• Aralık 11, 2020 Kediler

  Kediler temizlik konusunda şaşırtıcı derecede hassastır. Tuvalet alanında ve kullanımında hijyen kediler için oldukça önemlidir. Kedi dostlarımız bizlerden ev yaşamında doğal ve hijyenik tuvalet olanakları yaratmamızı beklerler.  

  kedi kumu
 • Aralık 09, 2020 Kediler

  Hayatınızda size eşlik eden bir ya da birden fazla kedi varsa bir kediyle yaşamanın aslında ne kadar muhteşem bir şey olduğunu biliyorsunuzdur. Tıpkı insanlar gibi kedilerin de fiziksel durumları ve karakteristik duygusal özellikleri birbirlerinden farklıdır. Birçoğumuzun bildiği gibi de kediler mama seçer. Her mamayı beğenmezler ve yemezler.

  kedi maması
 • Aralık 04, 2020 Köpekler

  Mama seçiminde temel amaç onların sağlıklı ve dengeli beslenmesini sağlanmak olmalıdır. Bunun için de öncelikle olarak onu iyi tanımalısınız

  köpek maması
 • Aralık 01, 2020 Köpekler

  Köpek dostlarımızın daha sağlıklı ve bakımlı olması için belli aralıklarla yıkanması gerekiyor. Elbette her köpek kendine özgü fiziksel ve karakteristik özelliklere sahiptir. Irk özellikleri, boyutları veya genetik yatkınlıkları köpek bakımında dikkat edilmesi gereken şeylerdir.

  köpek nasıl yıkanır
 • Kasım 27, 2020 Kediler

  Kedi severlerin en çok kafasını karıştıran konu kısırlaştırma konusudur. Kısırlaştırmayı çoğumuz kedi dostlarımızın doğal yaşamlarına müdahale etmek olarak görebiliriz. Ancak birçok nedenden dolayı kedilerin kısırlaştırılmasının gerekli olduğu düşünülmektedir.

  kediler neden kısırlaştırılır