ZOOVİTAL MULTİVİTAL CAT PASTE 100 GR
ZOOVİTAL MULTİVİTAL CAT PASTE 100 GR

ZOOVİTAL MULTİVİTAL CAT PASTE 100 GR (8681451002373)

0,00
Marka : Zoovital
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺133,32(KDV Dahil)
İndirimli : ₺99,99(KDV Dahil)
Barkod : 8681451002373
₺11,11 'den başlayan taksitlerle

Kediler için taurin, mannan oligosaccharide (MOS), vitamin ve mine ral içe ren tamaml ayıcı yem. Metabolik gelişimi hızlandı ran vitaminler s a yesinde deri ve tüy sağlığı yanısı ra enerji ve canlılık kazandırır. Ayrıca taurin'in göz ve kalp, MOS 'un sindirim sistemini destekl eyici etkisi ile kediler için spesifik bir kombine vitamin ve mine ral desteğidi r. Tamamlayıcı yem ürünüdür. 

Ankara İçi Aynı Gün Teslim
150 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

ADET

Artır Azalt

ÜRÜNÜN İÇERİĞİ: Malt Unu, Bitkisel yağlar ( Ayçiçe k, Z eytin), maya (Sacca rom yces ce r evisae), bitkisel ürünler, vitamin ve mineraller .

GÜNLÜK TÜKETiM MiKTARI: Yetişkin kedilere günde 4 cm (2 gr) verilmesi önerilir. İhtiyaca bağlı olarak günlük verilen miktar iki katına çıkarılabilir.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ: Bağışıklık sistemini güçlendiren 13 önemli vitamin içerir. A Vitamini: Görme yeteneğini güçlendirir, cildin ve tüylerin sağlıklı kalmasına yardımcı olur. E Vitamini: İyi bir antioksidandır, yaşlı kedilerde bağışıklık sistemini güçlendirir, hücre yenilenmesine yardımcı olur B2 Vitamini: Tüy dö külmesini yavaşlatır, yavru kedilerin büyümesini hızlandırır . B12 Vitamini: Sinir hücrelerini korur, hafizayı güçlendirir. B7: Tüy dökülmesini yavaşlatır, tırnakların dayanıklılığını artırır. Multivitamin Paste Cat içeriğinde bulunan taurin göz ve kalp fonksiyonlarını destekler. Vitamin D3,Vitamin B1 ,Vitamin B3 ,VitaminB5,Vitamin B6 ,Vitamin B8, Vitamin B9 ,Vitamin C,Taurin, Magnezyum, Potasyum, Kalsiyum, Fosfor, Potasyum ••• Maya tü r evi MOS (Mannan-oligosaccharide) içerir . Diyet lifler bağırsak sağlığı için önemlidir. Özel içerikleri sayesinde güçlendirici etki sağlar, deri sağlığını korur kedinizin kendini iyi hissetmesini sağlar .

Benzer Ürünler