Benzer Ürünler
Vancat Balıklı Pirinçli Yetişkin Kuru Kedi Maması 15 Kg
Vancat Balıklı Pirinçli Yetişkin Kuru Kedi Maması 15 Kg

Vancat Balıklı Pirinçli Yetişkin Kuru Kedi Maması 15 Kg (Vancat56156)

Marka : VanCat
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺975,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺780,00(KDV Dahil)
Barkod : 8699245856156
₺65,00 'den başlayan taksitlerle
450 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
Saat 12:00 Kadar Gelen Siparişler
Ankara İçi Aynı Gün Teslim

ADET

Artır Azalt

Vancat Balıklı Yetişkin  Kedi Maması 15 Kg

 

Tam ve Dengeli Yetişkin Kedi Maması

VanCat 33/15 Süper Premium Serisi Kedi Mamaları değerli kedi dostlarımızın aktif ve sağlıklı bir yaşam s ü rd ü rebilmesi i ç in gerekli olan t ü m besin, vitamin ve mineralleri i ç erir. Bitki ö zleri ve antioksidan vitaminlerle zenginleştirilmiş ö zel i ç eriği sayesinde kedinizin bağışıklık sisteminin gelişimini destekler. Sağlıklı bir kedide g ö zlemlenebilecek bakımlı t ü yler, parlak g ö zler ve esnek kasların oluşumuna yardımcı olurken değerli kedi dostlarımıza 3 farklı lezzette eksiksiz beslenme rejimi sağlar.

Çü nk ü ne kadar değer verdiğinizi biliyoruz...

İçindekiler

Dehidre Hamsi Proteini (%32), Hidrolize Somon Proteini , Baldo Pirin ç (%15), Mısır, Bezelye, Deniz Yosunu, Avizeağacı Ö z ü t ü , Kızılcık Tozu, Rafine, Tavuk Yağı, Hamsi Yağı, Karides Unu, Bira Mayası, Pisilyum, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, N ü kleotit İ ç erikli Maya, Mineraller, Taurin

Analitik Bileşenler

Protein : %33

Yaş İ ç eriği : %15

Ham K ü l : %8

Ham Sel ü loz : %2,8

Omega-6 : %3,7

Omega-3 : %0,75

İlaveler ( Beslenmeye Dayalı )

Vitamin A : 20.000 UI/kg

Vitamin D3 : 1.500 UI/kg

Vitamin E : 100 UI/kg

Vitamin C : 15 mg/kg

Niyasin : 30 mg/kg

Taurin : 1500 mg/kg

Bakır (S ü lfat Olarak) : 18 mg/kg

Ç inko (S ü lfat Olarak): 95 mg/kg

Ç inko (Şelat Olarak): 20 mg/kg

Manganez (S ü lfat Olarak): 30 mg/kg

Selenyum (Selenit Olarak): 0,3 mg/kg

Besleme Talimatı

Kedinize bu mamadan ilk kez veriyorsanız, başlangı ç ta bir hafta s ü reyle mevcut mamasıyla karıştırarak veriniz. Su kabında daima taze ve temiz su bulundurunuz. Paketi ağzı a ç ık bırakmayınız. Serin ve kuru yerde saklayınız.

Diş Sağlığı : Dişleri tartar ve plak oluşumundan koruamya yardımcı olan tanecik yapısı elde etmek i ç in ö zel lifler ilave edilmiştir.

İdeal Kilo : Kedinizin uzun bir yaşama, sağlıklı bir metabolizmaya ve ideal v ü cut ağırlığını koruyabilmesi i ç in protein ve yağ oranları dengelenerek form ü le edilmiştir.

Deri ve Tüy Sağlığı : Sağlıklı deri yapısını ve parlak t ü ylerin oluşumunu desteklemek ü zere vitaminler ve amino asitlerce zenginleştirilmiş, Omega-6 : Omega-3, yağ asitleri dengelenmiş ö zel i ç eriğe sahiptir.

y Yumağı Atımı : Sindirim sisteminin bozulmasına neden olan t ü y yumaklarının dengelenmiş besinsel lif i ç eriği çö z ü lerek, kolayca atılması sağlanır.

Sağlıklı Sindirim Sistemi : Sindirilebilirliği y ü ksek gıdaların, hassas bir pişirme işlemine tabi tutulması ile VanCat maksimum sindirimi sağlar.

Üriner Sağlık Desteği : İçeriğindeki dengelenmiş optimum d ü zeydeki mineral seviyeleri ile ü riner taş oluşumu riskini azaltmaya yardımcı olur.

Taurin : Kusursuz bir sindirim sisteminin sağlanması kalp sağlığının korunması ve g ö rme kabiliyetinin desteklenmesi için gerekli olan Taurin y ü ksek miktarda ilave edilmiştir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR