Benzer Ürünler
VERSELE LAGA ORLUX PARAKET YUMURTA MAMASI 5 KG

VERSELE LAGA ORLUX PARAKET YUMURTA MAMASI 5 KG (808-424026H)

0,00
İndirim Oranı : %26 İndirim
Fiyat : ₺400,14
İndirimli : ₺296,40
Barkod : 5411204102141
₺37,54 'den başlayan taksitlerle

Adet

Artır Azalt

Orlux Eggfood Small Parakets 5 Kg.

Orlux Eggfood bilimsel veriler ışığında geliştirilmiş bir mamadır. Birazcık ılık su eklendikten sonra, tohumlar, sebze ve/veya meyveler ile patee kıvamına getirilerek verilmesi tavsiye edilir.

Bu durumda her gün yenilenmelidir. Böylece yavru kuşlarınızın dengeli ve eksiksiz bir şekilde beslenmesi garanti altına alınır. Muhabbet kuşu ve türevleri, neophema türevi papağanlar ve yeni dünya türevi

papağanlar için uygundur. Lezzetli olması sayesinde beğenilen bir mamadır.Tüylerin sağlıklı bir şekilde gelişmesi için lisin ve metiyonin içerir. İçeriğindeki ekstra iyot sayesinde tiroid bezlerinin sağlıklı kalması garanti altına alınır.

İçindekiler : Yumurta ve yumurta yan ürünleri, ekmek, tohumlar, çeşitli şekerler, sebze proteini özütleri, mineraller, sıvı ve katı yağlar, bal, fruktooligosakkaritler, mananoligosakkaritler.

Günlük Kullanım Miktarı : Ürün verilmeden önce biraz suyla nemlendirilmeli ve üzerine tohum karışımı katılmalıdır. Günlük olarak tazelenmelidir.Yumurta maması üreme sezonunda her gün, sezon dışında ise 3 günde bir verilmelidir.