₺347,90 KDV Dahil
₺497,00 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Hızlı Kargo
₺699,93 KDV Dahil
₺999,90 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Hızlı Kargo
₺376,30 KDV Dahil
₺515,48 KDV Dahil
%27 İndirim
%27İndirim
Hızlı Kargo
Tükendi
₺1.096,50 KDV Dahil
₺1.290,00 KDV Dahil
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
Tükendi
₺225,90 KDV Dahil
₺251,00 KDV Dahil
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
Tükendi
₺703,80 KDV Dahil
₺1.020,00 KDV Dahil
Tükendi
₺518,20 KDV Dahil
₺700,27 KDV Dahil

Yaşlı Kediler İçin Mamalar

Birçok kedi sahibi, hayvan dostlarımız için uygun mamaları seçmek konusunda titiz ve özenli davranır. Sevimli dostlarımızın her yaş aralığında uygun besinleri tüketmesi oldukça önemlidir. Genellikle yedi ve sekiz yaş üzerindeki kediler yaşlı olarak kabul edilir. Yaşlı kediler için özel olarak üretilen kedi mamalarını tercih ederek, onların yaşamını sağlıklı bir şekilde devam ettirmesini sağlayabilirsiniz. Çabuk Mama olarak sayfalarımızda yer alan ünlü markaların yaşlı kedi kuru maması çeşitleri, sevimli dostlarımız için özel olarak üretilir. Aynı zamanda yaşlı kedi maması çeşitlerinin birçoğu içeriğinde antioksidan, lif ve yağ asitleri bulundurur. Bu gibi mamalar, kedilerin sindirim sistemini destekleyerek, bağırsak florasının korunmasına katkı sağlar. Sizlere sunduğumuz kaliteli ürünleri tercih ederek, yaşlı kedi dostlarımızın konforlu bir yaşam sürmesini sağlayabilirsiniz.

Yaşlı Kedilere Uygun Olarak Üretilen Kuru Mama Çeşitleri

Yaşlı kediler için üretilen mamalar arasında tavuklu, balıklı ve etli seçenekler yer alır. Son derece lezzetli hammaddelerden üretilen yaşlı kedi mama çeşitleri, sevimli dostlarımızı büyük ölçüde cezbeder. Kedi dostlarımızın damak tadına hitap eden ürünlerle onları mutlu edebilir aynı zamanda sağlıklı bir yaşam sürmelerine katkı sağlayabilirsiniz. Yaşlı kediler için üretilen mamalar, vitamin, taurin, çinko gibi çeşitli bileşenler açısından oldukça zengindir. Aynı zamanda mamaların içeriğinde bulunan besin maddeleri, evcil dostlarımızın yaşlılık belirtilerini azaltır. Sayfalarımızda yer alan mama çeşitlerini kedi dostlarımızın tükettiği miktara göre farklı kilogramlarda satın alabilirsiniz. Yaşlı kedi kuru maması 10 kg seçenekleri yaklaşık bir ay boyunca yeterli olur. Ancak dilerseniz 3 ve 5 kilo gibi daha düşük miktardaki seçenekleri de tercih edebilirsiniz.

Yaşlı Kedi Kuru Mama Fiyatları

Çabuk Mama firması olarak, birbirinden ünlü markaların yaşlı kedi mama çeşitlerini sizlerle buluşturuyoruz. Yaşlı kedi mama fiyatları genellikle markalara ve mamaların içeriğine göre farklılık gösterir. Ancak bu alanda öne çıkan Hill’s, Pro Plan, Felicia ve Brit Care gibi markaların ürünlerini sayfalarımız üzerinden avantajlı fiyatlara satın alabilirsiniz. Yaşlı kediler için özel olarak üretilen mamalar, zengin besin maddeleri ve vitaminleri sayesinde sevimli dostlarımızın bağışıklık sistemini kuvvetlendirir. Öte yandan yaşlı kedi mama çeşitleri arasından patili dostlarımızın kilosuna uygun tercihlerde bulunabilirsiniz. Eğer kiloluysa diyet mamaları tercih ederek, onların ideal ağırlığını korumasını sağlayabilirsiniz. Üstelik tavuklu, ton balıklı, somonlu ve etli gibi farklı içeriklerdeki mama türleri, onların damak tadına hitap ederek, keyifle tüketmelerini sağlar. Kedi dostlarımızın tüketim oranına bağlı olarak, ister 5 ya da 10 kilo mamaları isterseniz de yaşlı kedi kuru maması 15 kilo seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR