Whiskas Pouch Jöleli Kuzu Etli Kedi Maması 85 Gr
Whiskas Pouch Jöleli Kuzu Etli Kedi Maması 85 Gr

Whiskas Pouch Jöleli Kuzu Etli Kedi Maması 85 Gr (5900951302169)

0,00
Marka : Whiskas
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺11,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺10,71(KDV Dahil)
Barkod : 5900951302169
₺1,19 'den başlayan taksitlerle

12 ay üzeri tüm ırklar için ihtiyaç duyduğu bütün besin maddelerini içerir. Hızlı ve dengeli bir gelişme sağlamanın yanı sıra kolay sindirilebilir yetişkin mamasıdır. İçerdiği kalsiyum ve fosfor kemik ve diş yapılanmasına, protein ise güçlü bir kas gelişimine yardımcıdır.

SON KULLANMA TARİHİ >> Minimum 10 - 15 Ay İleri Tarih Ortalamasına Sahiptir.
Saat 12:00 Kadar Gelen Siparişler
Ankara İçi Aynı Gün Teslim
200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

ADET

Artır Azalt

Whiskas Pouch Jöleli Kuzu Etli Kedi Maması 85 Gr

 

 

12 ay üzeri tüm ırklar için ihtiyaç duyduğu bütün besin maddelerini içerir. Hızlı ve dengeli bir gelişme sağlamanın yanı sıra kolay sindirilebilir yetişkin mamasıdır. İçerdiği kalsiyum ve fosfor kemik ve diş yapılanmasına, protein ise güçlü bir kas gelişimine yardımcıdır. İyi görme gücü için gerekli olan taurin ve A vitamini ile zenginleştirilmiştir.

Whiskas Kedi konservesi ürün gamımız, mamalarında o kadar lezzetli besinler barındırır ki, tüylü dostlarınızın mama saati geldiğinde siz bile imrenmeden edemeyeceksiniz. Ayrıca, daima sağlıklı ve mutlu kalması için ihtiyaç duyduğu temel vitaminleri ve mineralleri de aldığından emin olacaksınız.

Sadece kediler sevdiği için değil, aynı zamanda mükemmel bir doğal protein, vitamin ve mineral kaynağı oldukları için tariflerimize kaliteli et ve balıkları koyuyoruz; hele bir de leziz krema içinde 

pişirdiğimizde, tadı da enfes oluyor Ayrıca, her gün aynı şeyi yemeyi sevmediği için, Whiskas’ın kedinizin daha fazlası için geri dönmesini sağlayan ürün çeşidi sunmasını sağlıyoruz.

 

İçindekiler : 

Et ve hayvansal türevler 37 4 Kuzu eti

Tahıllar
Katı ve Sıvı Yağlar
Bitkisel Kökenli Türevler 
Sebze ve Protein Özleri 
Otlar 

Temel Besin Maddeleri:
Protein                           : 8
Yağ Oranı                      : 4,5
İnorganik Madde            : 2,5
Ham Lifler                      : 0,3

 

Beslenme Tavsiyesi;
Vücut Ağırlığı Kg         Günlük Verilecek Miktar Gr
        2 – 3 kg                                 200 – 300 gr
        4 – 5 kg                                 400 – 500 gr

 

Benzer Ürünler
Etiketler
Whiskas, Whiskas Pouch, Whiskas Pouch Jöleli, Whiskas Pouch Jöleli Kuzu, Whiskas Pouch Jöleli Kuzu Etli, Whiskas Pouch Jöleli Kuzu Etli Kedi, Whiskas Pouch Jöleli Kuzu Etli Kedi Maması, Whiskas Pouch Jöleli Kuzu Etli Kedi Maması 85, Whiskas Pouch Jöleli Kuzu Etli Kedi Maması 85 Gr, Whiskas Pouch Jöleli Kuzu Etli Kedi Maması Gr, Whiskas Pouch Jöleli Kuzu Etli Kedi 85, Whiskas Pouch Jöleli Kuzu Etli Kedi 85 Gr, Whiskas Pouch Jöleli Kuzu Etli Kedi Gr, Whiskas Pouch Jöleli Kuzu Etli Maması, Whiskas Pouch Jöleli Kuzu Etli Maması 85, Whiskas Pouch Jöleli Kuzu Etli Maması 85 Gr, Whiskas Pouch Jöleli Kuzu Etli Maması Gr, Whiskas Pouch Jöleli Kuzu Etli 85, Whiskas Pouch Jöleli Kuzu Etli 85 Gr, Whiskas Pouch Jöleli Kuzu Etli Gr, Whiskas Pouch Jöleli Kuzu Kedi, Whiskas Pouch Jöleli Kuzu Kedi Maması, Whiskas Pouch Jöleli Kuzu Kedi Maması 85, Whiskas Pouch Jöleli Kuzu Kedi Maması 85 Gr, Whiskas Pouch Jöleli Kuzu Kedi Maması Gr, Whiskas Pouch Jöleli Kuzu Kedi 85, Whiskas Pouch Jöleli Kuzu Kedi 85 Gr, Whiskas Pouch Jöleli Kuzu Kedi Gr, Whiskas Pouch Jöleli Kuzu Maması, Whiskas Pouch Jöleli Kuzu Maması 85, Whiskas Pouch Jöleli Kuzu Maması 85 Gr, Whiskas Pouch Jöleli Kuzu Maması Gr, Whiskas Pouch Jöleli Kuzu 85, Whiskas Pouch Jöleli Kuzu 85 Gr, Whiskas Pouch Jöleli Kuzu Gr, Whiskas Pouch Jöleli Etli, Whiskas Pouch Jöleli Etli Kedi, Whiskas Pouch Jöleli Etli Kedi Maması, Whiskas Pouch Jöleli Etli Kedi Maması 85, Whiskas Pouch Jöleli Etli Kedi Maması 85 Gr, Whiskas Pouch Jöleli Etli Kedi Maması Gr, Whiskas Pouch Jöleli Etli Kedi 85, Whiskas Pouch Jöleli Etli Kedi 85 Gr, Whiskas Pouch Jöleli Etli Kedi Gr, Whiskas Pouch Jöleli Etli Maması, Whiskas Pouch Jöleli Etli Maması 85, Whiskas Pouch Jöleli Etli Maması 85 Gr, Whiskas Pouch Jöleli Etli Maması Gr, Whiskas Pouch Jöleli Etli 85, Whiskas Pouch Jöleli Etli 85 Gr,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR