Yaşlı Kedi Mamaları

Yaşlı kedilerin, beslenme gereklilikleri yavru ve yetişkin kedilerden daha farklıdır. Bu nedenle yaşlı kediler için özel olarak üretilen mama çeşitlerinin tercih edilmesi birçok açıdan avantaj sağlar. Genellikle yaşlı kedilerin, yetişkin kedilerden farklı olarak çok daha fazla su tüketmesi gerekir. Sevimli dostlarımız için sıvı miktarını artırmayı sağlayan yaşlı kedi yaş mama çeşitleri oldukça idealdir. Yaşlı kedi mamaları, balıklı, tavuklu, etli ve hindili gibi farklı seçeneklere sahiptir. Kedi dostlarımızın damak tadına hitap eden yaş mama çeşitlerini tercih ederek, sevimli dostlarımızı mutlu edebilirsiniz. Üstelik yaşlı kedi yaş maması çeşitleri, yaşlılık belirtilerini geciktirerek kedilerinizin yaşamını sağlıklı bir şekilde devam ettirmesine katkı sağlar. Sayfalarımızda üzerinden birçok markanın yaşlı kedi yaş maması çeşitlerini avantajlı fiyatlara satın alabilirsiniz.

Yaşlı Kediler İçin Yaş Mama Çeşitleri

Hayvan dostlarımızın vücut ve metabolizma yapıları yaş aldıkça farklılaşır. Genellikle 10 yaş üzerindeki yaşlı kedilerin bağışıklık ve sindirim sistemleri, yetişkin kedilere göre daha yavaş çalışır. Aynı zamanda belli yaşın üzerindeki sevimli dostlarımız, katı yiyecekleri tüketirken zorluk çekebilir. Bu gibi noktalarda ise yaşlı hayvan dostlarımızın, konforlu bir yaşam sürmesi için yaşlı kedi yaş maması seçenekleri devreye girer. Yaş mamalar, et, balık, tavuk gibi ürünlerin püre haline getirilip öğütülmesi yoluyla oluşturulur. Jel formundaki yaş mamalar, yumuşak yapısıyla yaşlı kedilerin çene yapısını zorlamadan kolay bir şekilde çiğnemelerine olanak sağlar. Üstelik yaşlı kedi mamaları, kolay sindirilebilir proteinlerden oluşturulur. Bu sayede onlar, gerekli protein ve vitaminleri vücuduna alırken sindirim problemleriyle karşılaşmaz. Hayvan dostlarımız için birbirinden lezzetli tüm yaş mama çeşitlerini inceleyebilir, hızlı ve güvenli alışveriş avantajları ile satın alabilirsiniz.

Yaşlı Kedi Yaş Mama Fiyatları

Yaşlı evcil dostlarımızın, sağlığını korumak ve olası hastalıkların önüne geçmek için beslenme düzenlerine dikkat edilmesi gerekir. Bu nedenle, 10 yaş ve üzerindeki kediler için yaşlı kedilere uygun olarak üretilen mama çeşitleri tercih edilmelidir. Yaşlı kedi mamaları, sevimli dostlarımızın yaşlılık belirtilerini geciktirerek, onlara daha konforlu bir yaşam vaat eder. Aynı zamanda bu doğrultuda üretilen yaş mamalar, zengin besin değerli sayesinde kedilerin bağışıklık sistemine destek olur. Sayfalarımızda yer alan mama çeşitleri, yaşlı kedilerin damak tadına hitap edecek şekilde üretilir. Yaşlı kedi mama fiyatları ise mamanın kilogramına ve içeriğine göre değişiklik gösterir. Çabuk Mama olarak sayfalarımızda yer alan yaş mamaları her zaman uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Üstelik yaşlı kedi maması 10 kg ve yaşlı kedi maması 15 kg seçenekleri, 1 - 2 kiloluk mamalara göre çok daha avantajlı fiyatlara sahiptir. Evcil dostlarımızın tüketim oranı doğrultusunda, farklı kilogramlara sahip mama çeşitlerini sayfalarımızdan güvenle sipariş verebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR