Benzer Ürünler
Sanabelle Kitten Tahılsız Yavru Kedi Maması - 10 Kg
Sanabelle Kitten Tahılsız Yavru Kedi Maması - 10 Kg

Sanabelle Kitten Tahılsız Yavru Kedi Maması - 10 Kg (SNBKD002)

Marka : Sanabelle
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺1.349,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.079,20(KDV Dahil)
Barkod : 4015598017473
₺89,93 'den başlayan taksitlerle
450 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
Saat 12:00 Kadar Gelen Siparişler
Ankara İçi Aynı Gün Teslim
Ürün Skt Min. 10 Ay Olarak Gönderim Sağlanmaktadır

Adet

Artır Azalt

SANABELLE KITTEN TAHILSIZ YAVRU KEDİ MAMASI 10 KG.

 

 

Sanabelle Kitten, yüksek besin maddesi yoğunluğu sayesinde yavru kediler için optimum destek sağlar. Dahası, gebe kedilerde fetus gelişimini sağlar ve süt veren kedilerde süt yapımını geliştiren özel besin gereksinimleri açısından tamamlayıcıdır. Sanabelle Kitten çok lezzetlidir ve sindirimi kolaydır. 


Sanabelle Kitten aynı zamanda özellikle gebeliğin son 3-4 haftasında besin ihtiyaçları ciddi bir şekilde artan gebe kediler için de ideal bir beslenme sağlar.Kediniz ayrıca sonraki süt üretimi için elzem olan vücut rezervlerini yeterince güçlendirir. Süt veren kediler,besin maddesi konsantrasyonu ve dengeli beslenme açısından en yüksek ihtiyaçlara sahiptir. Bu yavru kedilerin hızlı ve düzenli gelişimleri için temel ölçüttür. Sanabelle Kitten’daki yüksek enerji konsantrasyonu sayesinde uygun enerji miktarının karşılanması için nispeten az miktarda mama tüketimi yeterli olur. Bilhassa süt veren kediler Sanabelle Kitten’ı severek tüketirler.Bu sayade de yavruları çok olsa bile azami süt üretimi için ideal bir temel almış olurlar.  Sanabelle Kitten mamasından alınan etkili besin ve enerji emziren anneden yeni doğan yavru kedisine iletilir, ayrıca emzirme sırasında duyduğu tüm besinsel ihtiyaçlarını karşılar ve süt üretimi için ideal koşulları yaratır.

Sanabelle Kitten Mamasının Faydaları:

* Sanabelle Kitten kedi mamasının  mükemmel kaliteli protein ve üstün besin yoğunluğuna sahip kombinasyonlarıyla  büyüyen yavru kedilerin optimum gelişimini destekler.

* Önemli miktardaki  vitamin ve elementler genç yavru kedilerin hastalıklara karşı doğal direncini güçlendirir. 

* Önemli C ve E vitaminleri ile selenyum elementi gibi doğal anti- oksidanların metabolizmaya karşı olumsuz etkilerine karşı  hücreleri korur ve yaşlanma sürecini yavaşlatır.

* Özel olarak geliştirilmiş 'Water-Transit-Agent' evcil hayvanınızın su tüketimi ile üriner sistemini doğal olarak destekler ve böbrek taşları ile diğer böbrek sorunlarını önlemeye yardımcı olur.

* Özellikle etkili organik çinko (şelat) bileşikleri ile beraber yüksek orandaki Omega 3 ve omega 6 yağ asitleri deri ve tüylerin parlak ve sağlıklı görünmesini sağlar. Aynı zamanda hastalığa karşı doğal direncini güçlendirerek kedinizin canlılığını korur.

* Sanabelle mamasındaki bitkisel lifler tüy yumaklarının oluşumunu en aza indirir ve sindirim sisteminden engelsiz geçmesine yardımcı olur.

* Özel vitaminlerin güçlü kombinasyonu evcil hayvanınızın göz sağlığı için faydalıdır ve yaşlılık nedeniyle görme yeteneğinin kaybını engeller.

