Blog Başlık

 • Kasım 17, 2020 Köpekler

  Oyun oynamak köpekler için sadece keyifli zamanları ifade etmez. Aynı zamanda sağlıklı gelişimleri ve aktivite hareketleri için de gereklidir.

  köpekler için oyuncak seçimi
 • Kasım 11, 2020 Kuşlar

  Minik dostlarımız kuşlar, doğal ortamlarındaki yaşamsal alan standartlarına ihtiyaç duyarlar. Doğada her kuş türünün kendine özgü yuva anlayışı vardır. Kuşlar yaşadıkları yer konusunda oldukça seçicidir. Bu açıdan da beslediğiniz kuş için en ideal yaşam ortamını oluşturmalısınız.

   

  kafes seçimi
 • Kasım 06, 2020 Kediler

  Hayatınızda bir kedi varsa her şeyden önce onu çok iyi tanımalısınız. Her kedinin anatomik özellikleri birbirinden farklıdır. Tüylerinin kalınlığı, tüy dökme evreleri veya tüy sağlığı hakkında bilgi sahibi olarak tüy bakımını en doğru şekilde yapabilirsiniz. Aslında tüy bakımı doğru şekilde yapılan kediler ev yaşamında tüy sorunu yaşatmazlar. Tüylerini düzenli taramak oldukça önemlidir.

  kedi tüy bakımı
 • Kasım 02, 2020 Kediler

  Hayatımızı yaşarken motive olmak için nasıl kendimizi çeşitli şekillerde ödüllendiriyorsak, kedi dostlarımızı da ortak yaşama adapte olmak için ödüllendirmeliyiz. Kediler sandığınızdan çok daha zeki ve öğrenmeye açık canlılardır. Ona öğretmek istediğiniz bir şeyler olduğunda ödül mamasından yararlanabilirsiniz. Kediler ödül mamalarına bayılır. Elbette kedi dostunuz elbette ona bu ikramı yaptığınızda sizi çok daha fazla sevecektir. 

  kedi ödül mamaları