VERSELELAGA HAMSTER SİNCAP KRAKR EGZ. MEYVE 110G (810-462070)

0,00
Marka : VERSELE-LAGA
Fiyat : ₺19,55
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}
{{'UrunDetay_Barkod' | translate}} : 5410340620700
* ₺2,36 'den başlayan taksitlerle
Telefonla Sipariş

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

         Versele Laga Crispy Egzotik Meyveli Hamster Sincap Krakeri 2*55 g​

    Hamsterlar,sincaplar ve gerbil türü kemirgenler için,kemirme ihtiyaçlarını karşılamanın yanısıra,içeriğinde bulunan özel seçilmiş ürünler sayesinde,vitamin ve mineral  ihtiyaçlarını da karşılanmasını sağlar.Doğal beslenme alışkanlıklarına uygun olarak egzotik meyveler ile hazırlanmış, krakerdir.

-Paket içerisinde 55 gr ağırlıkta 2 adet kraker yer almaktadır.

-Kemirgenlerin kafes tellerine asılabilir.

Kraker İçeriği : Tohumlar,tahıllar,unlu mamüller,bal,çeşitli şekerler,çeşitli meyveler(%8 oranında ananas,muz,portakal,mango)sıvı ve katı yağ ve mineraller.

Besleme Önerisi : Kemirgenin ana yemine ilave olarak yuvasında sürekli bulundurulması tavsiye edilir.

Kuru ve serin bir yerde ağzı kapalı olarak saklanması uygundur.

 

*Versele-Laga Doğallık ile Beraber Gelen Kaliteli Üretim Standartları*
Tohumlar, tahıllar ve diğer doğal ürünleri kullandığımız için kalite kontrol çok önemlidir. Çünkü her bir hasat farklı renge, şekle ve yoğunluğa sahiptir. 
Bu nedenle öncelikle katı standartlarımızı gözeterek, ham maddelerimizi alır almaz sıkı kalite kontrol süreçlerinden geçiririz ve olumlu sonuç alınırsa ham maddeler üretim hattına gönderilir. 
Ayrıca ürünlerimiz, üretim süreci sırasında da farklı kontrollerden geçirilir. Hayvan yemleri için GMP (Yararlı Üretim Uygulamaları), HACCP (Risk Analiz ve Kritik Kontrol Noktaları) ve IFS (Uluslararası Yem Standartları) gibi tüksek kalite standartlarını temel alırız. Böylece ham maddelerin yapısı ve menşeisinin izlenebilirliği ile kullanılan materyaller ve üretilen yemlerin kanunlara uygun üretilmesi sağlanır. 
Versele-Laga olarak kalitenin karşılığının her zaman alınacağına inanırız ve şirketimizde çalışan herkesin bu fikri benimsemesini sağlarız. Elbette yalnızca kalitemizi yükseltmekle kalmıyoruz; yaptığımız her işi en iyi şekilde yapmaya da çabalıyoruz.
Bu ürün KOLİ bazlı satılmakta olup bir koli 8 paket yem içermektedir.