Sanabelle, sıkı kalite kontrollerinden  geçen, özenle seçilmiş besin maddeleri içerir. Sanabelle, sadece kümes hayvanı ve yumurta gibi ham maddeden gelen yüksek kaliteli hayvansal proteinler kullanır. Sanabelle hiç bir yapay renklendirici veya tatlandırıcı maddeleri içermez. Sanabelle mamalarında genetiği değiştirilmiş ürünler kullanılmamaktadır. Akredite edilmiş akademik kuruluşlar,  başarılı yetiştiriciler ve tecrübeli kedi sahiplerinin yakın işbirliği içinde yapılmış yoğun araştırma ve geliştirmeler sonucu Sanabelle yenilikçi, dengeli ve kaliteli kedi kuru mamaları üretilmektedir.

Mamanın içeriği:

Taze kanatlı eti, mısır, arpa, hayvansal yağ, karaciğer (kurutulmuş), hidrolize yağ, balık unu, hidrolize et, toz yumurta (kurutulmuş),  pancar posası (şekersiz), keten tohumu, maya (kurutulmuş), balık yağı, potasyum klorür, kızılcık (kurutulmuş), yaban mersini (kurutulmuş), midye tozu (NZ) yeşil dudaklı midye %0,25, (eklem oluşumu ve kıkırdak özelliğini destekler) hindiba tozu, kadife çiçeği (kurutulmuş), yukka özütü.

 

Etiketler
Sanabelle, Sanabelle Kitten, Sanabelle Kitten Tahılsız, Sanabelle Kitten Tahılsız Yavru, Sanabelle Kitten Tahılsız Yavru Kedi, Sanabelle Kitten Tahılsız Yavru Kedi Maması, Sanabelle Kitten Tahılsız Yavru Kedi Maması -, Sanabelle Kitten Tahılsız Yavru Kedi Maması - 10, Sanabelle Kitten Tahılsız Yavru Kedi Maması - 10 Kg, Sanabelle Kitten Tahılsız Yavru Kedi Maması - Kg, Sanabelle Kitten Tahılsız Yavru Kedi Maması 10, Sanabelle Kitten Tahılsız Yavru Kedi Maması 10 Kg, Sanabelle Kitten Tahılsız Yavru Kedi Maması Kg, Sanabelle Kitten Tahılsız Yavru Kedi -, Sanabelle Kitten Tahılsız Yavru Kedi - 10, Sanabelle Kitten Tahılsız Yavru Kedi - 10 Kg, Sanabelle Kitten Tahılsız Yavru Kedi - Kg, Sanabelle Kitten Tahılsız Yavru Kedi 10, Sanabelle Kitten Tahılsız Yavru Kedi 10 Kg, Sanabelle Kitten Tahılsız Yavru Kedi Kg, Sanabelle Kitten Tahılsız Yavru Maması, Sanabelle Kitten Tahılsız Yavru Maması -, Sanabelle Kitten Tahılsız Yavru Maması - 10, Sanabelle Kitten Tahılsız Yavru Maması - 10 Kg, Sanabelle Kitten Tahılsız Yavru Maması - Kg, Sanabelle Kitten Tahılsız Yavru Maması 10, Sanabelle Kitten Tahılsız Yavru Maması 10 Kg, Sanabelle Kitten Tahılsız Yavru Maması Kg, Sanabelle Kitten Tahılsız Yavru -, Sanabelle Kitten Tahılsız Yavru - 10, Sanabelle Kitten Tahılsız Yavru - 10 Kg, Sanabelle Kitten Tahılsız Yavru - Kg, Sanabelle Kitten Tahılsız Yavru 10, Sanabelle Kitten Tahılsız Yavru 10 Kg, Sanabelle Kitten Tahılsız Yavru Kg, Sanabelle Kitten Tahılsız Kedi, Sanabelle Kitten Tahılsız Kedi Maması, Sanabelle Kitten Tahılsız Kedi Maması -, Sanabelle Kitten Tahılsız Kedi Maması - 10, Sanabelle Kitten Tahılsız Kedi Maması - 10 Kg, Sanabelle Kitten Tahılsız Kedi Maması - Kg, Sanabelle Kitten Tahılsız Kedi Maması 10, Sanabelle Kitten Tahılsız Kedi Maması 10 Kg, Sanabelle Kitten Tahılsız Kedi Maması Kg, Sanabelle Kitten Tahılsız Kedi -, Sanabelle Kitten Tahılsız Kedi - 10, Sanabelle Kitten Tahılsız Kedi - 10 Kg, Sanabelle Kitten Tahılsız Kedi - Kg, Sanabelle Kitten Tahılsız Kedi 10, Sanabelle Kitten Tahılsız Kedi 10 Kg,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR