₺435,00 KDV Dahil
₺580,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Hızlı Kargo
₺549,90 KDV Dahil
₺700,00 KDV Dahil
%21 İndirim
%21İndirim
Hızlı Kargo
₺525,00 KDV Dahil
₺700,00 KDV Dahil
Tükendi
₺232,00 KDV Dahil
₺290,00 KDV Dahil
Tükendi
₺1.110,00 KDV Dahil
₺1.480,00 KDV Dahil

Tahılsız Kedi Kuru Maması

Sevimli dostlarımız için birçok farklı mama çeşidi vardır. Bunlardan biri de tahılsız kuru mamalardır. Sayfalarımızda N&D ve Brit Grain gibi markaların tahılsız kedi maması çeşitleri bulunur. Balık ve portakallı, kuzu etli ve yaban mersinli, yaban domuzlu ve elmalı, tavuklu ve narlı gibi birçok alternatif arasından onların damak tadına hitap eden ürünleri tercih edebilirsiniz. Genel olarak tahıl, kedilerin ana besinleri arasında yer almaz. Bu nedenle belli bir miktarın dışında sevimli dostlarımızın tahıl tüketmesine gerek yoktur. Çabuk Mama olarak sayfalarımızda yer alan ve sindirim hassasiyeti yönünden avantaj sağlayan tahılsız mamalar, zengin besin ögelerine sahiptir. Genellikle tahıl içermeyen kedi mamalarının protein oranı, tahıl yerine sebzeler ile dengelenir. Sayfalarımızda yer alan farklı tahılsız kedi mama çeşitlerini inceleyerek, uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Tahılsız Kedi Mama Çeşitleri

Tahıl tüketimi, hayvan dostlarımıza doğrudan zarar vermese de ihtiyaç duydukları besinler kategorisinde yer almaz. Aynı zamanda bazı kedilerin tahıla karşı alerjisi olabilir. Bu noktada ise tahılsız kedi maması çeşitleri devreye girer. Tahılsız kedi mama çeşitleri, tavuklu, balıklı, etli gibi pek çok farklı seçeneğe sahiptir. Aynı zamanda tahılsız mamalar, tıpkı tahıllı mamalar gibi sevimli dostlarımızın bağışıklık ve sindirim sistemini düzenler. Üstelik tahılsız mamaların karbonhidrat miktarı daha düşüktür. Bu durum hayvan dostlarımızın kendilerini çok daha enerjik hissetmesini sağlar. N&D markasının tahılsız kedi mamaları, içeriğinde karmaşık tahıllar bulundurmaz. Bununla birlikte mamaların içeriğinde hedeflenen etki için belli özelliklere sahip şifalı bitkiler yer alır. Kolay kullanım imkânı sunan sayfalarımızdan patili dostlarımız için uygun seçenekleri belirleyerek, avantajlı fiyatlara satın alabilirsiniz.

Tahılsız Kedi Mamaları ve Fiyatları

Sayfalarımızda yer alan tahılsız mamalar kategorisinde Natural&Delicious markasının ürünleri ön plana çıkar. Birçok üstün özelliğe sahip bu mamalar, evcil dostlarımızın tam ihtiyacını karşılar. Onların bağışıklık sistemini güçlendirmesinin yanı sıra lezzetli karışımlarıyla da damak zevklerine de hitap eder. Üstelik markanın geliştirmiş olduğu kedi mamaları tamamen doğal maddelerle korunur ve kimyasal içermez. Tahılsız kedi mama fiyatları ise tahıllı mamalara göre biraz daha yüksektir. Tahılsız mamalarda proteini sağlamak açısından et ve et ürünleri kullanıldığı için fiyatlar bu doğrultuda değişiklik gösterir. Evcil dostlarımızın sağlığını destekleyici tüm mama çeşitlerini avantajlı seçeneklerle satın alabilirsiniz. Öte yandan tahılsız kedi maması 10 kg ya da kedilerin tüketim oranına bağlı olarak tahılsız kedi maması 15 kg seçenekleri arasından tercihte bulunmanız mümkün. Üstelik 1-2 ay gibi uzun bir süre için uygun olan 10-15 kg aralığındaki mamalar, daha avantajlı fiyatlara satışa sunulur. Evinizin rahatlığında bütün tahılsız kedi mamalarını inceleyerek, bu değerli dostlarımız için en iyi mama seçeneklerini bütçe dostu fiyatlarla satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR