₺29,90 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Yeni Ürün
₺29,90 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Yeni Ürün
₺137,01 KDV Dahil
₺152,23 KDV Dahil
₺41,53 KDV Dahil
₺42,60 KDV Dahil
₺39,19 KDV Dahil
₺40,20 KDV Dahil
₺23,79 KDV Dahil
₺24,40 KDV Dahil
₺22,72 KDV Dahil
₺23,30 KDV Dahil
₺23,79 KDV Dahil
₺24,40 KDV Dahil
₺22,72 KDV Dahil
₺23,30 KDV Dahil
₺23,79 KDV Dahil
₺24,40 KDV Dahil
₺23,79 KDV Dahil
₺24,40 KDV Dahil
₺41,53 KDV Dahil
₺42,60 KDV Dahil
₺39,19 KDV Dahil
₺40,20 KDV Dahil
₺48,46 KDV Dahil
₺49,70 KDV Dahil
₺144,43 KDV Dahil
₺160,47 KDV Dahil
₺144,43 KDV Dahil
₺160,47 KDV Dahil
₺146,10 KDV Dahil
₺162,33 KDV Dahil
₺29,90 KDV Dahil
₺40,00 KDV Dahil
₺29,90 KDV Dahil
₺40,00 KDV Dahil
₺110,68 KDV Dahil
₺122,98 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Hızlı Kargo
₺143,87 KDV Dahil
₺159,86 KDV Dahil
Sonraki Sayfa
Kalan ürün sayısı : 89
1 2 3 ... 5 >

Kedi Kum Çeşitleri

 

Evcil hayvan dostlarımız bizimle yaşam alanımızı paylaşırken tuvalet ihtiyaçları için özel olanaklara ihtiyaç duyar. Kedi dostlarımızla ortak yaşamı daha sağlıklı ve hijyenik paylaşmamızı sağlayan kedi kumu çeşitleri farklı tercihlere hitap eden seçenekler sunar. Kokuyu hapseden ve topaklanma özelliği ile kolay temizleme olanağı sağlayan kaliteli kum çeşitlerini sayfalarımızda bütçe dostu pet ürünleri arasında bulabilirsiniz.

Doğal kokulu kedi kumları kedi dostumuz için hijyenik bir ortam yaratır. Doğal minarelerden elde edilen bu kumlar ile kedi dostumuz güvende olurken ev yaşamında pratik kullanım kolaylığı ile işiniz kolaylaşır. Topaklanan kedi kumu kolay temizlenir ve ekonomiktir. Çabuk Mama ayrıcalıklarıyla yüksek kalitede kum çeşitlerini sayfalarımızda inceleyebilir, uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Kedi Kumu Seçimini Kolaylaştıracak Çabukmama Olanakları

Kediler için sağlıklı, hijyenik ve rahat bir tuvalet ortamı olması için doğru kumu tercih etmelisiniz. Kediniz için kum seçerken firmamızın sunduğu olanaklarından faydalanabilirsiniz. Sayfalarımızda kaliteli markaların farklı kilo alternatifindeki kum çeşitlerini detaylı olarak inceleyebilir, ürün bileşenlerine göre seçim yapabilirsiniz.

En iyi kedi kumu seçeneklerini incelerken kumun içeriğine bakarak çok daha sağlıklı seçim yapabilirsiniz. Bakteriyel üremeleri engelleyen bileşenler kedi tuvaleti alanının genel ev yaşamına mikrop yaymasını önler. Çabuk Mama olarak sadece yüksek kalitede, doğal içerikli kedi kumu markalarının ürünlerini tercih ediyoruz. Sitemizden sipariş edeceğiniz tüm markaların ürünleri genel hijyen standartlarını karşılayan ürünlerdir.

Yüksek kalitede bir kum alırken, ekonomik fiyatlarla alış veriş yapabilir, bu değerli dostumuza en iyiyi alırken bütçenizi de sarsmazsınız. Sunduğumuz ücretsiz kargo, indirim fırsatları, kalite garantisi gibi ayrıcalıklarla kedi dostumuz için en iyi tuvalet ortamını oluşturabilirsiniz.

Hijyenik Ve Kaliteli Kedi Kumu Çeşitlerini Ekonomik Fiyatlarla Sipariş Edin

Kedi kumu masrafı azaltmak istiyor ama kedi dostumuzun da sağlığından ödün vermek istemiyorsanız, Çabuk Mama olarak yüksek kalitede kedi kumu fiyatları konusunda avantajlı olanakları bizimle elde edebilirsiniz. Ultra topaklaşan, koku giderici, hijyenik kum çeşitlerini sayfalarımızda indirim fırsatlarıyla veya ekonomik fiyatlara kolayca bulabilirsiniz. 

