Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Cat Chow Adult Kısırlaştırılmış Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 3 Kg

Barkod : 7613033363603
Ürün Kodu : CHOW13151
%23
691,43 TL
532,40 TL
Fiyat Alarmı
691,43 TL
532,40 TL

Purina CAT CHOW Sterilized, sterilize edilmiş kedilerde güçlü kasları ve sağlıklı bir kiloyu korumaya yardımcı olmak için uyarlanmış protein ve yağ seviyelerine sahip yetişkin kediler için eksiksiz bir mamadır. Yüksek kaliteli protein ve bezelye, havuç, tam tahıllı hindiba ve maya gibi doğal içeriklerle özenle formüle edilmiştir. Purina CAT CHOW tavuk açısından zengindir ve kedinizin doğal ihtiyaçlarını karşılamak için toplam proteinin %50'den fazlası hayvan kaynaklarından gelir. Tarif ayrıca, kedinizin mamadan en iyi şekilde yararlanabilmesi için sağlıklı sindirimi iyileştirmeye yardımcı olduğu kanıtlanmış doğal bir prebiyotik kaynak olan hindiba içerir. 1926'dan beri kedi besleme deneyimi ile desteklenen Purina CAT CHOW, kedinizin mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürmesi için ihtiyaç duyduğu her şeyi içeren eksiksiz ve dengeli bir mamadır.

 

 

Malzemeler/Bileşim

BİLEŞİM: Tahıllar * (%42 tam tahıllar) Et ve hayvansal yan ürünler (%25'i %14 tavuk olmak üzere) Bitkisel protein ekstraktları Sıvı ve katı yağlar Bitkisel yan ürünler Sebzeler* (%2 kurutulmuş hindiba kökü %0,07 kurutulmuş havuç 0,4'e eşdeğerdir) % havuç %0,07 kuru bezelye %0,4 bezelye eşdeğeri) Mineral maddeler Mayalar* (0 %3). * Doğal içerik. KATKILAR: BESİN KATKILAR: IU/kg: Vit A: 14 000 Vit D3: 1 150 Vit E: 100 mg/kg: Demir (II) sülfat monohidrat: (Fe: 53) Kalsiyum iyodat susuz: (I : 1.7) Bakır ( II) sülfat pentahidrat: (Cu: 10) Manganez sülfat monohidrat: (Mn: 5.7) Çinko sülfat monohidrat: (Zn: 74) Sodyum selenit: (Se: 0.12) Taurin: 980. Antioksidanlarla. ANALİTİK BİLEŞENLER: Ham protein: %35 %0 Ham yağ: %9 %0 Ham kül:

 

Faydalar :Kısırlaştırılmış kedilerde güçlü kasların ve sağlıklı kilonun korunmasına yardımcı olmak için uyarlanmış protein ve yağ seviyeleri ile sterilize edilmiş CAT CHOW Purina. Sterilizasyonla ilgili hormonal değişikliklerin etkisini önlemeye yardımcı olmak için özel olarak formüle edilmiştir. Kedinizin sindirim sağlığını iyileştirmeye yardımcı olan kanıtlanmış doğal bir prebiyotik olan hindiba ile formüle edilmiştir. CAT CHOW, kedilerin kendiliğinden tercih ettiği lezzetli bir tarifte, toplam hayvansal proteinin %50'si ve doğal içeriklerle özenle hazırlanır. Tatlandırıcı renkler veya yapay koruyucular eklenmeden %100 eksiksiz ve dengeli tarif. 1926'dan beri Purina uzmanları, eksiksiz beslenme yoluyla genel sağlık ve esenliklerine katkıda bulunmak için evcil hayvanların doğal gereksinimleriyle ilgili bilgilerinden yararlanıyor.

 

Kullanım ve Özellikler

NASIL KULLANILIR VE TAVSİYE EDİLEN GÜNLÜK DOZ: Önerilen Günlük Doz (g/gün): Vücut Ağırlığı Miktar Yetişkin 2-4kg 30 - 55g Yetişkin 4-6kg 55 - 85g Nasıl Kullanılır: 7 gün boyunca kademeli olarak Purina CAT CHOW'a başlayın. Yetişkin kediler için ortalama dozlar, normal oda sıcaklığında orta derecede aktif kedilere dayanmaktadır. Önerilen günlük doz, kedinizin sağlıklı ve zayıf bir vücuda sahip olması için ihtiyaç duyulan bireysel ihtiyaçlara göre ayarlanmalıdır. Taze, temiz su her zaman mevcut olmalıdır. Yiyecekleri serin ve kuru bir yerde saklayın. Bu ambalaj geri dönüştürülebilir olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu paketler için geri dönüşüm akışının kullanılabilirliği ülkeden ülkeye değişebilir.

 

Mama Grubu
Ekonomik
Tahıl Grubu
Tahıllı
Üretim Yeri
Yerli
Tipi
Kısırlaştırılmış
Yaş
Yetişkin
Irk
Tüm Irklar
İçerik
Tavuk
Paket Şekli
Yuvarlak
Paket Ağırlığı
1-5 Kg
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.