ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Yaşlı Köpek Yaş Maması

Köpek dostlarımızın en hassas olduğu dönem, yaşlılık dönemleridir. Yaşlılık dönemine gelen köpeklerin hayatı ve hareketleri yavaşlamaya başlar. Az uyumalarına rağmen daha çok yatmayı tercih eden yaşlı dostlarımızın beslenme alışkanlıklarında da değişiklik olur. Yetişkinlik dönemine göre daha az fakat sık sık beslenirler. Bu dönemde köpek dostlarımızda diş kayıpları da yaşanır. Bu nedenle yumuşak formlu mamalar tercih etmek gerekir. Yaşlı köpek yaş maması bu dönem için son derece idealdir. Bu mamalar, yaşlı evcil dostlarımızın ihtiyaçlarına yönelik hazırlandığı için onlara gereken vitamin ve mineraller bakımından zengindir. Islak formdaki bu mamaları yaşlı köpeklerin çiğnemesi oldukça kolaydır. Yaşlı köpek maması olarak yaş mamanın yanı sıra kuru mama da veriyorsanız, az miktarda su veya süt ile kuru mamayı ıslatabilirsiniz. Yaşlı köpekler için hazırlanan kuru mamalar yumuşak formda olur. Fakat diş kaybı yaşama riski bulunan veya diş kaybı yaşamış yaşlı köpekler bu yumuşak mamayı bile çiğnemekte zorlanabilir. Çabuk Mama olarak bu değerli dostlarımızın durumuna uygun mama seçeneklerini uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Farklı ambalaj seçenekleri ile ihtiyacınız olan tüm mamalara kolayca ulaşabilir, güvenle satın alabilirsiniz.

Yaşlı Evcil Dostumuzun Seveceği Yaşlı Köpek Mama Çeşitleri

Az miktarda fakat sık sık beslenen yaşlı köpekler yumuşak yapılı mamaları hem daha çok sever hem de daha kolay tüketir. Bu nedenle yaşlı köpek yaş mamaları daha çok ilgi görür. Köpekler yaşlandığı zaman hareketleri azalır ve algıları yavaşlamaya başlar. Bu dönemlerini rahat geçirebilmeleri için aşırı derecede enerji veren mamalardan uzak durulması faydalı olur. Hareket etmeye hali olmayan yaşlı dostlarımız için yüksek enerjili mamalar uygun değildir. Yaşlı köpek mama çeşitleri, hayatının bu dönemine gelmiş olan köpeklerin ihtiyaçlarına göre hazırlanır. Köpeklerin algılarının zayıflamaya başlaması, zaman zaman unutkanlık yaşamalarına neden olur. Besin değeri yüksek mamalar onların daha kaliteli bir yaşam sürmesine yardımcı olur. Çabuk Mama olarak sayfalarımızda yaşlı dostlarımızın sağlığını desteleyecek kuru ve yaş mama seçeneklerine uygun fiyat avantajları ile her zaman ulaşabilirsiniz.

Besleyici Yaşlı Köpek Konserveleri ve Fiyatları

Yaş mamalar, konserve tekniği ile hazırlanır. Bu nedenle mamanın yapımında kullanılan gıdaların besin değeri korunur. Yaşlı köpek konserveleri, yaşlı dostların sağlıklı şekilde beslenmesini destekleyen en iyi mamalardan biridir. Yumuşak yapısı ve etli - sebzeli içerikleri köpeklerin bu mamaya olan ilgisini artırır. Oyunları ve şımarıklıkları önemli ölçüde azalan yaşlı köpeklere sevgi dolu yaklaşmak ve onlara huzurlu bir ortam sunmak, onların rahat etmelerini sağlar. Bu yüzden yaşlı dostumuzun bulunduğu ortamların çok gürültülü olmamasına özen göstermeniz onların hoşuna gider. Islak mamanın yanı sıra kuru mama da veriyorsanız, bu mamanın da yaşlı köpekler için olan çeşitlerini almanız faydalı olur. Yaşlı köpek yaş mama fiyatları, içerik ve gramaj özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Sayfalarımızda uygun fiyat avantajlarının yanı sıra indirim ve kampanyalarla da güvenle mama alışverişi yapabilirsiniz. Dünyaca tanınmış mama markalarının kaliteli ürünlerini bütçenizi sarsmadan satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR