Yavru Köpek Tasması Seçimlerinizi Her Zaman Ölçüye Göre ve İleriye Dönük Büyüme Oranı Hesabına Göre Seçmelisiniz.

Yavru Köpek Tasması Nasıl Olmalıdır?
Köpeklere Tasma Alıştırması Yaparken Öncelikle Korkutmadan Nazikçe Davranılmalıdır. Sabırlı Olmak Alışma Süresini Doğrudan Etkilemektedir. Ayrıca Köpek Ödül Ve Kemikleri İle Tasma Kullanmayı Teşvik Edebilirsiniz.