₺29,00 KDV Dahil
₺41,43 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Hızlı Kargo
₺29,90 KDV Dahil
₺33,22 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Hızlı Kargo
₺29,00 KDV Dahil
₺41,43 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Hızlı Kargo
₺17,50 KDV Dahil
₺20,59 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
Tükendi
₺14,20 KDV Dahil
₺14,95 KDV Dahil
Tükendi
₺12,25 KDV Dahil
₺13,61 KDV Dahil

Yavru Kedi Yaş Maması

Yavru kedilerin dişleri oldukça hassas olduğu için ilk 12 aylık dönemde kuru mama yemeleri oldukça zordur. Bu nedenle yavru kedilerin beslenmesinde yaş mamaların önemli bir yeri bulunur. Sayfalarımızda Royal Canin, Felix, Schesir, Pro Plan gibi markaların yavru kediler için üretmiş olduğu yaş mama çeşitleri bulunur. Kedilerin çene yapısına uygun olarak üretilen, yavru kedi yaş mama çeşitleri, kolay çiğneme olanağı sağlar. Üstelik yaş mamalar, içerdiği besin maddeleri ve bileşenler sayesinde yavru kedilerin doğal savunma mekanizmalarının oluşmasına da yardımcı olur. Özellikle mamaların içeriğinde yer alan E ve C vitaminleri antikor oluşumunu destekler. Yavru kedi dostlarımıza yaş mama verirken, sevimli dostlarımızın kilo durumlarına göre öğünleri belirleyebilirsiniz. Üstelik ünlü markaların yavru kedi yaş maması çeşitlerini sayfalarımızda avantajlı seçeneklerle satın alabilirsiniz.

Yavru Kediler İçin Yaş Mama Çeşitleri

Yavru kediler için üretilen yaş mama çeşitleri arasında, hayvan dostlarımızın damak tadına hitap eden pek çok lezzet bulunur. Yaş mamalar birbirinden lezzetli aromaları ile mama konusunda seçici davranan kediler için de oldukça avantajlıdır. Felix yavru kedi maması çeşitleri içeriğindeki besin maddeleri ile birçok yavru kedinin ilgisinin çeker. Ayrıca mamaların içinde kediler için gerekli olan protein, mineral ve vitaminler yer alır. Aynı zamanda Felix Junior yaş mama çeşitleri, kedilerin sevebileceği ve kolay tüketebileceği şekilde küçük parçacıklar halindedir. Tavuklu, etli ve balıklı mamalar arasından seçim yapabilirsiniz. Bununla birlikte yaş mamalar, yavru kedilerin belli oranda su ihtiyacını da karşılar. Sayfalarımız üzerinden yavru kedi maması çeşitlerini inceleyerek, hayvan dostlarımızın beslenmesine katkı sağlayabilirsiniz.

Yavru Kedi Yaş Mamaları ve Fiyatları

Yetişkin kediler için kuru mama çok daha sağlıklı olsa da 0-12 ay arasındaki yavru kedilerin yaş mama tüketmesi gerekir. Kolay çiğnenebilir yapıda olan yaş mamalar, sevimli dostlarımızı zorlamaz ve sütten mamaya daha kolay bir şekilde geçiş yapmalarını sağlar. Birçok yavru kedinin severek tükettiği Schesir yaş mama kitten ürünlerinin tavuklu ve balıklı çeşitleri bulunur. Tamamen doğal malzemelerin kullandığı Schesir marka yaş mamalar, etin en iyi parçalarının seçilerek buharda pişirilmesi yoluyla oluşturulur. Aynı zamanda son derece yumuşak olan parçaları, sevimli dostlarımız zorlanmadan tüketebilir. Üstelik Schesir ürünlerinde koruyucu ve renklendirici maddeler bulunmaz. Yavru kedi yaş mama fiyatları ise ürünlere göre değişiklik göstermekle birlikte genel olarak bütçe dostudur. Sayfalarımızda yer alan farklı markaların yaş mama çeşitleriyle, onların sağlıklı gelişimine destek olabilirsiniz. Hızlı ve güvenli kargo seçenekleri ile onların en iyi şekilde beslenmesini sağlayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR