₺40,00 KDV Dahil
₺57,14 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Yeni Ürün
₺40,00 KDV Dahil
₺57,14 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Yeni Ürün
₺40,00 KDV Dahil
₺57,14 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Yeni Ürün
₺40,00 KDV Dahil
₺57,14 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Yeni Ürün
1

Yetişkin Köpek Yaş Maması

Köpek dostlarımızın yetişkin dönemleri son derece keyiflidir. Bu dönemlerinin sağlıklı ve dinamik bir şekilde geçmesi için beslenmelerine özen göstermek gerekir. Yavruluk döneminde olduğu gibi yetişkinlik döneminde de özen gösterilirse, yaşlılık dönemlerine sağlıklı bir şekilde ulaşmaları sağlanır. Kuru mama ve yaş mamalar köpeklerin sağlıklı bir şekilde beslenmesi için idealdir. Kaliteli içeriklerle ve özenle hazırlanan mamalar köpeklerin sağlıklı olmasında önemli rol oynar. Seçeceğiniz yetişkin köpek yaş maması, proteinler, yağların yanı sıra vitaminler ve mineraller bakımından da zengin olmalıdır. Köpeklerin en enerjik olduğu dönemler yetişkinlik ve yavruluk dönemleridir. Yaşlılık döneminde hareketlerinde azalma görülür. Bu nedenle yetişkinlik dönemlerinde harcadıkları enerjiyi geri kazandırabilecek mamaları tercih etmek gerekir. Sayfalarımızda yetişkin köpeklere uygun çok geniş seçeneklerde mama içeriklerine ulaşabilirsiniz. Farklı ambalaj seçeneklerinin yanı sıra uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Besleyici Yetişkin Köpek Yaş Mama Çeşitleri

Saf sevgilerini ve dostluklarını esirgemeyen köpek dostlarımızın sağlıklı şekilde beslenmelerini sağlamak için birçok yetişkin köpek yaş mama çeşitleri bulunur. Seçeneklerin çok olması, seçim yapmayı zorlaştırabilir. Kolay bir şekilde mama seçimi yapabilmek için köpek dostumuzun hangi besinleri daha çok sevdiğini bilmek faydalı olur. Doğduğu andan itibaren sizin yanınızdaysa köpeği yeteri kadar tanıma fırsatı bulabilirsiniz. Yetişkinlik döneminde sahiplendiyseniz, alışmış olduğu mamalara devam etmeniz faydalıdır. Yeni mamalar denemek istiyorsanız farklı içeriklere sahip olan mamaların en küçük paketlerini alarak deneyebilirsiniz. Yetişkin köpek mamalarını alırken ilave şeker ve tuz içermediklerinden emin olmak gerekir. Bunun yanı sıra mamada kullanılan et yan ürünleri ve oranlarına da dikkat etmek faydalıdır.

Her Bütçeye Uygun Yetişkin Köpek Yaş Mama Fiyatları

Köpek dostlarımızın sağlıklı yaşamalarını desteklemek için beslenme kadar bakımlarına da özen göstermek gerekir. Onların temizliğini yapmak, onlara alan sağlamak, oyun oynamak, gezdirmek, veteriner kontrollerini yaptırmak ve bunların hepsini sevgi dolu şekilde yapmak son derece önemlidir. Temiz ve sağlıklı gıdalarla beslenmek, hayvan dostlarımızı hastalıklardan uzak tutar. Bu nedenle evcil dostlarımızın mama ve su kaplarının her zaman temiz olmasına özen göstermek gerekir. Özellikle ıslak mama verdikten sonra bekletilmeden mama kabını yıkamanız faydalıdır. Yaş mamalar kuru mamalardan farklı bir formdadır. Su ve yağ içeren bu mamaların kaplarda kalıntı bırakmaması için hemen temizlemek gerekir. Su kaplarının da temiz olması ve içinde sürekli taze ve temiz su bulunmasına özen göstermeniz gerekir. Yetişkin köpek yaş mama fiyatları kuru mama fiyatlarından farklıdır. Fakat hazırlanma tekniği ve içerikleri bakımından oldukça yüksek besin değerine sahiptir. Bu nedenle köpek dostumuza sık sık verebilirsiniz. İhtiyacınız olan her türlü köpek maması çeşitlerine sayfalarımızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kaliteli markaların en iyi mamalarını uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR