Benzer Ürünler
V.Laga Orop.Plaque Free Dental Kitköpek(Diş Bakım)

V.Laga Orop.Plaque Free Dental Kitköpek(Diş Bakım) (813-460358*)

0,00
Barkod : 5410340603581
Saat 12:00 Kadar Gelen Siparişler
200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

 

* Diş macunu ve diş fırçası *

Hijyenik diş bakımı bir köpeğin genel sağlığı için çok önemlidir. Bakımsız dişler, diş plağı ve tartar oluşumuyla birlikte birer bakteri yuvası haline gelebilir.

Bu da kötü görünümün yanında ağız kokusuna yol açar. Bütün veterinerler diş sağlığı için iyi bir diş macunu kullanılmasında hem fikirdir.

Başka bakım yöntemleri diş fırçalanması kadar etkili değildir.  -Diş plaklarını yok eder, - Tartar oluşumunu önler, - Köpeğiniz tadına bayılacaktır,

-Detaylı temizlik için kalsiyum karbonat içerir,   -Doğal enzimlerden oluşan içeriği ile daha uzun süreli koruma sağlar.

Versele-Laga diş fırçası bütün köpeklerin ağız yapısına uygundur. Kolayca tutulur. İnce ucu ile ulaşılması zor yerler de fırçalanabilir.

Kullanım: Her gün fırçalanması tavsiye edilir. Bezelye büyüklüğünde diş macunu diş fırçası üzerinde sıkılır.

Dairesel hareketlerle dişler ve diş etleri fırçalanır. Diş bakımı sabır gerektiren bir işlemdir. Bu nedenle diş bakımına alışması için köpeğiniz

küçükken uygulamaya başlamanız tavsiye edilir. Bunun için 1. Önce diş macununu tatmasını ve tadına alışmasını sağlayınız.

2. Dişlerine bir cismin değmesine alışmasını sağlayınız: Örneğin parmaklarınızı ya da ufak bir çubuğu dişlerinin üzerinde gezdirerek diş fırçasına alışmasını sağlayabilirsiniz.

Sonra diş fırçası kullanmaya geçebilirsiniz. 3. Eğer köpeğiniz ilk iki adıma alışırsa, ağzını açtıktan sonra üst ve alt çenesindeki dişleri fırçalayınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR