Sokaktaki Canlılar İçin Bağış Kampanya Ürünü
Sokaktaki Canlılar İçin Bağış Kampanya Ürünü

Sokaktaki Canlılar İçin Bağış Kampanya Ürünü (pb01)

3,33
Marka : Proline
Fiyat : ₺10,00(KDV Dahil)
₺1,27 'den başlayan taksitlerle

LÜTFEN SİPARİŞ NOTU BÖLÜMÜNE BAĞIŞ YAPTIĞINIZ DERNEK ADINI BELİRTİNİZ

SON KULLANMA TARİHİ >> Minimum 10 - 15 Ay İleri Tarih Ortalamasına Sahiptir.
Saat 12:00 Kadar Gelen Siparişler
Ankara İçi Aynı Gün Teslim
75 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

ADET

Artır Azalt

Sokak Hayvanları İçin Yardım Kampanyası 

cabukmama.com ve Eda Petshop olarak sürekli sokakta yaşayan küçük dostlarımız için yardımlarda bulunmaya çalışıyoruz. Özellikle kış aylarında küçük dostlarımız açlık ile karşı karşıya kalmaktadır ve bu yüzden vücut ısılarını koruyamadıkları için hayatlarını kaybeymektedirler. Onların hayatları bizlere emanet bunu asla aklımızdan çıkartmadığımızı ve tüm imkanlarımız ile bu konuda farkındalık yaratmaya, ayrıca her zaman yardımlarda bulunmaya çalıştığımızı siz değerli dostlarımıza bildirmek isteriz. 

Bu yardımlarda sizlerden de destek beklemekteyiz. Sokakta yaşayan köpekler ve kediler için mama biriktirme ve dağıtma sorumluluğu bizden, bizlere maddi ve manevi destek olmak sizden. 

10 TL lik bir mama alabildiğiniz gibi ürün adedini değiştirerek bu yardımı 10 TL ve katları oranında yapabilirsiniz. Bu yardımınız ile herhangi bir kar gözetmeksizin ve ayrıca sizlerin yardımınıza yardım katarak sokakta yaşayan köpek ve kediler için mama ulaştıracağız. Kar, yağmur dinlemeden en çok ihtiyaç duyulan alanlara bu mamalar bırakılacak ve bu canların bu mamalardan maksimum oranda faydalanmaları sağlanacaktır. Ayrıca Ankara ili içinde bulunan barınaklarla da dirsek temasında bulunan firmamız, ihtiyaç dahilinde bu mamaların bir kısmını bu barınaklara taşıyacaktır.

Yapılan tüm alışverişler, tekrar tekrar ifade etmek istiyoruz ki herhangi bir kar gözetilmeksizin en yüksek miktardaki mama alınmaya çalışılacak, tüm tedarikçilerimize de bu konu üstüne basılarak açıklanıp en uygun fiyatlı alım yapılmaya çalışılacaktır. Siz hayvanseverlerin emanetinin yükü omuzlarımızda, sokak hayvanlarının acılarına deva olmak için dün de yaptığımız gibi bugün de tüm gücümüzle çalışacağımızı bilmenizi isteriz. 

Bu küçük kampanyaya maddi destek olamayacak dostlarımızdan ricamız en azından bu kampanyayı sosyal medyada paylaşarak bir farkındalık yaratmak ve tüm sokak canlılarına bir parça yardımcı olmalarını sağlayabilirsiniz.

Haydi hep beraber sokak hayvanlarına bir lokma yemek verelim onları hayatta tutalım.

Benzer Ürünler