%9 İndirim
%9İndirim
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
%35 İndirim
%35İndirim
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
Sonraki Sayfa
Kalan ürün sayısı : 22
1 2 >

Felicaia Kedi ve Köpek Mamaları

Kedi ve köpek bakımı özel bir itina ister, özellikle beslenme düzenleri konusunda dikkatli olmak gerekir. Doğru mamayla düzenli ve yeterli miktarda beslenen evcil hayvanlar sağlıklı ve uzun ömürlü olur. Ayrıca gün içerisinde huzurlu ve mutlu bir ruh haline sahip olurlar. Saygın ve güvenilir yapısıyla sektörde adından sıklıkla bahsettiren Felicia, sevimli dostlarımızın ihtiyacı olan besin değerlerini kaliteli ve leziz ürünleriyle beğeninize sunar. Bu ürünler minik dostumuzun değişen ihtiyaçlarına uyumlu çeşitlilik sunar. Bu sayede aradığınız seçenekleri Felicia mama çeşitleri arasında bulabilirsiniz. Zengin besin değerleri ve güvenilir yapısı ile hayvanseverlerin gözdesi haline gelen markanın ürünleri için sayfamıza göz atabilirsiniz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda tercihinizi yaparak minik dostumuzun genel bağışıklık sistemini koruyabilirsiniz.

Her İhtiyaca Yönelik Felicia Kedi Maması Çeşitleri

Üstün kalitesiyle ön plana çıkan markanın bünyesinde yer alan kedi maması çeşitleri büyük ilgi görür. Felicia yavru kedi mamasından obezite sorunu olan kedilerin mamasına kadar pek çok farklı seçenek mevcuttur. Her dönem kedilerin ihtiyacı olan besin kaynakları değişir. Bu da ister istemez mamaların formülü konusunda farklı alternatiflerin ortaya çıkmasına neden olur. Yavru bir kediye yetişkinler için hazırlanan mama verilirse minik kedi sindirim konusunda büyük sıkıntı yaşar. Aynı durum kısır kediler için de geçerlidir. Kısırlaştırma işlemi yapılan kedilerin hormonları değiştiği için ihtiyaç duyduğu besin değerleri de değişir. Bu nedenle kısırlaştırdığınız evcil hayvanlar için Felicia kısır kedi maması almanız gerekir. Kuru veya yaş mama çeşitlerinin yanı sıra kuzu etli, tavuk etli, balık etli, ciğerli, dana etli gibi farklı Felicia kedi maması seçeneklerine sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Zengin Bir Çeşitlilik sunan Felicia Köpek Mamaları

Markanın bünyesinde sadece kedi mamaları değil, köpekler için de özel olarak hazırlanmış olan ürünler mevcuttur. Köpek dostlarımızın sağlıklı beslenmesi için uzmanlar eşliğinde özenle tasarlanan Felicia köpek maması çeşitleri, besleyici özelliğiyle köpeklerin gün boyunca enerjik ve iyi hissetmesini sağlar. Ayrıca bağışıklık sistemini düzenleyerek hastalıklara karşı onların korunmalarına imkan tanır. Çok çeşitli vitaminleri ve mineralleri içeriğinde barındıran bu ürünler, köpeklerin bulunduğu şartlara göre belirlenir. Yavru olan köpekler için yavruların ihtiyaçlarına yönelik hazırlanan ürünleri tercih etmeniz gerekir. Kısır köpekler için ise Felicia kısırlaştırılmış kedi maması gibi köpek maması çeşitleri de bulunur. Sevimli dostumuzun dinç ve kuvvetli olması için markanın zengin ürün çeşitliliği arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Markanın bünyesinde bulunan tüm ürünlere ise sayfamız üzerinden anında ulaşabilirsiniz.