Sunduğumuz geniş seçenek alternatifi ile kedinizin rahat şekilde tuvalet ihtiyacını girmesini sağlamak çok kolar. Bebek pudralı, sabunlu, lavantalı, Hindistan cevizi, portakal kokulu kum ya da kokusuz tarzındaki kumları tercih edebilirsiniz. Bazı kediler kokulu kumlardan hoşlanmazken bazı kediler kokulu kumlara bayılır. Bu değerli arkadaşın tercihi neyse buna görme en iyi seçeneği tercih edebilirsiniz. Kedi kumu en ucuz fiyatlarla ve yüksek kalite standartlarıyla web sitemizden alınabilir.

Kedi kumları ile tuvalet kokularına engel olabilirsiniz. En ucuz kedi kumlarını incelemek için web sitemizdeki seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Sanicat kedi kumundaki kampanyaları incelemek veya satın almak için geç kalmayın. En iyi kedi kumunun hangisi olduğunu merak ediyorsanız en iyi kedi kumlarını öğrenmek veya incelemek için hemen web sitemizi ziyaret edebilir ve öğrenebilirsiniz. Ucuz kedi kumu fırsatlarından yararlanmak için hemen ürünü sepete ekleyip sipariş verebilirsiniz. Kedi kumu 10 lt ve diğer ürünlerin indirimlerinden yararlanmak için sizde geç kalmayın. Çabuk mama olaraktan bir çok kedi kumu markalarındaki indirimlerimiz net %50'dir.

 

En İyi Kedi Kumu Markalarına Çabuk Mama ile Ulaşın

Kedi dostlarımıza kaliteli yaşam alanları oluşturmak için yeme, içme ve tuvalet ihtiyaçlarında en kaliteli ürün seçeneklerini sunuyoruz. Hijyenik, rahat ve kolay kullanılabilen kedi kumu çeşitlerini sayfalarımızda bulabilir kaliteli seçim yaparken indirim avantajlarından yararlanabilirsiniz. Koku yapmayan kedi kumu hem kedi dostlar hem de evdekiler için sağlıklı bir alternatiftir. Bazı kediler kokulu kumlardan hiç hoşlanmazken bazıları kokulu kedi kumu kullanmayı severler. Kedi dostunuz için doğru seçimi onlarca farklı çeşit arasından kolaylıkla yapabilirsiniz. En iyi kedi kumu markaları tarafından sunulan farklı içerikleri, kullanımı kolay sayfalarımızda rahatça değerlendirebilirsiniz. Lavanta, beyaz sabun, mandalina, yeşil çay kokulu kumları ya da tamamen kokusuz kedi kumu çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Ultra topaklaşan, ince, kalın, bebek pudralı ve organik kedi kumu gibi geniş ürün seçenekleri ile aradıklarınızı kolayca bulabilirsiniz. En iyi kum çeşitlerini uygun fiyat avantajlarıyla satın alabilirsiniz. Kaliteli markaların ürünlerinde kaliteli, sağlıklı, hijyenik, temizlemesi, kolay en uygun kedi kumu fiyat seçeneklerinin yanı sıra indirimlerinden de yararlanabilir, bütçe dostu fiyatlarla alışveriş yapabilirsiniz. 

En İyi Kedi Kumu Hangisidir?
En İyi Kedi Kumu Günümüz Şartlarına Göre Topaklanan Bentonit Kedi Kumudur. % 100 Doğal Kil Olduğundan Tercih Edilmektedir.

Kedi Kumu İnce Mi? Kalın Mı? Olmalı?
Kedi Kumlarında Kalın Yada İncelik Seçimi Tamamen Evde Kumu Kullanan Kedi İle Doğrudan Alakalı Bir Durumdur.Bazı Kedilerin Pati Kısımları Fazla Tüylü Olduğundan İnce Kumu Eve Dağıtmaması İçin Kalın Kum Kullanılır.Bu Durum ve Benzeri Durumlar Haricinde Dünya Genelinde İnce Kum Kullanımı Oldukça Fazladır.

Yavru Kediler İçin Kedi Kumları
Kedilerin Doğuştan Tuvalet Eğitimleri Vardır ve Yavru Kediler İçin Sadece Bentonit Yada Doğal Kedi Kumları Seçip Görmesini Sağlamanız Yeterli Olacaktır.

Kedi Kumu Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?
Kedi Kumu Seçimlerinde Patilerinin Yapısına Ve Alerjik Durumlara Karşı Doğru Ürün Seçilmelidir. Çok Toz Çıkaran Ahşap yada Kum Ürünler Astım Hastalığı Sebebiyeti nedeni ile Seçim Yaparken Dikkat Edilmelidir.

Kedi Kumu Kaç Günde Bir Değiştirilmelidir?
Kediler Kumlarını Kullanmaya Başladığında Kum İçerisinde Zararlı Bakteri Üremesi Fazla Olacağından Hem Sağlık İçin Hemde Kokusu Rahatsız Etmeye Başladığında Değiştirilmelidir.